da li ce ovo ikada prestati..

Evo ovako:Ti draga moja osecas zasicenost sigurnom vezom pa bi malo zabranjenog voca.Ha salim se.Po ovome sto pises izgleda da su oba tipa tebi na tacni ali si ti uzasno nesigurna.Lepo sednes i porazgovaras sa stalnim deckom i vidis da li tu sve stima.Nije moguce da ga bas toliko volis i da ti je sve o.k.a da pri tom mislis na onog drugog.Onda se nadjes sa drugim,odmerite snage.Da li te on jos uvek zeli u svom zivotu /a kazes zivi sa drugom/razmisli zasto to nisi bila ti?Da li je to njegov izbor.Ako su oba tipa dala izjavu da te vole i zele da budu s tobom onda je na tebi odluka.Pazi samo da ne napravis gresku,pecanje je rizik,nekad se na udicu uhvati odlican komad ali cesto je "ribic"ipak SOM!!!R :D
 
Да ниси помислила да ти је он толико потребан све ове године само зато што је неухватљив, што је ''забрањено воће''?
Да си са њим 10 година у вези...вероватно би неки други преузео ту улогу. Сви ми желимо с једне стране стабилну и сигурну љубав у којој ћемо се осећати заштићено и вољено какви год да смо...а са друге стране увек нас привлачи изазов и мисао да бисмо могли да имамо и нешто више.
Знаш ли причу о тамном вилајету? ''Ко узме-кајаће се, ко не узме-кајаће се!''
 
oh oh kao mostovi okruga medison..provali i ona je htela da istrcava iz kola obrati paznju. meril strip i klint istvud

a sta rekao je da te vishe nece ovaj fatalni

ne znam pa ti shutni decka pa probaj s ovim drugim
 
ptiaj dechka shta da radish
ma nadji nekog treceg ili pocni da pises po net-forumima, dok te al kaida i K300 prate u porukama

:?

e...a dakle

ko je "tasicka"? el si ti sada tasic?? onda si "tasiceva"? onda to kazhe da si ti nezavisna i ne pripadash nijednom mushkarcu (ebite se emancipovane sada). nije ti ni do koga

a shto nisi tasiceva ne znam

ili ej to onako...onda bi ti da se udash i da imas decu

ili imash tasice male onda si prodavacica i onda radis na buvljaku
 
10 godina ti radiš protiv sebe .... ?????????????????
Da nećeš možda deci da daješ njegovo ime ????????????????
Daj molim te, odrasti, sazri, poslušaj svoje srce, pa se preispitaj šta hoćeš .....

Kako može 10 godina da ti bude super sa nekim, a da VOLIŠ nekog drugog. Slušaš li ti sebe????????
 
Heh, 'tasićka' :D Što me to podseća na vagu :?:
Kad već imaš takav nick, a i da ga nemaš, ako si već uživala, što si prekidala :?: Uzmi sve što ti život pruža... Onda ćeš pre ili kasnije doći do trenutka kad ćeš znati da si tačno izvagala :wink: Svaka druga nagla odluka povlači sumnju i kajanje koje će trajati do samrtne postelje. Nije lep odgovor, ali je istinit.
A četvorka je još bolji broj od trojke :D Ko zna, možda bi tek tad svako shvatio šta mu najviše odgovara.
Jel gledao neko epizodu Zvezdanih staza u kojem onaj doktor objašnjava da na njegovoj planeti svaki muškarac ima po tri žene i svaka žena po tri muškarca? E, to je idealni svet :D
 
jbg to sto si prevarila decka nije lepo! pomisli kako bi se ti osecala. kazes da ga nikada ne bi povredila, ti to vec jesi, negde gore sve se racuna, znao on to ili ne. mozda i sumnja, ali te voli,...taj drugi buduci da je musko lepo se seko zabavio u pauzama dok nije imao neku ozbiljnu vezu. naravno da mu sada ne trebas, kada je nasao to sto je hteo.i znas sta, loma istresi te buve iz glave, mozda si osoba koja jednostavno ne moze da zivi bez problema pa si probala da ga napravis. posle ces da kukas sigurno! budi pametna i cuvaj to sto imas, sama kazes da ti jako prija.i gledaj to ovako: svi pravimo sranja, samo pametni znaju da ne ponove ista, i znaju da stanu. ovo sto se desilo moze da ti se otpise na neiskustvo, ali ako se desava i dalje, onda na nesto drugo.sredi se i zagrli tog tvog decka jako jako.
 
