Novi sajt FK-Crvena Zvezda!

Decko pogledaj UEFA rang listu pa pogledajte kojiste vi a kojismo mi (ja mislim da smo ispred vas jedno 120 mesta) ! A i mnogo se vadite na osvojenu kup sampiona koji vise nepostoji ! Ako ove sezone puknete zvezda je bankrot siromasnijiste od nas 10 puta ! Ali iskreno zelim da dobijete hrvata a da sve ostale utakmice puknete ! POZ za sve grobare na forumu !
 
Inspector:
Decko pogledaj UEFA rang listu pa pogledajte kojiste vi a kojismo mi (ja mislim da smo ispred vas jedno 120 mesta) ! A i mnogo se vadite na osvojenu kup sampiona koji vise nepostoji ! Ako ove sezone puknete zvezda je bankrot siromasnijiste od nas 10 puta ! Ali iskreno zelim da dobijete hrvata a da sve ostale utakmice puknete ! POZ za sve grobare na forumu !
kompleksi,kompleksi...
posto je ocigledno da nemas pojma,ta lista je izbacena i vazi samo za mesec JUL,a u julu je retko ko igrao evropske utakmice...Pa dobro delite 36. mesto sa Barcelonom,mislim da ste na njenom nivou....
glodari,glodari,vidimo se na DERBIJU.....
ali poenta nije u tome,vec u novom sajtu F.C.R.S.

jbg loop,jesi video ti onaj prosli sajt...
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:
 
Pa vi samo derbi i igrate ! AHAHHA ! Spremate se za jedan derbi godinu dana a ostale tekme puknete ! to sam primetio kod ganfura oni zive da dobiju partizan a to sto pucaju od hajduka, borca, zete da ne nabrajam dalje nije bitno ! Dakle LIGA SAMPIONA ! Cestitke na remiju igracima partizana danas ! Nadam se da nas bar ofk i zvezda sutra nece obrukati !
 

Back
Top