mislim da se ovo samo meni desava

  • Začetnik teme blokirana
  • Datum pokretanja
B

blokirana

Gost
Ubedjena sam sda se o ovome dosad nije pisalo...Ja imam jedan zaista tezak problem i dodje mi da vise nikad ni sa kim ne vodim ljubav...Zadnji put mi se desilo nesto sto je rasturilo divan pocetak veze sa jednim covekom koji sada prica kako sam se ja folirala u krevetu i kako sam ga prevarila...To sto mi se desilo sa njim bilo je vise puta i ne znam da li je to do muskarca ili sam ja neki specifican slucaj. Naime ja ne mogu da vodim ljubav sa nekim dok ne osetim da sam totalno spremna na to...Sex na brzaka uz zid ili i u krevetu jednostavno ne ide kod mene ja sam totalno blokirana i u mene ne moze da udje ni pneumatski cekic...Moram da se malo nasalim na svoj racun a place mi se...Moram nekoj osobi maksimalno da verujem da se priviknem na nj telo da bi se opustila a muskarci to nece izgleda da cekaju...Ovaj zadnji me je jako zeleo i ja njega i cini mi se da sam treperila kad sam bila u nj blizini jedva sam cekala da legnemo...kad se to desilo prvi put imao je razumevanja pa ni on bas nije nesto mogao...drugi put mi se nasmejao upitno kad sam tako lezala bespomocna a treci put bogami se naljutio i na finjaka me izbacio iz stana...Ne mogu da vam opisem kako sam nesrecna...Placem danima a on cak ide i smeje se sa drugarima kako sam ja i u ovim godinama nevina devojka...cak me je negde cujem i imitirao...To me boli sve mislim da me nije ni stvarno voleo kad nije mogao da mi da sansu da se totalno opustim...Da je hteo bar da poricamo na tu temu...Napominjem da sam imala sa par njih normalne odnose...tako da ne znam zasto mi se ovo sad desava kad sam htela da krenem u nesto kompletno...Cini mi se da sam opustenija kad je to neka avanturica...da li to stvarno ima veze sa nekim mojim podsvesnim ocekivanjem ne znam uglavnom sad sam tako ponizena da mi se cini da vise necu ni sa kim spavati...
 
To sto prica okolo verovatno znaci da mu je povredjena sujeta i nije ni cudo sto mu ne verujes, kad se tako ponasa. No, bez obzira na to, ako ga stvarno volis probaj da porazgovaras s njim o vasem odnosu pa ces sama proceniti situaciju. Ja licno mislim da bi trebalo da ides dalje, ali znam da je to lakse reci nego uraditi.
U svakom slucaju, nadam sa da vise volis sebe.
 
Vise puta se vracam na tvoju ispovijest... Razmisljam sta bih ti rekla...
Ocito da je u pitanju tvoja podsvijest...
Uzroci...? Heh, jesi li pokusala da ih otkrijes psihoanalizom...?
Sto se tice tog posljednjeg momka, i bolje je sto nisi spavala s njim ,jer ocito da, ne samo da mu nije bilo stalo do tebe, nego i nije nikakav muskarac...
 
Draga moja to nije nikakav muskarac i zbog toga ne treba da places.To samo govori o njemu kao jednoj nistariji kojoj nije ni stalo do tebe,jer da mu je stalo shvatio bi sta se desava i potrudio bi se da ti osetis bliskost sa njim.Zensko telo je cudo,ono nas tacno upozori kad nesto nije u redu.Nema lazi,nema prevare.
Lepo se smiri,prestani da places i razmisljaj da je sutra novi dan,a mozda i neko novo poznanstvo,mogucnost da sa nekim ostvaris psihicku vezu u kojoj ces se ti osecati sigurno,voljeno a samim ti, i tvoje telo ce reagovati kako treba.Nemoj da se sekiras,nisi jedina kojoj se to desava.
Nesto slicno je i sa cuvenim zenskim orgazmom(kad se desava a kad ne).Nama zenama sve ide iz glave a muskarci izgleda to nikako da ukapiraju,ako smo sigurne,zadovoljne,osecamo bliskost sa tom osobom nase telo funkcionise kao sat u suprotnom nece.Jedino sto jos treba da zene ukapiraju je da ne trazimo problem u sebi.
Glavu gore,pojavice se vec taj neko sa kojim ces uspostaviti pravu vezu i psihicku i fizicku.Veliki pozdrav!
 
