Pusenje

Tommy_V

Aktivan član
Poruka
1.208
E da li ste znali da vas 40 godina (ako toliko dozivite naravno) pusenja kosta oko 64 miliona dinara, ako se uzme u obzir da se pusi pakovanje dnevno koje prosecno kosta 100 dinara i da je prosecna stopa inflacije 10% a procentar rasta BDP-a 5%.

e pa sad vi vidite koliko vas kosta pusenje, a da ne pominjem zdravlje...
 
Nemaš ništa protiv pušača?

Ja imam.

Gušite. Prvo - smrdite, drugo i moje i vaše zdravlje je ugroženo.

Ja živim sa majkom koja cigaru ****** jednom godišnje (ponosna sam na nju), i s ocem koji je ebeno strastveni pušač. Često kašlje i užasno me nervira.


Žao mi je.

But it is your life, and I must learn to live with it.
 
ja se razbijam od cigareta....uzhas jedan....i smrdim na duvan...i kashljem...i sve pare dadok na cigare...al jbga...chekam da zatrudnim pa tju tad da prestanem
 
Uzmem ponekad cigaru(jednom u 3 mjeseca, ispusim eventualno 2 i to mi je plafon).
Srecna sam sto me to ne privlaci :D
Inace, gledam brata koji cigaru malte ne ne ispusta iz usta i to mi je jos jedna lekcija.
Ne smeta mi kad ljudi puse, ali vise volim kad se ljubim s nepusacem, nego pepeljarom, iskreno :?
A sad sam dosla na ideju da odvajam toliko koliko ljudi trose za cigare. Ko zna, mozda se jednom obogatim 8)
 
svaka popusena cigareta skracuje zivot za 7min.,a dobar sex produzava za 15min.,znaci,pusaci je**te se da bi ste preziveli :D

ponekad dnevno popusim 4 pakle...uzas...proracunao sam da cu ziveti do svoje 44.godine...
 
Fency_Killer:
svaka popusena cigareta dobar sex produzava za 15min.,znaci,pusaci je**te se da bi ste preziveli :D
Pre neki dan sam pročitala nešto potpuno suprotno od ovoga. Mislim da je Blic bio u pitnju, govorili su o mogućim uzrocima lošeg seksa. Odnosilo se na muškarce.

Zato...puši ti i govori sebi da je to za tvoje i njeno dobro.
 
LPhoklica:
Nemaš ništa protiv pušača?
Loshe sam se izrazila.
Poshto sam vec rekla da mi se cigarete gade, time sam mislila i da mi smeta kada neko pushi, ali da ne idem dotle da im govorim da to ne rade u mom prisustvu i slichno. Njihov zivot. Bilo bi glupo da im kazem: "Gasi tu cigaretu u mojoj blizini", kada sam sama svjesno odabrala njihovo drushtvo. Eto.
 
E, Lanfear, i moje staro društvo, zaista čista deca, su počela da ljuckaju napolju.
Jedina sam koja ne puši nikada, prejak sam ja lik da tako lako popustim. Yeah.
 
LPhoklica:
E, Lanfear, i moje staro društvo, zaista čista deca, su počela da ljuckaju napolju.
Jedina sam koja ne puši nikada, prejak sam ja lik da tako lako popustim. Yeah.
Takodje. Kada su droge, alkohol i cigarete u pitanju... ne moze me nishta pokolebati. Ali zato ostalo... joj... moram malo da jacham volju.
 
Shinoda:
Lanfear:
LPhoklica:
E, Lanfear, i moje staro društvo, zaista čista deca, su počela da ljuckaju napolju.
Jedina sam koja ne puši nikada, prejak sam ja lik da tako lako popustim. Yeah.
Takodje. Kada su droge, alkohol i cigarete u pitanju... ne moze me nishta pokolebati. Ali zato ostalo... joj... moram malo da jacham volju.
Koje ostalo? :? :lol:
paa, ovaj...

http://www.coffeecompany.com.au/product_images/Chocolate.jpg
:oops:
 
Ah...pa ja se ne uklapam u tu racunicu...pusim 2-4 pakle mesecno.Bas strastvena pusacica, a?
To dodje 400*12=4800 na godisnjem nivou, za 10 godina 48000...pih ni kola da kupim za te pare!
Nisi me ubedio, ne zalim! :)

Nego reci ti nama, kolko ces ti da potrosis na vanilice za 40 godina i kako ce to da se odrazi na tvoje zdravlje? :D
 
Tommy_V:
E da li ste znali da vas 40 godina (ako toliko dozivite naravno) pusenja kosta oko 64 miliona dinara, ako se uzme u obzir da se pusi pakovanje dnevno koje prosecno kosta 100 dinara i da je prosecna stopa inflacije 10% a procentar rasta BDP-a 5%.

e pa sad vi vidite koliko vas kosta pusenje, a da ne pominjem zdravlje...
Ja izracunah da je nekih 1460000 dinara.
Inflaciju ne treba ni zaracunavati, nema potrebe, a ne znam koji je **** BDP.
 
Lanfear:
Shinoda:
Lanfear:
LPhoklica:
E, Lanfear, i moje staro društvo, zaista čista deca, su počela da ljuckaju napolju.
Jedina sam koja ne puši nikada, prejak sam ja lik da tako lako popustim. Yeah.
Takodje. Kada su droge, alkohol i cigarete u pitanju... ne moze me nishta pokolebati. Ali zato ostalo... joj... moram malo da jacham volju.
Koje ostalo? :? :lol:
paa, ovaj...

http://www.coffeecompany.com.au/product_images/Chocolate.jpg
:oops:
Axaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...Nekako sam pretpostavljao! :wink:
Pa to i nije bas neka preterano gadna navika, meni bi bilo draze da pojedem milku od 100gr dnevno neko da poduvanim kutiju Lackya! :cry:
 

Back
Top