reggae muzika
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: reggae muzika

Ella
    Guest

Podrazumevano reggae muzika

Sta mislite o reggae muzici i o rastafarijancima

Obećava
    Učlanjen
    13.06.2003.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Hmmm pa ja mozda ne bih trebala da govorim o ovoj temi jer se moje znanje o reggeu svodi na Bob Marleya,koga by the way obozavam. Mislim da je on,a verovatno i ostali,imao mnogo toga da kaze ,svaka pesma sadrzi neku poruku,sto mi sse mnogo svidja.
    O rastafarijancima,hmmm o njima znam da ne jedu meso(podrzavam ih apsoluno posto sam i ja vegeterijanac) i da mogu da imaju vise zena jel da? :? Kao sto vidis nemam pojma o tome al htela sam da dam doprinos ovoj temi

Ističe se
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

Hmm Moje znanje o rege muzici se takodje ogranicava na Boba ali mislim da je on stvarno jedan od najboljih rege muzicara svih vremena.A o rastafarijancima ne mislim nista posebno bzvz je sto puse ganzu.Mada i bob je bio pripadnik rasta pokreta tako da da nije pusio ganzu mozda bi duze bio ziv ,a njegove pesme stvarno svaka ima poruku ni jedna nije besmislena. :wink:

Ističe se guitarrr_babe (avatar)
    Učlanjen
    25.06.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Izvinite, moram da se ubacim iako nemam mnogo vremena ni zivaca. Ako vas toliko Bob zanima i privlaci kao sto kazete, molim da malo vise iztrazujete o njemu. Evo, internet je prepun informacija, nije u redu da ostanete slepi kod ociju. Recimo: "Bob, da nije pusio ganju, mozda bi i danas bio ziv, itd. itd."

Buduća legenda rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    136

Podrazumevano

shta mislimo?
    heheheh
    ...interesantno...

Ističe se
    Učlanjen
    10.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    77

Podrazumevano

[quote="guitarrr_babe"]Izvinite, moram da se ubacim iako nemam mnogo vremena ni zivaca. Ako vas toliko Bob zanima i privlaci kao sto kazete, molim da malo vise iztrazujete o njemu. Evo, internet je prepun informacija, nije u redu da ostanete slepi kod ociju. Recimo: "Bob, da nije pusio ganju, mozda bi i danas bio ziv, itd. itd."[/quote
    I shta tu nije tacno?Nemora da znaci ali ne moze se reci da nije pripomoglo

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

[quote="Alexxandar"]
    Citat Original postavio guitarrr_babe
    Izvinite, moram da se ubacim iako nemam mnogo vremena ni zivaca. Ako vas toliko Bob zanima i privlaci kao sto kazete, molim da malo vise iztrazujete o njemu. Evo, internet je prepun informacija, nije u redu da ostanete slepi kod ociju. Recimo: "Bob, da nije pusio ganju, mozda bi i danas bio ziv, itd. itd."[/quote
    Iskreno,sumnjam,jer je on umro od raka koze,koji je nasledna bolest. Obicno je crnci ne dobijaju,ali posto je njegov otac (valjda) bio belac...eto. Znaci,vutra bi mu pre ili kasnije sigurno naskodila,ali ovako,izgleda da nije.

Primećen član
    Učlanjen
    29.07.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

[quote="Courtney"]
    Citat Original postavio Alexxandar
    Izvinite, moram da se ubacim iako nemam mnogo vremena ni zivaca. Ako vas toliko Bob zanima i privlaci kao sto kazete, molim da malo vise iztrazujete o njemu. Evo, internet je prepun informacija, nije u redu da ostanete slepi kod ociju. Recimo: "Bob, da nije pusio ganju, mozda bi i danas bio ziv, itd. itd."[/quote
    Iskreno,sumnjam,jer je on umro od raka koze,koji je nasledna bolest. Obicno je crnci ne dobijaju,ali posto je njegov otac (valjda) bio belac...eto. Znaci,vutra bi mu pre ili kasnije sigurno naskodila,ali ovako,izgleda da nije.
    A kako bi mu to vutra naskodila majke ti....Ljudi informisite se malo malo sta je vutra i koliko je stetana,kako deluje.........Cigarete su vise stetne nego vutra.

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Citat Original postavio fizio
    Citat Original postavio Courtney
    Citat Original postavio Alexxandar
    A kako bi mu to vutra naskodila majke ti....Ljudi informisite se malo malo sta je vutra i koliko je stetana,kako deluje.........Cigarete su vise stetne nego vutra.
    "Svaka vrsta droge unistava mozdane celije koje su jedine celije u organizmu koje se ne obnavljaju"
    -moja biologicarka

Učlanjen
    25.06.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Khm, nije umro od raka koze, on je nastao usled sportske povrede na noznom prstu, ali posto nije dozvolio da mu amputiraju nogu (ili nije moglo) ta bolest se brzo rasirila na srce. Toliko.

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Khm, nije umro od raka koze, on je nastao usled sportske povrede na noznom prstu, ali posto nije dozvolio da mu amputiraju nogu (ili nije moglo) ta bolest se brzo rasirila na srce. Toliko.
    Ja moram reci da ja mislim da je njemu otkriven rak koze kada je povredio prst

Ella
    Guest

Podrazumevano

Ej BOB MARLEY je legenda!!!
    islim da je pusio (travu) jer je to karakteristicno za sve rastafarijance, ali njegove pesme su fenomenalne! Svidja mi se njihova kultura: ne jedu meso,ne piju alkohol,zive u miru,nisu nasilni! Ne shatam kako neki ljudi mogu reci da REGGAE smara,sustina je u tekstovima,samo treba provaliti poruku koju nose!!! Inace ja volim i EDDY GRANTA,ne znam da li ste culi za njega.

Aktivan član
    Učlanjen
    25.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Citat Original postavio Ella
    Ej BOB MARLEY je legenda!!!
    islim da je pusio (travu) jer je to karakteristicno za sve rastafarijance, ali njegove pesme su fenomenalne! Svidja mi se njihova kultura: ne jedu meso,ne piju alkohol,zive u miru,nisu nasilni! Ne shatam kako neki ljudi mogu reci da REGGAE smara,sustina je u tekstovima,samo treba provaliti poruku koju nose!!! Inace ja volim i EDDY GRANTA,ne znam da li ste culi za njega.
    Aha,vole ga i moji

Ella
    Guest

Podrazumevano

MA REGGAE SVI VOLE

Učlanjen
    25.06.2003.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    21
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

Sem mojih kod kuce. ALi, ko ih pita

Ella
    Guest

Podrazumevano

Moji su navikli pa im vise ne smeta sto ne gasim muziku po ceo dan,a dobro je to sto kad im dosade iste stvari oni mi daju kintu za noe diskove

Obećava FF92 (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    31

Podrazumevano Re: reggae muzika

Bob Marley i reggae muzika su ZAKON !!!!!!!!!!!!!!

Ističe se
    Učlanjen
    15.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Podrazumevano Re: reggae muzika

od reggea volem samo boba...inace, muzika mi nije nesto...previse je spooooraaa...

Legenda +SpookyGirl+ (avatar)
    Učlanjen
    05.10.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    155
    We'd rather leave no trace and not look back
    Than face the anxiety here and now.

Slične teme

1. Reggae,Jazz,Bluese-Crna muzika
    Autor nikoj u forumu Muzika