blokirana:
Ubedjena sam sda se o ovome dosad nije pisalo...Ja imam jedan zaista tezak problem i dodje mi da vise nikad ni sa kim ne vodim ljubav...Zadnji put mi se desilo nesto sto je rasturilo divan pocetak veze sa jednim covekom koji sada prica kako sam se ja folirala u krevetu i kako sam ga prevarila...To sto mi se desilo sa njim bilo je vise puta i ne znam da li je to do muskarca ili sam ja neki specifican slucaj. Naime ja ne mogu da vodim ljubav sa nekim dok ne osetim da sam totalno spremna na to...Sex na brzaka uz zid ili i u krevetu jednostavno ne ide kod mene ja sam totalno blokirana i u mene ne moze da udje ni pneumatski cekic...Moram da se malo nasalim na svoj racun a place mi se...Moram nekoj osobi maksimalno da verujem da se priviknem na nj telo da bi se opustila a muskarci to nece izgleda da cekaju...Ovaj zadnji me je jako zeleo i ja njega i cini mi se da sam treperila kad sam bila u nj blizini jedva sam cekala da legnemo...kad se to desilo prvi put imao je razumevanja pa ni on bas nije nesto mogao...drugi put mi se nasmejao upitno kad sam tako lezala bespomocna a treci put bogami se naljutio i na finjaka me izbacio iz stana...Ne mogu da vam opisem kako sam nesrecna...Placem danima a on cak ide i smeje se sa drugarima kako sam ja i u ovim godinama nevina devojka...cak me je negde cujem i imitirao...To me boli sve mislim da me nije ni stvarno voleo kad nije mogao da mi da sansu da se totalno opustim...Da je hteo bar da poricamo na tu temu...Napominjem da sam imala sa par njih normalne odnose...tako da ne znam zasto mi se ovo sad desava kad sam htela da krenem u nesto kompletno...Cini mi se da sam opustenija kad je to neka avanturica...da li to stvarno ima veze sa nekim mojim podsvesnim ocekivanjem ne znam uglavnom sad sam tako ponizena da mi se cini da vise necu ni sa kim spavati...


Nemoj da obracas paznju na njega!! Muskarci su stoka. To znam zato, jer sam i ja muskarac. Nemoj da se opterecujes time. Onog trenutka kad budes nasla nekog ko te stvarno zeli shvati ces da su svi ovi problemi o kojima pricas smesni. Samo opusteno!!!
 
to sto ti sa njim nije uspelo ni prvi,ni drugi,ni treci put sigurno nije slucajno.sigurno si jos ranije osetila nesto sto je u tebi izazvalo nepoverenje ili nesigurnost,a on je svojim ponasanjem samo potvrdio da je neko kome i ne treba verovati.nemoj plakati i nemoj sebe da krivis,kada naidjes na osobu koja ce biti toga vredna tvoji strahovi,blokade i sl. ce sami polako nestati.daleko od toga da se odreknes sexa zbog ovog tipa...glavu gore,bice ok,videces!
 
da je bio pravi, sigurno bi vodili ljubav.
e, sada, tvoj problem.

znam da je tesko, ali daj malo se opusti, otkaci se. uradi bar jednom nesto i nemoj da razmisljas.

pocni da dises punim plucima.

istrazuj sebe, istrazuj druge.

promeni nesto, pokreni se.

ja sam na tvojo strani.
 
blokirana:
Ubedjena sam sda se o ovome dosad nije pisalo...Ja imam jedan zaista tezak problem i dodje mi da vise nikad ni sa kim ne vodim ljubav...Zadnji put mi se desilo nesto sto je rasturilo divan pocetak veze sa jednim covekom koji sada prica kako sam se ja folirala u krevetu i kako sam ga prevarila...To sto mi se desilo sa njim bilo je vise puta i ne znam da li je to do muskarca ili sam ja neki specifican slucaj. Naime ja ne mogu da vodim ljubav sa nekim dok ne osetim da sam totalno spremna na to...Sex na brzaka uz zid ili i u krevetu jednostavno ne ide kod mene ja sam totalno blokirana i u mene ne moze da udje ni pneumatski cekic...Moram da se malo nasalim na svoj racun a place mi se...Moram nekoj osobi maksimalno da verujem da se priviknem na nj telo da bi se opustila a muskarci to nece izgleda da cekaju...Ovaj zadnji me je jako zeleo i ja njega i cini mi se da sam treperila kad sam bila u nj blizini jedva sam cekala da legnemo...kad se to desilo prvi put imao je razumevanja pa ni on bas nije nesto mogao...drugi put mi se nasmejao upitno kad sam tako lezala bespomocna a treci put bogami se naljutio i na finjaka me izbacio iz stana...Ne mogu da vam opisem kako sam nesrecna...Placem danima a on cak ide i smeje se sa drugarima kako sam ja i u ovim godinama nevina devojka...cak me je negde cujem i imitirao...To me boli sve mislim da me nije ni stvarno voleo kad nije mogao da mi da sansu da se totalno opustim...Da je hteo bar da poricamo na tu temu...Napominjem da sam imala sa par njih normalne odnose...tako da ne znam zasto mi se ovo sad desava kad sam htela da krenem u nesto kompletno...Cini mi se da sam opustenija kad je to neka avanturica...da li to stvarno ima veze sa nekim mojim podsvesnim ocekivanjem ne znam uglavnom sad sam tako ponizena da mi se cini da vise necu ni sa kim spavati...