Groucho_Marx:
Heh, 'tasićka' :D Što me to podseća na vagu :?:
Kad već imaš takav nick, a i da ga nemaš, ako si već uživala, što si prekidala :?: Uzmi sve što ti život pruža... Onda ćeš pre ili kasnije doći do trenutka kad ćeš znati da si tačno izvagala :wink: Svaka druga nagla odluka povlači sumnju i kajanje koje će trajati do samrtne postelje. Nije lep odgovor, ali je istinit.
A četvorka je još bolji broj od trojke :D Ko zna, možda bi tek tad svako shvatio šta mu najviše odgovara.
Jel gledao neko epizodu Zvezdanih staza u kojem onaj doktor objašnjava da na njegovoj planeti svaki muškarac ima po tri žene i svaka žena po tri muškarca? E, to je idealni svet :D

Ma meni su i dva dovoljna, sve preko toga bilo bi bas mnogo. :P
Jeste da dobijas duplo, ali moras i duplo da dajes, a vec samo jedan muskarac trazi duplo vise od zene, tako da mu to bas i nije neka ravnoteza. :? :roll:

Sta ja se.rem?!
 
NatasaNatasa:
10 godina ti radiš protiv sebe .... ?????????????????
Da nećeš možda deci da daješ njegovo ime ????????????????
Daj molim te, odrasti, sazri, poslušaj svoje srce, pa se preispitaj šta hoćeš .....

Kako može 10 godina da ti bude super sa nekim, a da VOLIŠ nekog drugog. Slušaš li ti sebe????????

Nato...ne treba ovde puno osudjivati.....
Ja je zaista razumem..
Desavalo mi se da me neko startuje (ne ja njega) i dok sam u vezi...naravno odbijam....ali ne moze bas uvek da se desi da te startuje -kreten.Desi se...i ako mi to ne prizivamo...da se pojavi jos neko ko nam se bas dopada....i ne mozemo sakriti emocije, hemiju....Drugo- taj drugi odise novim, nepoznatim sto uvek privlaci....Da je gora situacija u toj 10-o godisnjoj vezi, rekla bih -ostavi ga,ali nisi navela ni jednu losu stvar...prema tome -cuvaj ga....da te ne bi nepoznato i neizvesno od njega odvuklo...(nije zlato sve sto sija)... :wink:
 
ma nema teorije da si toliko srecna sa nekim a da bi da istrcavas iz kola...
ne verujem da se mogu voleti dve osobe u isto vreme...
ne verujem u veze od 10 godina gde ljudi i dalje zive odvojeno...

meni kad neko ne da mira u glavi (a desavalo se) mi znaci da nesto ne valja u vezi u kojoj sam...
pogotovo ako sednes pa razmislis sta ti tacno fali kod decka sto bi da nadomestis preko nekog drugog..
 
Mozda je taj tip koga isto volis srecan s devojkom sa kojom sada zivi. Mislis li da imas prava jos malo da ga cimas dok se ti ne odlucis s kojim ces da ostanes? Ne bi bilo fer ni prema njemu, ni prema toj devojci. Mozda te je dobrim delom vec zaboravio... U svakom slucaju, nije fer ni prema tvom stalnom decku. Razmisli malo o tome. Ajde stavi sebe u drugi plan pa vidi sta ce se i kako pokazati. Kontam da tvoj problem bas i nije tako velik :wink:
 

Back
Top