Ukraina dobila od Kine $8 miliardi EU ne nudi nista osim gradjanskog rata

Kako su oni gori od nas kada mi bukvalno dajemo deo srpske teritorije i trpimo razna ponizavanja za nekakve datume o PREGOVORU o pocetku procesa prikljucivanja EU ???
Nema gorih od nas.

Добро, можда је мој део констатације да су гори од нас погрешан, ал' да су дно дна, то стоји.

- - - - - - - - - -

Ti bi hteo da ti neko da nesto za djabe? Onda se naguzi bato.

Па што си онда у наслову написао да је Украјина "добила" новац, кад га није "добила" већ позајмила уз камату.
 
Добро, можда је мој део констатације да су гори од нас погрешан, ал' да су дно дна, то стоји.

- - - - - - - - - -

Па што си онда у наслову написао да је Украјина "добила" новац, кад га није "добила" већ позајмила уз камату.

Jesi li ti normalan. Ko kome daje djabe $8 milijardi. A sta im je EU dala veliki k u r a c.
 
Jesi li ti normalan. Ko kome daje djabe $8 milijardi. A sta im je EU dala veliki k u r a c.

Добро. Онда тражи од моодоња да измене наслов и напишу Украјина добила од Кине 8 милијарди кредита а од ЕУ добила кујчину. Такав наслов је много поштенији од овог.
 
Добро. Онда тражи од моодоња да измене наслов и напишу Украјина добила од Кине 8 милијарди кредита а од ЕУ добила кујчину. Такав наслов је много поштенији од овог.

Nisi odgovorio sta im je to EU ponudila i dala?
 
Европска Унија свакога дана све више доказује да је најгори нацистички пројекат од постанка нацизма. Слободно се може рећи да је оснивач Европске Уније Адолф Хитлер.

Lepo i tacno receno.
 
Nisi odgovorio sta im je to EU ponudila i dala?

Зашто би нам ЕУ нешто нудила и дала? Шта смо ми? Неспособни дебили да нам неко нешто даје? Нисмо ку.рве које се је6у за поклоне?

Срби из неког разлога мисле да су други (Руси, ЕУ, Кинези, Амери, Марсовци...) у обавези да нам туткају паре а ми само да легамо а паре да падају са неба.

Тол'ки смо дебили да чак мислимо да ће кроз цеви Јужног тока да теку паре а не гас који треба да се плаћа. Мислимо да је ЕУ дужна да нам даје донације од којих ћемо да живимо, уместо свог рада, мислимо да ће Кина да нам тутка лову, јер мрзимо њене противнике Американце...

...ми само да дигнемо и руке и ноге у вис, а паре да капљу...

Јбт..питаш ме шта нам је ЕУ дала???? Јбт...ми смо веће ку.рве од Украјинаца, изгледа.... само бисмо да се курвамо и узимамо лову за белосветско курвање... па кад нам неко нешто не да...онда га не волимо...
 
Европска Унија свакога дана све више доказује да је најгори нацистички пројекат од постанка нацизма. Слободно се може рећи да је оснивач Европске Уније Адолф Хитлер.

Добројутро!
Шта се чудиш?!! ПА они и јесу потомци Хитлера, Наполеона, Мусолинија, Франка...
 

Back
Top