Zaradite 25$ za nekoliko minuta!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

sole89filozof

Početnik
Poruka
6
Nasao sam cool stranu, www.greenzap.com. Nova banka, GreenZap, daje svakom 25$ ko otvori besplatan racun kod nje. I to nije sve! Za svakog ko preko Vas otvori racun Vi dobijate 5$ (on 25$, naravno), ko preko njega otvori Vi opet 5$ i tako u nedogled. Novac je u vidu Web Cash-a, ali postoje neke mogucnosti da se naruci Master ili Visa Card. Ako ste zainteresovani odite na www.greenzap.com/sole89filozof (link "sole89filozof" je obavezan posto se MORATE izjasniti od koga ste culi za GreenZap i kojoj cete zajednici pripasti). Na strani nadjete "Wanna Zap? Join, it's free.", odete tu, kliknete na "Join now", popunite formular (morate biti punoletni ili pak morate koristiti ime jednog od roditelja, uz njihovu saglasnost, naravno) i to je sve. Nista se ne placa u slucaju da izaberete "Stay Green" opciju, a vec za "Go Gold" nisam siguran. PS Ako izaberete "Go Gold" imate veci dobitak, pa sam zakljucio da morate nesto i dati da bi dobili vise. Svi moji prijatelji su se trenutno odlucili za "Stay Green". Ni jedan nije odbio mogucnost da zaradi sedeci u fotelji! Ako zelite kompletan dokument sa jos detaljnijim objasnjenjima, mada ne vidim potrebu, posaljite mi zahtev na sole89filozof@yahoo.com i bice mi drago da vam posaljem isti. :D
 
koji put ovakvo nesto?!
:?: :?: :!: :?: :!: :?: :!: :?:
pa jos i na tvoje ime da se prijavim,kao me ti preporucio i onda ces ti da dobijes 5$(web) naravno i sa njima kupis isto onoliko nicega koliko mozes da kupis bez dinara...
izgleda da sam ja jedini ludak koji na ovakve stvari odgovara,svi ostali su iskulirali...
ali stvarno me iritira!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top