samsung X460

dvoje

Obećava
Poruka
88
Postovani forumasi,nedavno sam kupio ovaj telefon i potrebna mi je blaga pomoc.Kako se skidaju igrice, melodije...kako sve to funkcionise.Sve su mi to spanska sela.Hvala unapred
 
Kad sam se vec rasirila k'o virus po ovoj mobilnoj telefoniji da bar objasnim ciki kako sam ja to uradila na mom Samsungu... :)

064 mreza-za pocetak zovnes korisnicki servis i kazes im da ti aktiviraju GPRS i MMS na tvom broju.
GPRS setujes tako sto posaljes SMS koji glasi samgprs na broj 770, kada dobijes povratnu poruku kliknes na save. Kad se konektjes na GPRS sve ce ti se samo reci.
MMS (pomocu koga mozes da primas melodije i slicice od drugih korisnika i saljes ih) setujes rucno, tako sto zovnes korisnicki servis sa drugog fona a svoj drzis u ruci i kucas ono sto ti diktiraju.
 
S_K_V_O:
Kad sam se vec rasirila k'o virus po ovoj mobilnoj telefoniji da bar objasnim ciki kako sam ja to uradila na mom Samsungu... :)

064 mreza-za pocetak zovnes korisnicki servis i kazes im da ti aktiviraju GPRS i MMS na tvom broju.
GPRS setujes tako sto posaljes SMS koji glasi samgprs na broj 770, kada dobijes povratnu poruku kliknes na save. Kad se konektjes na GPRS sve ce ti se samo reci.
MMS (pomocu koga mozes da primas melodije i slicice od drugih korisnika i saljes ih) setujes rucno, tako sto zovnes korisnicki servis sa drugog fona a svoj drzis u ruci i kucas ono sto ti diktiraju.
Hvala SKVO!
Nebi bilo na odmet i kada bi mi neko napsiao i cenovnik tih zezalica tj koliko skidaju za svaku uslugu!
 
imas dve vrste tarifiranja, evo prvo ona najgora:

imas sajtove kao sto je "viv***" (da ne reklamiram), koji i poder svih normalnih naplacivanja dodatno ti naplate svaku melodiju, sliku ili igru (oko 50-70 din)

osnova tarifiranja je po protoku podataka, kao na kompjuteru, koliko primis podataka, toliko placas, a osnovna jedinica je mislim kb. (znaci platis samo ucitavanje sajta)

super je stvar da ubacis na telegno ICQ (ali samo neki symbian, samsung ne moze) i mozes ceo dan da chatujes sa ljudima, a kosta te par dinara

raspitaj se za tacnu cenu, jer zavisi i od providera i od paketa...
 
E evo mene opet, nisam bila na ovom podforumu od kada sam uzela fon.
Za pocetak, nema na cemu i drugi put. ;)
Ja skidam melodije sa sajtova koje nadjem na google mobile i skine mi po par dinara za melodiju i slicicu. I to mi skine naravno MTS, a preuzimanje sa sajta je free.
Nadjes meni u kome se nalazi komanda za ukucavanje nove adresu, ukucas www.google.com, oznacis mobile opciju, ukucas recimo .mid u pretrazivac i trazis po sajtovima ono sto ti je potrebno.
Mondo koji se na cetvorci ucitava kada se konektujes na GPRS je tesko sranye, tu ti za slicicu ili melodiju naplate 60 dinara.
MMS je inace oko 12 dinara ako sam dobro upucena.
 
gusha:
super je stvar da ubacis na telegno ICQ (ali samo neki symbian, samsung ne moze) i mozes ceo dan da chatujes sa ljudima, a kosta te par dinara

raspitaj se za tacnu cenu, jer zavisi i od providera i od paketa...

de nije super , ubijam vreme u skoli po ceo dan , imam 30 kontakata na icq i uvek je neko aktivan :D
 
pozdrav SKVO, dobrodosla u novu eru mobilnih telekomunikacija i chari wapa i gprs.... 8)

jedino sto imas taj t630 :evil: , a ne k500 za koji smo toliko svi navijali 8)

nema veze, i dalje te volimo...

pozdrav 8)
 

Back
Top