Da li ste imali sex ovg leta na moru?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

nikoletina

Početnik
Poruka
17
Evo ja da krenem,isao sam u nesebar i prvi dan sam upoznao prelepu devojku iz nesebara koja je 4 godine starija od mene ali nije nam smetalo da radimo "one" stvari u moru,pa u njenoj kuci,pa kod nas u apartmanu pa ... :oops: ma ludnica.Islo nas je cetvorica i moj brat je uhvatio neku makedonku i isto je pao sex ali samo 3 puta,eh... more,more... hocu jos mora :twisted:
 
Па ако на море треба ићи због секса онда до ...! Пази бре, има Лидо, има Ада а има и када а има и ... Ма све има, 700 км или 1000 км због секса...Па .еботе, то му дође ко Тур Де Франце или Ђиро Д Италија... 8) :lol: :wink:
 
NatasaNatasa:
VANJA 011:
Ja sam ove godine na moru dozivela romansu sa trojicom tipova. Bilo je kao u ljubavnim romanima. Ja i njih trojica, a ne zna se koji je zgodniji od kojeg. Dosli su iz Nemacke, a inace su vaterpolisti. Tako romanticno i tako uzbudljivo u isto vreme.

Bilo na je divno.


Od kad se to zove romansa??????

Imala si grupnjak sa trojicom?
 
Šta je romantika , to je uvek bilo lično....

Romantika je možda ono davljenje sklopovima reči koje nalazim na forumu romantika....

To je idealno za kratkovide, da se ubulje u govornika , podese na zvuk , i ne čuju ništa...

Devojka je doživela romantiku , sa svojim telom.
Sa svojom dušom...

Ona je ustvari vodila ljubav sa sobom....
Ruke i kuke su tu bile samo ispomoć.
 
Tuzni_patak:
Šta je romantika , to je uvek bilo lično....

Romantika je možda ono davljenje sklopovima reči koje nalazim na forumu romantika....

To je idealno za kratkovide, da se ubulje u govornika , podese na zvuk , i ne čuju ništa...

Devojka je doživela romantiku , sa svojim telom.
Sa svojom dušom...

Ona je ustvari vodila ljubav sa sobom....
Ruke i kuke su tu bile samo ispomoć.


Filozofski gledajući mogu da se složim sa tobom, ali prosto rečeno nema tu ni R od romanse :wink:
 
Tuzni_patak:
Šta je romantika , to je uvek bilo lično....

Romantika je možda ono davljenje sklopovima reči koje nalazim na forumu romantika....

To je idealno za kratkovide, da se ubulje u govornika , podese na zvuk , i ne čuju ništa...

Devojka je doživela romantiku , sa svojim telom.
Sa svojom dušom...

Ona je ustvari vodila ljubav sa sobom....
Ruke i kuke su tu bile samo ispomoć.
Da, ako se samozadovoljavala! Ili ako je bila sa njima u masti!
Ma, daj kakva romantika!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top