Kamera

Anak1n

Zainteresovan član
Poruka
205
Kojim rpogramom da prebacim video zapis sa Panasonic nv-gs11 kamere. Probo sam Power direktorom nishta porbo sam windows moviemakerom opet nishta. Zna li neko. Ako je malo konfuzno yebiga sad sam se probudio :D
 
Probaj sa Ulead Video Studio 5 (ja sam uspela) ili Adobe Premijer (ako uspes da se snadjes), dobices filmic i novu muku oko koje ne mogu da ti pomognem jer ne znam dalje (i ja se mucim). Filmove koje dobijes moci ces da gledas samo na kompjuteru. Ako nadjes odgovor za dalje javi.

Pozdrav
 
GZ:
Kao sto GZ rece AVI.Za tvoju informaciju ni to prebacivanje nije bas bez problema. Uspeces oko 20 min, zato prekini pre tog vremena jer ce ti zakociti komp a sve sto si do tada uradio pisi propalo.
Ako nadjes resenje za prebacivanje cele kasete odjednom, pisi.
Pozdrav
 
Ups!Ja sam ti samouka u ovome pa ti ne znam dati precizan odgovor. Uglavnom koliko sam provalila do sada AVI moras da pretvoris u neki format koji ce zauzimati manje memorije mislim da je to MPEG2 za sta ti treba neki program a ne znam koji, pa onda od toga pravis DVD (opet ti treba neki program).Ako sam nesto pogresno rekla, izvinjavam se, jer kao sto rekoh samouka sam :roll: !!
 
Dobices ooooggggrrroooommmannnn fajl koji ces morat daadegradiras samo pazi do kod kvaliteta i trebace ti DVD uzmi RW-DVD jer ces ustedeti na diskovima
 
biska:
Probaj sa Ulead Video Studio 5 (ja sam uspela) ili Adobe Premijer (ako uspes da se snadjes), dobices filmic i novu muku oko koje ne mogu da ti pomognem jer ne znam dalje (i ja se mucim). Filmove koje dobijes moci ces da gledas samo na kompjuteru. Ako nadjes odgovor za dalje javi.

Pozdrav

E, ovako otidji na Google, ukucaj DVD lab, ili DVD-lab. Posle ce sve da Ti se kaze samo. (Pomorandzina restrikcija)

Ako film nije grebovan u mpg2 formatu nego avi formatu moras da ga konvertujes u prvi.
 

Back
Top