za vas koje cenim...

dekart

Zainteresovan član
Poruka
163
i tipkam s vama na ovom forumu,imam jedno pitanje. koje jos sajtove posecujete osim krste,i sta uopste jos radite na netu? komp mi postaje dosadan,predlozite nesto novo!


moderatoru,nadam se da ces ostati gospodin/djica i neces obrisati moj post.tema nema veze s forumom,ali ima s forumasima, :wink:
 
Koje sajtove posecujemo...

Mislis da ja volim da se grbim svaku noc uz kompjuter, mislis da se ne nadam necemu kad upalim svaki put ovu yebenu napravu? Zar bih bio ovde da sam zadovoljan svojim zivitom i sexo, da bih ovde dangubio?

Mislis da sam ja jedini usamljen ispred ekrana, noc za noc iskazujem svoje frusracije i raspravljam se za nekima ko zna gde o temama ko zna kojim, koje ne vode nikud...

Mislis da meni nije dosta svega i da mi yebeni net nije dosadio, dok iznova i iznova pregledam ofucane teme na forumima...

MIslis da bih bio ovde da imam sta pametnije da radim...
 
Na Net-u sam u toku svog radnog vremena. Ujutru odmah pročitam sve Net vesti: sajtovi Blica, Novosti, B 92, Glas javnosti.
U toku dana posećujem sajtove koji su vezani za venčanja kao što su: ***, ***, i još dosta stranih sajtova koje pronadjem na Google.

Volim sajt http:***... razonodi me skroz ....

i tako ... prodje vreme :lol:
 
E, Nato, super ti je ono sa vencanjima i obicajima...gvirnula sam malo....jel' se ti to nama pripremas ili....? :wink:
Ja sam ranije bila dan i noc na comp-u...Preko dana radim na njemu..pa usput -gvirim- jos ponegde...Tako sam bila -gvirila- malo duze na krstaricinom chatu i upoznala nekog ....pa smo bili pola godine dan i noc..zajedno ..(jedino nas je delilo nekoliko hiljada km.. :? )...E, to je bilo ranije...
Sada sam tu preko dana , dok radim, uglavnom na forumu...ulazim ponekad u foroskop, kuvar...ali uvidjam da je ipak lakse i bolje...jer skoro sve sto nam treba je tu..vicevi, oglasi,plan grada...kada god me nesto zanima samo se prosetam po googlu ...mnogo je poslovnih saitova koji mi trebaju...NBJ, Poreska uprava.....na poslu nam je skoro sva poslovna komunikacija putem maila...gde se dopisujem sa dosta ljudi, prijateljima, rodbinom....od kojih mnogi i nisu u ovoj zemlji....Sve u svemu....bolje je uz njega... :wink:
 
Suzy:
E, Nato, super ti je ono sa vencanjima i obicajima...gvirnula sam malo....jel' se ti to nama pripremas ili....? :wink:
Ja sam ranije bila dan i noc na comp-u...Preko dana radim na njemu..pa usput -gvirim- jos ponegde...Tako sam bila -gvirila- malo duze na krstaricinom chatu i upoznala nekog ....pa smo bili pola godine dan i noc..zajedno ..(jedino nas je delilo nekoliko hiljada km.. :? )...E, to je bilo ranije...
Sada sam tu preko dana , dok radim, uglavnom na forumu...ulazim ponekad u foroskop, kuvar...ali uvidjam da je ipak lakse i bolje...jer skoro sve sto nam treba je tu..vicevi, oglasi,plan grada...kada god me nesto zanima samo se prosetam po googlu ...mnogo je poslovnih saitova koji mi trebaju...NBJ, Poreska uprava.....na poslu nam je skoro sva poslovna komunikacija putem maila...gde se dopisujem sa dosta ljudi, prijateljima, rodbinom....od kojih mnogi i nisu u ovoj zemlji....Sve u svemu....bolje je uz njega... :wink:


Ne, Suzo, ne pripremam se ... nego je moj privatan posao vezan uglavnom za venčanja (cvetni aranžmani, profesionalna šminka i frizura)
 
NatasaNatasa:
Suzy:
E, Nato, super ti je ono sa vencanjima i obicajima...gvirnula sam malo....jel' se ti to nama pripremas ili....? :wink:
Ja sam ranije bila dan i noc na comp-u...Preko dana radim na njemu..pa usput -gvirim- jos ponegde...Tako sam bila -gvirila- malo duze na krstaricinom chatu i upoznala nekog ....pa smo bili pola godine dan i noc..zajedno ..(jedino nas je delilo nekoliko hiljada km.. :? )...E, to je bilo ranije...
Sada sam tu preko dana , dok radim, uglavnom na forumu...ulazim ponekad u foroskop, kuvar...ali uvidjam da je ipak lakse i bolje...jer skoro sve sto nam treba je tu..vicevi, oglasi,plan grada...kada god me nesto zanima samo se prosetam po googlu ...mnogo je poslovnih saitova koji mi trebaju...NBJ, Poreska uprava.....na poslu nam je skoro sva poslovna komunikacija putem maila...gde se dopisujem sa dosta ljudi, prijateljima, rodbinom....od kojih mnogi i nisu u ovoj zemlji....Sve u svemu....bolje je uz njega... :wink:


Ne, Suzo, ne pripremam se ... nego je moj privatan posao vezan uglavnom za venčanja (cvetni aranžmani, profesionalna šminka i frizura)

He, he...pa kumice....vidim da sam pravu izabrala... :wink: ....jos samo da nadjem mladozenju... :wink:
 
Na netu sam uglavnom uvece pred spavanje.A inace i na poslu radim na kompu,pa mi je dojadio.
Na krstaricin chat ne idem,jer je tamo uglavnom klinjaza i prilicno je dosadno,kao i na krstaricinom forumu.Skoro godinu dana sam ovde,a nisam ispisao ni 1000 postova i nisam postavio ni jednu jedinu temu,za razliku od pojedinih koji u prvih mesec dana prebace normu.Toliko o zanimljivosti Krstarice i tema na njoj.Sve se krece jako sporo.
Inace posecujem sajtove o filmu i skidam slike iz filmova i plakate filmova.Vec par noci pokusavam da nadjem na netu da skinem i snimak koncerta Metallice iz 1991. "Monsters in Moscow",ali mi ne ide.Ako neko zna gde mogu da nadjem neka mi javi.Deset godina jurim snimak tog koncerta pred 800 000 ljudi.
Nego...neke stvari bi mozda malo bolje funcionisale na LJ&S kad ne bi bilo "quote"...mozda?
Neko postavi temu, a tema se izvrne ruglu,ismejavanju ili ode na potpuno drugu stranu posle 4-5 postova.Posle toga po meni nema smisla pisati.Ja i ne gledam teme koje imaju vise od 4-5 strana...znam da nema smisla i da to vise nije to.
Eto...sta da kazem...nemam ja sa tim nista...ima ko o tome da brine,pa kako brine takav je i forum.Kakvi smo mi takav nam je i forum.Dosadan,licemeran,podrugljiv,relativno glup,isfrustriran...i tek ponekad smesan i zanimljiv.
 
Suzy:
NatasaNatasa:
Suzy:
E, Nato, super ti je ono sa vencanjima i obicajima...gvirnula sam malo....jel' se ti to nama pripremas ili....? :wink:
Ja sam ranije bila dan i noc na comp-u...Preko dana radim na njemu..pa usput -gvirim- jos ponegde...Tako sam bila -gvirila- malo duze na krstaricinom chatu i upoznala nekog ....pa smo bili pola godine dan i noc..zajedno ..(jedino nas je delilo nekoliko hiljada km.. :? )...E, to je bilo ranije...
Sada sam tu preko dana , dok radim, uglavnom na forumu...ulazim ponekad u foroskop, kuvar...ali uvidjam da je ipak lakse i bolje...jer skoro sve sto nam treba je tu..vicevi, oglasi,plan grada...kada god me nesto zanima samo se prosetam po googlu ...mnogo je poslovnih saitova koji mi trebaju...NBJ, Poreska uprava.....na poslu nam je skoro sva poslovna komunikacija putem maila...gde se dopisujem sa dosta ljudi, prijateljima, rodbinom....od kojih mnogi i nisu u ovoj zemlji....Sve u svemu....bolje je uz njega... :wink:


Ne, Suzo, ne pripremam se ... nego je moj privatan posao vezan uglavnom za venčanja (cvetni aranžmani, profesionalna šminka i frizura)

He, he...pa kumice....vidim da sam pravu izabrala... :wink: ....jos samo da nadjem mladozenju... :wink:


EVO JOŠ JEDNOG RAZLOGA ZA OSTANAK OVDE :lol:
 
Suzy:
NatasaNatasa:
Suzy:
E, Nato, super ti je ono sa vencanjima i obicajima...gvirnula sam malo....jel' se ti to nama pripremas ili....? :wink:
Ja sam ranije bila dan i noc na comp-u...Preko dana radim na njemu..pa usput -gvirim- jos ponegde...Tako sam bila -gvirila- malo duze na krstaricinom chatu i upoznala nekog ....pa smo bili pola godine dan i noc..zajedno ..(jedino nas je delilo nekoliko hiljada km.. :? )...E, to je bilo ranije...
Sada sam tu preko dana , dok radim, uglavnom na forumu...ulazim ponekad u foroskop, kuvar...ali uvidjam da je ipak lakse i bolje...jer skoro sve sto nam treba je tu..vicevi, oglasi,plan grada...kada god me nesto zanima samo se prosetam po googlu ...mnogo je poslovnih saitova koji mi trebaju...NBJ, Poreska uprava.....na poslu nam je skoro sva poslovna komunikacija putem maila...gde se dopisujem sa dosta ljudi, prijateljima, rodbinom....od kojih mnogi i nisu u ovoj zemlji....Sve u svemu....bolje je uz njega... :wink:


Ne, Suzo, ne pripremam se ... nego je moj privatan posao vezan uglavnom za venčanja (cvetni aranžmani, profesionalna šminka i frizura)

He, he...pa kumice....vidim da sam pravu izabrala... :wink: ....jos samo da nadjem mladozenju... :wink:


EVO JOŠ JEDNOG RAZLOGA ZA OSTANAK OVDE :lol:
 
VisionOfDisorder:
NaraYan:
VisionOfDisorder:
http://www.urbandictionary.com

Uzivaj.

