Anegdode iz GSP-a

E, i ja sam pisala o jednoj...ali 'ajde da je ponovim...U busu guzva...stoji cale sa klincem, i posto mali nema gde da se uvati , cale ga zagrlio rukom a glavu mu nabio u svoje -medjunozje-...Tisina...i samo cujes klinca -Tata, auuu sto smrdi...!!!!
Cale -cuti tu !!!!
Cepanje.... :wink: :D
 
Heheh, mi smo sinoc u grad ishli mini-busom, i tamo negdje na pola puta ulaze otac i sin, i otac sluchajno prikljeshti sinu prste vratima. Sin urla li urla, duhsu da ispusti, a otac ni da ga pogleda, nego mrtav-'ladan pita: ''Koliko?'' i placa karte... :lol:

Zashto li se ja uvijek smijem u takvim ne-bash-veselim situacijama... :roll:
Jedan drug mi uvijek na to kaze: ''Kako je tebi dobrooo...''
 
Suzy:
E, i ja sam pisala o jednoj...ali 'ajde da je ponovim...U busu guzva...stoji cale sa klincem, i posto mali nema gde da se uvati , cale ga zagrlio rukom a glavu mu nabio u svoje -medjunozje-...Tisina...i samo cujes klinca -Tata, auuu sto smrdi...!!!!
Cale -cuti tu !!!!
Cepanje.... :wink: :D

hahahahahaha da sam video to ja mislim da bih umro na mestu! hahahaha :lol:
 
Steffan:
Suzy:
E, i ja sam pisala o jednoj...ali 'ajde da je ponovim...U busu guzva...stoji cale sa klincem, i posto mali nema gde da se uvati , cale ga zagrlio rukom a glavu mu nabio u svoje -medjunozje-...Tisina...i samo cujes klinca -Tata, auuu sto smrdi...!!!!
Cale -cuti tu !!!!
Cepanje.... :wink: :D

hahahahahaha da sam video to ja mislim da bih umro na mestu! hahahaha :lol:

hahahahhahahahahahahha :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: loodilo :D
 
1)Sedi dechko u trandzi,malko neuredan,celav,ali vrlo stalozen i gleda kroz prozor...Okupile se matore kokoshke oko njega i pochele da ke-njaju:"Kakva je ova danashnja omladina,sramota,niko starijoj osobi da ustupi mesto,samo sede,nema veze shto nas bole kosti..." :roll: (bla bla)Dechko i dalje coolira i posle par minuta zavlachi ruku u unutrashnji dzep od jakne i vadi noz.Istog trena su se bakute ucutale,a dechko iz drugog dzepa vadi jabuku i nonshalantno pochinje da je ljushti... :lol:

2)Vozim se ja busom proshle godine i momak od nekih 25 godina se pribio uz zenu od 40-ak godina,ali dobro "ochuvanu",tj negovanu :wink: Elem,prilepio se on uz nju,pa malo malo vrcne kukovima,samo shto je ne natakne na onu stvar :lol: Posle nekih 10-ak minuta okrene se zena i upita ga:"Dechko jesi li svrshio,poshto izlazim na sledecoj stanici?!" :lol:

3)Ulazi kontrola u bus i pochinje pregledanje karata.Jedan mladjan momak prilazi chichi i pita:
"Gospodine,imate li kartu?",a chicha ga samo pogleda i okrete se.
"Gospodine,molim vas vashu kartu..."
Chicha ga odmeri i reche mu:"More marsh u Pi-zdu materinu!"
Dechko ga josh jednom zamoli za kartu,ali ga dekica opet napi-chkara...Momak pozva kolegu da sredi situaciju.Prilazi taj lik dekici i pita:
"Imate li kartu gospodine?" i deka mu ljubazno pokaza kartu...Nakon jednog minuta upita momak deku:"A zashto niste meni pokazali kartu,a mom kolegi jeste?",a deda ce njemu:
"More marsh u piz-du materinu!!!" :lol:
 
