Da li glumite nekad orgazam da ......

hahahahahaaaaaaa
pa prvo se stenje.
onda se stenje.
pa ga grebeš 8)
opet malo stenješ...
i onda još malo stenješ,
i počneš da vičeš,onako da te grlo zazboli,,,
to majstore,evo ga!
evo ga ! (ne zaboravi da dahćeš)
uh yebačču to to život'njo!!!
evo ga !(dahći)
uuuuuuhhhhhhhhhhhhhhhh
i onda padneš u nesvest,od zadovoljstva valjda (prestani da dahćeš)
 
treba da vičeš
TOOOOOO SRBINEEEEEEEE! :P
Onda neće posumnjati :D
Zamisli, toooo srbineeeee...:lol:
Od mog ortaka devojka ga je stalno zvala "viteže", balavila koješta, a on kao jbt koji sam JA vitez i što me ne šljaka ovaj eks, mamu bre onom kretenu šta mi je uvalio...a ova nije normalna, dal da prekinem...jbt u šta se uvaljujem...:lol:
 
Hellen:
Статистике кажу да мање од тридесет посто жена редовно доживљава оргазам...Овде су све баш из тих 30 посто! :lol:

e jbg..pa nismo mi krive..sta sad treba, da kazem da ne dozivljavam jer statistika tako oce :roll:

meni je samo pitanje jedan ili vise :wink:

mislim, kad imam s kim :lol: :lol: :lol:
 
joj priznajem sve.al necu vise,sta bwe kad tip mlati pola sata,kao lize a nemoz da pogodi bwe klicu,kao trpa nesto,a meni nije lose al nije to to,pa mi najlakse da tako prekinem sebi muke.kao svrsila,a on onda da sebi oduska.zapalim pljugu,pa sednem za comp.hehhehe.al necu vise nikad,majke mi,kad ne ide bwe ne ide.i necu vise da se trpam s nekim ko me onako malo lozi,samo bwe da puca od strast. 8)
 
sonja bwe:
joj priznajem sve.al necu vise,sta bwe kad tip mlati pola sata,kao lize a nemoz da pogodi bwe klicu,kao trpa nesto,a meni nije lose al nije to to,pa mi najlakse da tako prekinem sebi muke.kao svrsila,a on onda da sebi oduska.zapalim pljugu,pa sednem za comp.hehhehe.al necu vise nikad,majke mi,kad ne ide bwe ne ide.i necu vise da se trpam s nekim ko me onako malo lozi,samo bwe da puca od strast. 8)
Poznato mi je, i ja to radim nekad! :lol:
 

Back
Top