Ej, ljudi, odmorite od piva i splavarenja! SALSA!!!!!!

Niña morenita

Početnik
Poruka
30
Da li je neko zainteresovan da uci tradicionalne latino americke plesove kao sto su salsa, cha cha cha, bachata, son, bolero, vallenato, rumba afro-cubana, pa i novije kao sto je npr reggaeton? Novi Sad i Beograd, instruktor je KUBANAC!
Ne biste verovali kakav provod! Organizuju se zurke, kao da ste na drugoj planeti, ili bar na Karipskim ostrvima!!!
Svaki petak, pozorisni klub Radovic kod crkve Svetog Marka sau zurke, uverite se sami,kao da ste u centru Havane!
Ucinite sebi uslugu, dodjite i vidite, necete verovati!
 
xpajamacax:
ma none su mi super...imam problem malo više... :P
ćuti,mrak je ,pa se ne vidi 8)
a i dobro je da ne mora kastanjete...taj žanr mi ne leži..
i da znaš da sam sada pustila neku cubanu i đuskam po ofisu...
vedzbam :P
Ma za none ti verujem, a ostalo nije bitno :)
Moja cerka zalazi u La Revolucion svake nedelje i odusevljena je, dakle - jos malo djuskaj, pa navali... :)
 
Vidi, nisi u pravu! Dolaze i ljudi koji zele da se zabave i djuskaju, da vide kako to izgleda, da se upoznaju sa salserosima i da krenu i sami na salsu! Posle oko 10-15 casova mozes vec bez problema da pleses na zurci, a posle 3 meseca vec pocinjes sam da improviozujes. Nije tesko, lako se uci, a sve one slatke devojke i momci su voljni svima da pokazu da se vec prvo vece uklopis! Zaista je tako!
 
Niña morenita:
Vidi, nisi u pravu! Dolaze i ljudi koji zele da se zabave i djuskaju
Hvala Bogu da je neko konacno spomenuo ovo :D Ih kako sam se odusevila, jer drugarica i ja smo cule za to, ali niko da nam da neku pravu informaciju... Hvala, hvala, hvala :D
I istina je da idu i ljudi koji ne znaju da igraju, ali brzo nauce :wink:

Niña morenita:
a sve one slatke devojke i momci su voljni svima da pokazu da se vec prvo vece uklopis! Zaista je tako!
Pa nemoguce da su bas svi slatki :wink:... Salim se malo!

Hvala jos jednom :D
 
little smile:
Niña morenita:
Vidi, nisi u pravu! Dolaze i ljudi koji zele da se zabave i djuskaju
Hvala Bogu da je neko konacno spomenuo ovo :D Ih kako sam se odusevila, jer drugarica i ja smo cule za to, ali niko da nam da neku pravu informaciju... Hvala, hvala, hvala :D
I istina je da idu i ljudi koji ne znaju da igraju, ali brzo nauce :wink:

Niña morenita:
a sve one slatke devojke i momci su voljni svima da pokazu da se vec prvo vece uklopis! Zaista je tako!
Pa nemoguce da su bas svi slatki :wink:... Salim se malo!

Slatki u znacenju ljubazni... Mada ima i slatkih u znacenju opasni...
:wink:


Hvala jos jednom :D

Ej, srce, nema na cemu, ja bih volela kad bi ceo svet bio jedna velika FIESTA... Navuce se covek, sta ces... Ali nije se tesko navuci na kvalitetniji oblik zabave od onog koji nam se inace nudi u gradu...
 
little smile:
xpajamacax:
dakle svaki petak.
koliko košta ulaz,ako se uopšte plaća...
Da, jel' svakog petka ili ima i izuzetaka?
I da li se placa ulaz ili ne? Kakve su cene pica i sl.? I da li su velike guzve ili ima dovoljno prostora za igru?
Dolaze i stariji i mladji ili ... ?
Koliko pitanja, a :wink:

Upad 100 din, cene pica sasvim ok, ima mesta i za sedenje i za djuskanje, klub je poluotvoren, ima i extra terasu. SVAKOG petka, bez izuzetka... Dolaze ljudi od 17 do 50 godina, ima i trenera i instruktora... Vecina mase je ipak u dvadesetim...
 
Niña morenita:
SVAKOG petka, bez izuzetka... Dolaze ljudi od 17 do 50 godina, ima i trenera i instruktora... Vecina mase je ipak u dvadesetim...
E pa ovo je sasvim dovoljno da me ubedis da dodjem i da se uverim kako sve to izgleda :D... Dakle, danas je petak, veceras se vidimo 8)
32.gif
 
g-rock:
ja bio u petak i moram priznati da jeste saswim ok, prijatni ljudi i lepa djuska......nego mozda sam ja prekasno dosao, ali nesto mi se cini da su muskarci koje sam video u najmanju ruku cudni> pa jel to zbog plesa ili su oni takvi po default-u?
lepa je djuska ali ja ne bih bas da tako izgledam :roll: mada je i bilo par ok likova...
Bila sam i ja sa drustvom u petak, dosli smo oko 23h i bili do 01h. Zaista je bila super atmosfera, ali ipak da bih igrala kao i ostali trebalo bi da znam makar neke osnovne korake. Inace, i moji drugovi su primetili da su muskarci zaista cudni, cudno se ponasaju i oblace... Ali, igraju zaista dobro :D
 
Bio.
Video
Sjajno.
Iako nemam pojma da igram, ni ja ni ova sa kojom sam bio, to nas uopste nije sprecavalo da pokusavamo :) :) :)
I bas sam obratio paznju na likove koji su tu, i uopste mi nisu izgledali nesto preterano cudno
:?:
U svakom slucaju, prepuno energije, ali je malo prostora, tako da se brzo zamoris i ponestane vazduha.
Ali super je :) :)
Mozda odem i sledece nedelje, tj. petka.
NIsam dovoljno izgazio sve oko mene. Neki su mi ostali duzni :) :) :)
 
Jedno pitanju u vezi salse... Da li neko može da mi preporuči neku plesnu školu u kojoj se obrađuju latino plesovi? Mada bi bolje bilo kada bi se našla neka šarmantna dama koja bi imala strpljenja da nauči jednog trapavka salsu. ;)

Doduše, imao sam ja nekad davno ponudu od jedne dame, ali nažalost nisam mogao da prihvatim. :(
 
iluzionista:
Jedno pitanju u vezi salse... Da li neko može da mi preporuči neku plesnu školu u kojoj se obrađuju latino plesovi? Mada bi bolje bilo kada bi se našla neka šarmantna dama koja bi imala strpljenja da nauči jednog trapavka salsu. ;)

Doduše, imao sam ja nekad davno ponudu od jedne dame, ali nažalost nisam mogao da prihvatim. :(

Ja sam cula za neku skolu gde te bas Kubanci uce, mislim da se zove KUD Radovic ali nisam sigurna...ne mogu na googlu da nadjem, evo probaj ovde onda :)
http://www.koloseumdance.co.yu/vrsteplesova.html
 

Back
Top