Ana-Marija:
1)Sedi dechko u trandzi,malko neuredan,celav,ali vrlo stalozen i gleda kroz prozor...Okupile se matore kokoshke oko njega i pochele da ke-njaju:"Kakva je ova danashnja omladina,sramota,niko starijoj osobi da ustupi mesto,samo sede,nema veze shto nas bole kosti..." :roll: (bla bla)Dechko i dalje coolira i posle par minuta zavlachi ruku u unutrashnji dzep od jakne i vadi noz.Istog trena su se bakute ucutale,a dechko iz drugog dzepa vadi jabuku i nonshalantno pochinje da je ljushti... :lol:

2)Vozim se ja busom proshle godine i momak od nekih 25 godina se pribio uz zenu od 40-ak godina,ali dobro "ochuvanu",tj negovanu :wink: Elem,prilepio se on uz nju,pa malo malo vrcne kukovima,samo shto je ne natakne na onu stvar :lol: Posle nekih 10-ak minuta okrene se zena i upita ga:"Dechko jesi li svrshio,poshto izlazim na sledecoj stanici?!" :lol:

3)Ulazi kontrola u bus i pochinje pregledanje karata.Jedan mladjan momak prilazi chichi i pita:
"Gospodine,imate li kartu?",a chicha ga samo pogleda i okrete se.
"Gospodine,molim vas vashu kartu..."
Chicha ga odmeri i reche mu:"More marsh u Pi-zdu materinu!"
Dechko ga josh jednom zamoli za kartu,ali ga dekica opet napi-chkara...Momak pozva kolegu da sredi situaciju.Prilazi taj lik dekici i pita:
"Imate li kartu gospodine?" i deka mu ljubazno pokaza kartu...Nakon jednog minuta upita momak deku:"A zashto niste meni pokazali kartu,a mom kolegi jeste?",a deda ce njemu:
"More marsh u piz-du materinu!!!" :lol:

auuuu ****|te...
 
Popodne, vreme kada se ljudi vracaju sa posla, smorene face i jedno glasno dete koje je sedelo u krilu svog oca i 10 minuta neumorno kukalo kako mu se jede sladoled. Posle tih 10-ak minuta, kada je dete videlo da od sladoleda nema nista, pokusao je ucenom koja je bila prilicno glasna: "Ako mi ne kupis sladoled, svima cu da kazem da si piskio u lavabo!!!!" :shock:
Naravno, svi smo popadali od smeha.
 
a ono...
JEL SE SKIDATE NA SLEDEĆOJ STANICI?

bila je noć nove godine neke 90 i neke...išla busom u grad na ćurku kao i čitavih 10 putnika u harmonika dvajes'troj'ci...
kod crkve na banovom brdu ulazi čovek lepo obučen,očigledno sa firmine proslave...trešten...i staje na vrata, a sa druge strane šipke neka devojka u fenomenalnom kaputu...picnuta ...pa čeka se nova....i na krivini,kako bus leluja...ovaj je ispovraća....ona vrisne...SVINJO JEDNA!....on je pogleda i ladan k'o špricer kaže: JA SVINJA?
MALA,VIDI SEBE NA ŠTA LIČIŠ!

:lol: :lol: :lol:
a ona priča o momku koji se češao...
takođe stara priča ali sa vojnim licem.
žena kaže..DRUG ORGAN,AKO STE SVRŠILI,JA BI UZ VAŠE DOPUŠTENJE SIŠLA NA SLEDEĆOJ STANICI...mislim...on je sleteo,desilo se u krcunovoj u tramvaju...
ili pokojni hauk,koji dzepari po busevima...kaže babi,yebote šta si stisla tu torbu,ne može pošten čovek, ni da te odzepari...a kada sretne nekoga od drugara...e brate,evo malo radi se...
 
november child:
xpajamacax:
...ili pokojni hauk,koji dzepari po busevima...kaže babi,yebote šta si stisla tu torbu,ne može pošten čovek, ni da te odzepari...a kada sretne nekoga od drugara...e brate,evo malo radi se...

:wink:
ili "nije te sramota chicha, 100din u novchaniku imash, da te robijam za male pare.."
hahahahaaaa nisam za to znalaaaaa.
e stvarno je legenda čukarice :P
 

Back
Top