Na ovom forumu treba preziveti...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidi treba da postavis temu sa konkretnim pitanjem, i koja ipak malo navodi na razmisljanje ili provocira i tako...

Ovo sto ti radis je totalno apstraktno, i nema razloga da otvaras temu o LJ&S kad vec imamo ceo forum o tome, nego konkrtno pitas ako te nesto interesuje o nekom problemu, ili izneses zapazanje pa trazis misljenja drugih, ili tako nesto...

Preporucujem ti da za pocetak samo gledas teme i odgovaras (i pljujes po pederima, feministkinjama i zenama uopste) dok malo 'ne udjes u fazon' a onda ces biti faca kao ja npr. i kad postavis temu bice 'na mestu' sto se kaze...
 
Ej jel mi verujes da sam pre minut pogledao u tvoj profil da vidim poslednju poruku sto si napisala da vidim da li si tu.

Imam sta da vidim...

Srce moje... :D :D :D :D

A sta cu ne mogu ni ja uvek i stalno da izigravam kretena da se zenske pale po forumu... :lol:
 
Novac:
Blonde not again...... :o nooooooooooooooooo!!!!!Pa nece valjda opet,blonde samo ne case closed!!Samo zelim da se ovde okupe sto vise devojaka i da pricamo o LjUBAVI I SEXU. :wink: Pa da vidimo......................................................

Ma..sto ste ga napali.... :wink: ..evo ja cu mu odgovoriti....
..nemam nista protiv ljubavi i sexa....nije to lose...
eto
:wink:
ima li jos neko zanimljivo pitanje? :?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top