Da li glumite nekad orgazam da ......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Usamljena mala:
Ne lazem,jednostavno mu kazem da nisam dozivela orgazam...
Videla sam par puta da mu nije svejedno,ali nemam nista od toga ako mu isfoliram...ovako ce se vise truditi da me zadovolji...u potpunoisti :wink:

U, ne mogu da verujem. Konacno jedna zena sa vise od 5 postova na forumu a da priznaje da ponekada ne dozivi orgazam.
Pa sta ti radis, jadna medju ovim MULTIORGAZMICNIM ribekanjama? One ne priznaju sex bez 5 orgazama -rafalno.
 
Ovako-ako i ne dozivim orgazam u toku sexa, ja se potrudim da svojerucno :) ili uz pomoc prijatelja ;)svrsim neposredno posle sexa. Ocu reci uz pomoc partnera, nesto mi Milioner u glavi. ;)
Obicno sam vec zagrejana, tako da mi ne treba puno. Tako da ne kapiram zasto bih glumela.

Taj razlog da ne pomisli da je los u krevetu mi je supalj...ako je uzivam sa njim, to se vidi i oseca pa nema sanse da on posumnja u sebe zbog sporadicnih poteskoca u dozivljavanju mog orgazma.
Ako je zaista po pravilu nezadovoljavajuci...yebiga,razlaz,ne uklapamo se...sta ima da mu glumim...

Ma glupo je to glumljenje-on em svrsio em treba da ga svojom glumom oslobadjam potencijalne frustracije, a ja i fizicki i psihicki frustrirana...ah toliko sirokogruda nisam...(ovo sirokogruda-figurativno receno) :lol:
 
Sourse:
nebi razocarale muskarce u odnosu? -Da ne pomisle da su losi u krevetu?
Ne vise glume da bi one ispale sto vatrenije u krevetu, da se slucajno ne bi pomislilo da su hladne. :lol:

Ma glumljenje je glupost. Ako si sa nekim skroz opustena i vec ste na tom nivou drugarstva i razumevanja...sta tu ko kome ima da glumi onda.

Nemojte da glumite, pricajte iskreno...i tako ce i vama biti lepse garantovano. Fora i jeste da svima bude lepo...
 
Више не. Али нисам нешто ни надрндана ако је лоше. Чак се фино извиним (оно... ју, пардон!), када током акције зевнем, а заборавим да ставим руку на уста.

Није тешко бити фин!
 
Slatko sam se nasmejala na ovaj originalni pristup problemu... :lol:

Sto se moje malenkosti tice, dok sam bila mladja i neiskusna (a takvi bili i moji partneri) jos je i moglo da se desi. Sada vec jasno stavim do znanja da mi nije bilo dovoljno i/ili dobro...
icon_mrgreen.gif


Uostalom osoba koja nije u stanju da primeti moje (ne)zadovoljstvo tesko da ce se po drugi put naci u istoj situaciji.
 
snoshaj efendija:
Usamljena mala:
Ne lazem,jednostavno mu kazem da nisam dozivela orgazam...
Videla sam par puta da mu nije svejedno,ali nemam nista od toga ako mu isfoliram...ovako ce se vise truditi da me zadovolji...u potpunoisti :wink:

U, ne mogu da verujem. Konacno jedna zena sa vise od 5 postova na forumu a da priznaje da ponekada ne dozivi orgazam.
Pa sta ti radis, jadna medju ovim MULTIORGAZMICNIM ribekanjama? One ne priznaju sex bez 5 orgazama -rafalno.

Polako pochinjem da ti verujem, efendija.
 
Mada je ova tema trula bez najvecih zvezda foruma koje bi sad rekle:
'Draga, eto ja na primjer, zadnjih 10 godina imam po desetak orgazama po snoshaju...
To je eksplicitna stvar uma i pravilnog odabira muzjaka koji ce te dovesti do neslucenih visina...'
(a u pozadini hor forumskih decaka:'Vadim mast, vadim mast, vadim, vadim maaaast')
a ona nastavlja:'Jos je cuveni Talijanski Sexolog Pederoni u svojim studijama multiorgazmcnih zena ustvrdio kako su one u stvari apsolutno sexualno oslobodjene i bez predrasuda, tako da ti , draga moja toplo savjetujem da se pod hitno podas nekom forumskom muzjaku koji ce te osloboditi.
Tja, u zivotu nije sve lako, pa ni rafalni orgazmi..'
 
snoshaj efendija:
Mada je ova tema trula bez najvecih zvezda foruma koje bi sad rekle:
'Draga, eto ja na primjer, zadnjih 10 godina imam po desetak orgazama po snoshaju...
To je eksplicitna stvar uma i pravilnog odabira muzjaka koji ce te dovesti do neslucenih visina...'
(a u pozadini hor forumskih decaka:'Vadim mast, vadim mast, vadim, vadim maaaast')
a ona nastavlja:'Jos je cuveni Talijanski Sexolog Pederoni u svojim studijama multiorgazmcnih zena ustvrdio kako su one u stvari apsolutno sexualno oslobodjene i bez predrasuda, tako da ti , draga moja toplo savjetujem da se pod hitno podas nekom forumskom muzjaku koji ce te osloboditi.
Tja, u zivotu nije sve lako, pa ni rafalni orgazmi..'

Jedna moja drugarica ga nikad nije ni dozivela a yebe se odavno.
Pa shta, to joj ne smeta da se yebe.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top