FON ili ETF

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zivotus

Početnik
Poruka
21
Ljdi stvarno mi treba vasa pomoc.Za godinu dana treba da upisem faks a dvoumim se izmedju FON-a i ETF-a.

Sto se tice mog pred znanja odlicno mi ide matis i razumem se u racunare.Iz fizike imam 5 itd.ali se nikada nisam preterano zanimao za tu oblast.Da li je za FON potrebno dva strana jezika.to mu malo smeta .engleski je ok ali drugi strani jezik..


Ako neko moze malo da mi pojasni sve bilo bi supere!
 
Najpre bih te zamolila da obrises druge dve teme sa istim nazivom, jer bez potrebe postoje tri teme. A to ces uciniti tako sto ces kliknuti na iksic u desnom gornjem uglu svog posta :D... Naravno, to je moguce sve dok niko ne odgovori na tvoj post, posle nema brisanja, samo zakljucavanja...
Koliko se razumes u racunare i da li se to odnosi na hardver ili softver ili i na jedno i drugo?
Za FON ti je potrebno poznavanje jednog jezika (biras koji ces da slusas i da polazes), a za tvoje dobro i vise od jednog :wink:
Ali poenta je cime ti zaista zelis da se bavis u buducnosti, a ne u tome sta ti dobro ide ili ne... Razmisli malo o tome!
Pozzz...
 
Hvala ti na pomoci.Razumem se u hardver i softver.Trenutno se honorarno bavim time a u buducnosti bih zeleo da se profesionalno bavim kompjuterima(programiranjem)
Pretpostavljam da je FON bolji za to.[/b]
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top