MACANNS2005

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
vidim otvaraju teme o meni,pljuju,seru...
a ko to radi?pa znate i sami.al da vas podsetim da ne mislite da se nisam javljala zato sto sam sedela i plakala :wink:
pera -macanns2005 u drugom niku btw.lik koji kad ga devojka odbije pita je "a sto dolazis na forum ako neces sex" on iskreno veruje da smo svi ovde zato.dalje zakljucite sami.
nk efendi-sta reci?matorko koji je imao srece da bude u kontaktu sa samo dve zene na svetu koje nisu qrve,njegova (autoratitavna :lol: ) majka i zena
tomax-banovani tomax koji je bio i matrix(drugi nik) onaj isti koji je slao broj telefona na sve pp pa gde mu upali
ne treba da odgovaram na njihovo lupetanje,dovoljan je ovaj mali podsetnik :wink:
 
nemam ništa da dodam,
samo da pitam,jel nemate pametnija posla nego da tako prozivate?
to što si ti pero zaludan i fakat da si NK jer u suprotnom ti ne bi palo na pamet da napadaš jednu damu.
a što se otalih tiče,nisu ni vredni pomena,jer dok su oni šarali i vređali,sve je bilo u rdu,a sada kada je došao na njih red,eno ih ciju ciju cvile i prevrću okicama,kao šta je ovo?
pa sta se dogodilo,da smo mi sad krivi za sve.
ma i u obdaništu se rešavaju stvari na konkretniji način...
ja samo molim da se ponašate prema nama ženama,kao i sa svojim koleginicama,komšinicama,a ne da nas tretirate kako to i radite...
ne znamo se vis-a-vie ali svaki dan smo tu i dovoljno se poznajemo...
 
Dobro, Hanibalko, a gde je ovde SEKS ?!? :shock:
Kada sam video da si ti otvorila novu temu, obradovao sam se k'o malo dete, a ono nastavak trača, šta li, a ništa onako, KONKRETNO... !!! :shock:
 
Konkretno hoce da dokaze da ovde na forumu niko niko nije ***** jer su sve postene.
A pogotovu one koje su snimljenje kako se karaju pa su sad ucenjivane.
Zato i vlada takav pakao na forumu.
A jos jednom da pomenem Blondin reci koje otprilike glase:
'Zasto nijedan muski supermen nikada nije stao na efendijinu stranu u bilo kojoj svadji?'

Zato sto je svrha foruma ******* i nista drugo.Sve se vrti oko toga. Ko podrzi efendiju- ne dobije p..ku.Jasna stvar.
Znam i ko me je od muskih kao zadnja p..ka ogovarao po privatu.
Znam tacno sve one koje su se karale sa forumasima, znam koje su slikane, znam koje su ucenjivane, znam koje imaju gomilu problema jer su obicne fufice ciji je smisao bitisanja na forumu jurenje kite.

I za nasu Hani: Bez obzira na broj zena sa kojima sam bio, ni za jednu od njih ne bih na forumu rekao da je svinja kao sto ti kazes za tvog muza. Toliko covecnosti u meni ipak postoji, verovala ili ne.
 
cekaj bre...
ako ti tvrdis da postoji slikanje i ucenjivanje, onda ti tvrdis da je ona prica zaista tacna...a to je krivicno delo...
pakao na forumu....jedno je yebati se pa glumiti postenje (za to ne ides u zatvor) a drugo je organizovati se u cilju prevara, ucena i slicnog...

da li ti zaista mozes da stanes iza svega ovoga i da das dokaze?
od ljudi za koje se tvrdi da su umesani se oduvek videlo da su potpuni ocajnici kojima je svrha da navataju nesto ovde (Kojot recimo)....ja ne znam koja bi zena uopste izasla sa njim!
ali sve to nije opravdanje za kriminal, ako je zaista to u pitanju...

meni je muka da dolazim ovde ako znam da moram da delim prostor sa ovakvom sortom ljudi....dajte da ovo rascistimo vec jednom...
 
uopste mi nije jasno kome se vas dvoje obracate. :shock: da niste malo promasili temu?
a za NASEG efendiju:kad je neko svinja onda je svinja,nemoj ti mene da ucis sta cu da pricam


aaa sad mi je jasno kome se obratila anakin,ali ne znam zasto je nk efendi ovu temu povezao s skandalom "korporacija"


i jos nesto za naseg nk efendi:nk znaci nekvalifikovan a ne niskokvalifikovan :wink:
 
Efendi Snošaju, previše ti znaš. Pazi da te neko... Znaš šta se dešava sa onima koji puno znaju :D
Slobodno možeš da mi pošalješ barem male detalje na pp. Ja baš ništa ne znam. I onda ako tebe (ne daj bože) pojede demokratski mrak, večiti plamen istine ostaće da gori, prenećemo ga dalje, kroz nove generacije forumaša koji će pamtiti kako je to nekad bilo i učiti se na greškama predaka, praveći tako novu i zdraviju budućnost sybera a ti ćeš uvek biti svetionik koji će ponosno plamtiti u istoriji krstarice...

