udata zena koja spava sama...

  • Začetnik teme ekaterina
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E

ekaterina

Gost
Auuuuuuuu sta se meni desilooooooooo...Htela sam da dodjem na zapad a to je moglo iskljucivo preko braka sa nekim strancem...nisam se udala za matorana kakvu sam predstavu imala o tome vec za frajera boli glava...dala sam mu pare a i sve bi drugo ali me on jednostavno ne tretira ni dva posto..zivi s nekom matorkom koja mu je rodila dvoje dece i on ih eto tako samo setka i rinta dok ona zvoca...a sa mnom bi mu bilo carobno...kako je to tuzno...imas supruga a spavas sama... :(
 
Ako cela prica nije cista izmisljotina, cudi me da ti nije palo na pamet da on voli tu svoju zenu sa kojom ima decu, i da je jedini razlog za vas brak lova...to nema nikakve veze sa tim koliko ti dobro izgledas...Nego zamisli, ima i vernih muskaraca, nadje se poneki. A da se na zapad dolazi iskljucivo preko braka, to stvarno prvi put cujem :shock:
 
medena:
Ako cela prica nije cista izmisljotina, cudi me da ti nije palo na pamet da on voli tu svoju zenu sa kojom ima decu, i da je jedini razlog za vas brak lova...to nema nikakve veze sa tim koliko ti dobro izgledas...Nego zamisli, ima i vernih muskaraca, nadje se poneki. A da se na zapad dolazi iskljucivo preko braka, to stvarno prvi put cujem :shock:

da medena to je istina sad boravak u inostranstvu jedino mozes regulisat pomocu braka sa nekom penom kojoj ces zauzvrat dati minimum 5000€.
 
Chan Shaolin Si:
ekaterina:
Chan Shaolin Si:
eh suplje li priche...
e vidi sta sam ja tebi rekla za bivsu pa ces da vidis jel suplja

pa sad da li cu crknut ili ne vidjecemo misli da necu al prepustam da vrijeme uradi svoje.
e moja ekaca pojma ti nemas nista.
kolikosi mu dala para da ti sredi papire?
E pa dala sam mu bogami dosta ali da je moj srbin vec bi me i kresnuo i uzeo mi pare...ovako samo mastam...
 
ekaterina:
Chan Shaolin Si:
ekaterina:
Chan Shaolin Si:
eh suplje li priche...
e vidi sta sam ja tebi rekla za bivsu pa ces da vidis jel suplja

pa sad da li cu crknut ili ne vidjecemo misli da necu al prepustam da vrijeme uradi svoje.
e moja ekaca pojma ti nemas nista.
kolikosi mu dala para da ti sredi papire?
E pa dala sam mu bogami dosta ali da je moj srbin vec bi me i kresnuo i uzeo mi pare...ovako samo mastam...

to te pitam cito radi informativnosti da znam koliko otprilike da daju moji drugovi treba da dovedem dva druga ovamo nego ne mogu da nadjem ni jednu curu koja bi im zavrsila papire nece kokoske za sitne pare a i treba nac neku normalnu jer ako naletis na neku ludu to je macak u vreci bez kojeg ostajes za tren pa ni para ni papira
 
Chan Shaolin Si:
e moja ekaca pojma ti nemas nista.
kolikosi mu dala para da ti sredi papire?

to te pitam cito radi informativnosti da znam koliko otprilike da daju moji drugovi treba da dovedem dva druga ovamo nego ne mogu da nadjem ni jednu curu koja bi im zavrsila papire nece kokoske za sitne pare a i treba nac neku normalnu jer ako naletis na neku ludu to je macak u vreci bez kojeg ostajes za tren pa ni para ni papira

Ovdje na sjeveru moze glatko da ispadne i po 15-20.000 € ...
 
Gugleta:
Chan Shaolin Si:
e moja ekaca pojma ti nemas nista.
kolikosi mu dala para da ti sredi papire?

to te pitam cito radi informativnosti da znam koliko otprilike da daju moji drugovi treba da dovedem dva druga ovamo nego ne mogu da nadjem ni jednu curu koja bi im zavrsila papire nece kokoske za sitne pare a i treba nac neku normalnu jer ako naletis na neku ludu to je macak u vreci bez kojeg ostajes za tren pa ni para ni papira

Ovdje na sjeveru moze glatko da ispadne i po 15-20.000 € ...

to je precerano toliko nikad nebi dao no druga zemlja drugi zakon.
 
ekaterina:
Auuuuuuuu sta se meni desilooooooooo...Htela sam da dodjem na zapad a to je moglo iskljucivo preko braka sa nekim strancem...nisam se udala za matorana kakvu sam predstavu imala o tome vec za frajera boli glava...dala sam mu pare a i sve bi drugo ali me on jednostavno ne tretira ni dva posto..zivi s nekom matorkom koja mu je rodila dvoje dece i on ih eto tako samo setka i rinta dok ona zvoca...a sa mnom bi mu bilo carobno...kako je to tuzno...imas supruga a spavas sama... :(

sto si trazila to si i dobila
a on shvati da jednostavno voli tu zenu, koju ti nazivas matorkom, i tu ne vidim mesta takvom tvom komentaru
mislis li da je u redu od tebe, chovek ti je izisao u susret, makar za to i pare uzeo i ti si dobila sta si za te pare trazila
sta sad jos hoces? ti da mu radjas sad i decu za iste pare? ochito da nisi njegov tip, ma kakvo o sebi mishljenje imala, neke stvari su definitivno stvar ukusa

i mani se ogovaranja, stvarno nije u redu
zivi svoj zivot i ne zabadaj nos u tudju kucu
 
Nisam bas sigurna da prica nije izmisljena, ali uzmimo da je istinita...
Dakle, draga moja, sklopila si posao s tim muskarcem i nista vise... On se samo drzi pravila...
Matorka ili ne, ona je zena koju voli i majka njegove djece, a ti si samo posao, koji mu je donio odredjenu zaradu...
Zivi svoj zivot, a njega pusti na miru...
Budi sretna sto je tako korektan prema tebi...
 
ekaterina:
Auuuuuuuu sta se meni desilooooooooo...Htela sam da dodjem na zapad a to je moglo iskljucivo preko braka sa nekim strancem...nisam se udala za matorana kakvu sam predstavu imala o tome vec za frajera boli glava...dala sam mu pare a i sve bi drugo ali me on jednostavno ne tretira ni dva posto..zivi s nekom matorkom koja mu je rodila dvoje dece i on ih eto tako samo setka i rinta dok ona zvoca...a sa mnom bi mu bilo carobno...kako je to tuzno...imas supruga a spavas sama... :(
ljudi prica nije izmisljena...ne napadajte me pa ja sam od krvi i mesa...sta cu kad mi se dopada...a naravno necu da se petljam nisam jadosla iz neke divljine pa da se sad tu blamiram...samo sam rekla kako je...a oni nisu kao nasi muskarci...plase se malo...sto se tice korekttnosti svaka mu cast...a drugo ako nije sudjeno nije...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top