E, pa super je ovo. :)

Ukucaj "Paris Hilton", hihi...

xaxaaaxxaxaaxxaxaa

Ovo mi se posebno svidelo:

The original inspiration for the movie "Species." A cock-hungry blonde predator from outer space who doesn't speak the human language of English very well but is driven to go out with and f-uck as many human males as possible.
I know you people have seen "Species", are you sure this wasn't a documentary about Paris Hilton’s personal life?????

:idea:
 
PLESsitnihDEMONA:
Na netu sam uglavnom uvece pred spavanje.A inace i na poslu radim na kompu,pa mi je dojadio.
Na krstaricin chat ne idem,jer je tamo uglavnom klinjaza i prilicno je dosadno,kao i na krstaricinom forumu.Skoro godinu dana sam ovde,a nisam ispisao ni 1000 postova i nisam postavio ni jednu jedinu temu,za razliku od pojedinih koji u prvih mesec dana prebace normu.Toliko o zanimljivosti Krstarice i tema na njoj.Sve se krece jako sporo.
Inace posecujem sajtove o filmu i skidam slike iz filmova i plakate filmova.Vec par noci pokusavam da nadjem na netu da skinem i snimak koncerta Metallice iz 1991. "Monsters in Moscow",ali mi ne ide.Ako neko zna gde mogu da nadjem neka mi javi.Deset godina jurim snimak tog koncerta pred 800 000 ljudi.
Nego...neke stvari bi mozda malo bolje funcionisale na LJ&S kad ne bi bilo "quote"...mozda?
Neko postavi temu, a tema se izvrne ruglu,ismejavanju ili ode na potpuno drugu stranu posle 4-5 postova.Posle toga po meni nema smisla pisati.Ja i ne gledam teme koje imaju vise od 4-5 strana...znam da nema smisla i da to vise nije to.
Eto...sta da kazem...nemam ja sa tim nista...ima ko o tome da brine,pa kako brine takav je i forum.Kakvi smo mi takav nam je i forum.Dosadan,licemeran,podrugljiv,relativno glup,isfrustriran...i tek ponekad smesan i zanimljiv.

bravo majstoru...nem snimak nit znam gde ga ima...a da ga imam poslo bi ti pa qd puklo...ja prebacio normu....ja ovdi u sushtini samo lupetam....verujem da je izlaz u gluposti...pitam se dal postoji neko uchenje koje glupost stavlja u centar chovekovog postojanja....e da ovo sa citiranjem uzhasno smara....al kad ga vetj ima...shto ga ne bik i ja uzurpirao
 
avesic:
NatasaNatasa:
avesic:
nataša da nisi vaga u horoskopu???

Ne ... ja sam vodolija :lol:


e pa onda si trebala da budeš vaga ,,jer je taj znak totalno ono što si ti ,,,i posao kojim se baviš ,,,, bar tako piše u horoskopu (ja sam vaga pa onda mislim da su svi ))) --- mada u jednom slikarskom udruženju 90 % su vage

Ja sam vaga i nemam pojma da crtam :cry:
 
avesic:
NatasaNatasa:
avesic:
nataša da nisi vaga u horoskopu???

Ne ... ja sam vodolija :lol:


e pa onda si trebala da budeš vaga ,,jer je taj znak totalno ono što si ti ,,,i posao kojim se baviš ,,,, bar tako piše u horoskopu (ja sam vaga pa onda mislim da su svi ))) --- mada u jednom slikarskom udruženju 90 % su vage

E jbg i ja sam vaga ali sa slikarstvom nemam veze, totalni sam antitalenat :cry:
 
Zena s greskom:
avesic:
NatasaNatasa:
avesic:
nataša da nisi vaga u horoskopu???

Ne ... ja sam vodolija :lol:


e pa onda si trebala da budeš vaga ,,jer je taj znak totalno ono što si ti ,,,i posao kojim se baviš ,,,, bar tako piše u horoskopu (ja sam vaga pa onda mislim da su svi ))) --- mada u jednom slikarskom udruženju 90 % su vage

E jbg i ja sam vaga ali sa slikarstvom nemam veze, totalni sam antitalenat :cry:

Pa i ja sam vaga :D :lol:
 
Zena s greskom:
avesic:
NatasaNatasa:
avesic:
nataša da nisi vaga u horoskopu???

Ne ... ja sam vodolija :lol:


e pa onda si trebala da budeš vaga ,,jer je taj znak totalno ono što si ti ,,,i posao kojim se baviš ,,,, bar tako piše u horoskopu (ja sam vaga pa onda mislim da su svi ))) --- mada u jednom slikarskom udruženju 90 % su vage

E jbg i ja sam vaga ali sa slikarstvom nemam veze, totalni sam antitalenat :cry:
ajoj ,a ja sm ovan i silom prilikla se nedelja ubih od crtanja...
jel ima neko neki dobar sajt za enterijere ????
 

Back
Top