Uf, opet sam počeo :roll: Tastaturo, mamilice... :D

I ja mislim da je krajnje vreme da se to rasčisti. Ali obično se stvari iznose na videlo onda kad je sve jasno. Pošto ovde nikome ništa nije jasno, niti je iko siguran u bilo šta od onoga što piše, ostaje samo da se prodaje magla, prave mistifikacije...

edit/
Hanibalko, izvini, izgleda da je druga tema u pitanju? Ti govoriš o nekom drugom škandalu? Šta se dešava? Ima li kraja zaverama ljudi? Dokle će ovako? Oće li ostati neko da pozove policiju na kraju?
:D
:roll:
 
Aaaa, to je tema :roll:
E pa kad bi svako ovde otvorio temu o svojim mrziteljima, mala bi krstarica bila da primi sve teme :D Mnogo se bre mrzimo. A svet je tako lep :) Ovde potok, onde cvet... :D
All you need is love...
:D
 
inspirion:
Čitajući postove ove,ja shvatam da je krsta pravim jedan mali svet.
mikrokosmos u svemiru neta.

Biće da zato što sam podržao efendiju nisam јеbao.E da sam ranije znao....
Ja ne podrzavam Efendiju pa nisam nishta bolje proshao. Ustvari, ja ovde i nisam doshao zbog vagina nego iz dosade... budala :cry:
 
Ne znam da li oni znaju, ali ja sigurno ne znam zašto te mrze, niti znam ko je tu prvi počeo. Za Peru znam da ima takve tikove, imao je sličnih ispada i ranije. Ni efendija me ne čudi, čak cenim da je to inkarnacija d.strv. ali opet mi je malo čudno da se oni tek tako udruže samo da bi nekog napali bez razloga. Tomax je valjda klinac u teranju, ako je to neko opravdanje. Ne znam.
A one teme mi jesu smetale i nikako mi nije jasno zašto nisu obrisane. Valjda i za to postoji neki razlog.
 
pa hajde da pitamo moderatore koji je to dovoljno validan razlog?a?
i da pitamo onu trojicu isto koji je to razlog da su se udruzili?zato sto ih podyebavam :wink: a oni ne umeju da uzvrate na isti nacin.doduse nk efendi i uspe ali je cesto prost i jeftin.druga dvojica su nesposobni za tako nesto.oni samo po pljuvacini.
eto.a koja je namera TVOG postovanja na temi?
 
Pa da pokušam da saznam šta je to što efendija ili neko drugi zna o korporaciji. Zato što mislim da je to izmišljotina onih ljudi koji svako veče u ponoć uključuju rts2 da bi pratili nove dogodovštine moldera i skali. Da je išta od toga istina, već bi odavno svi znali sve.
 
Groucho_Marx:
Efendi Snošaju, previše ti znaš. Pazi da te neko... Znaš šta se dešava sa onima koji puno znaju :D
Slobodno možeš da mi pošalješ barem male detalje na pp. Ja baš ništa ne znam. I onda ako tebe (ne daj bože) pojede demokratski mrak, večiti plamen istine ostaće da gori, prenećemo ga dalje, kroz nove generacije forumaša koji će pamtiti kako je to nekad bilo i učiti se na greškama predaka, praveći tako novu i zdraviju budućnost sybera a ti ćeš uvek biti svetionik koji će ponosno plamtiti u istoriji krstarice...

Hihihi...
Groucho, odma' da ti kazem! Slobodno mozes da mi preneses veciti plamen istine na pp radi novije i zdravije buducnosti cybera, a ti ces uvek biti svetionik koji ce ponosno plamteti u istoriji Krstarice.. :lol:
Pih, bas sam nemastovita...uglavnom, znas sta ti je ciniti... ;)

P.S.Dlakava strvina i efendija nisu ista osoba, nema sanse!
P.S.Sorry honney sto na podsetnik nemam sta da dodam, prosto nikakvo iznenadjenje nisam dozivela citajuci ga... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top