Ono sto ti nisi mogla ili htela da osetis osetila je tvoja dusa i jednostano nije dozvolila da se to dogodi.Takvo ponasanje je nedopustivo za pravog muskarca.Cak i da vam je uspelo on bi isao po gradu i lajao kako je uspeo da spava sa tobom sve sa najsitnijim detaljima ,naravno ukrasenih njegovom "zestokom" muskoscu.Takvi ljudi kao sto je on zasluzuju samo jedno a to je *SAMOCA* i veruj na kraju i bude tako.
Ne dozvoli da ti neko porusi snove , dokaz da si Ok je to sto si vec imal noramalan seks .Sa njim nisi i kazi hvala bogu da je tako.To sto on ide po gradu i opisuje vas seksualni neuspeh je vise zbog toga sto hoce da kaze kako je on sve uradio ali ti nisi bila spremna .Verovatno to i kiti sa mnogo detalja o svojoj (ne)sposobnosti. :roll:
Glavu gore i ponovo u more koje se zove zivot.Jer bolje je cak da kroz zivot putujes sama , nego da teglis nekoga ko ce ti samo smetati i misliti samo na sebe a ne o tebi i ne o vama
Pozdrav svima SL :lol:
 
Ubedjena sam sda se o ovome dosad nije pisalo...Ja imam jedan zaista tezak problem i dodje mi da vise nikad ni sa kim ne vodim ljubav...Zadnji put mi se desilo nesto sto je rasturilo divan pocetak veze sa jednim covekom koji sada prica kako sam se ja folirala u krevetu i kako sam ga prevarila...To sto mi se desilo sa njim bilo je vise puta i ne znam da li je to do muskarca ili sam ja neki specifican slucaj. Naime ja ne mogu da vodim ljubav sa nekim dok ne osetim da sam totalno spremna na to...Sex na brzaka uz zid ili i u krevetu jednostavno ne ide kod mene ja sam totalno blokirana i u mene ne moze da udje ni pneumatski cekic...Moram da se malo nasalim na svoj racun a place mi se...Moram nekoj osobi maksimalno da verujem da se priviknem na nj telo da bi se opustila a muskarci to nece izgleda da cekaju...Ovaj zadnji me je jako zeleo i ja njega i cini mi se da sam treperila kad sam bila u nj blizini jedva sam cekala da legnemo...kad se to desilo prvi put imao je razumevanja pa ni on bas nije nesto mogao...drugi put mi se nasmejao upitno kad sam tako lezala bespomocna a treci put bogami se naljutio i na finjaka me izbacio iz stana...Ne mogu da vam opisem kako sam nesrecna...Placem danima a on cak ide i smeje se sa drugarima kako sam ja i u ovim godinama nevina devojka...cak me je negde cujem i imitirao...To me boli sve mislim da me nije ni stvarno voleo kad nije mogao da mi da sansu da se totalno opustim...Da je hteo bar da poricamo na tu temu...Napominjem da sam imala sa par njih normalne odnose...tako da ne znam zasto mi se ovo sad desava kad sam htela da krenem u nesto kompletno...Cini mi se da sam opustenija kad je to neka avanturica...da li to stvarno ima veze sa nekim mojim podsvesnim ocekivanjem ne znam uglavnom sad sam tako ponizena da mi se cini da vise necu ni sa kim spavati...

I meni se sve nesto cini da vise necu nikad...:think:
 
Ti si sasvim normalna za razliku od tog balvana.

u mene ne moze da udje ni pneumatski cekic

zovu me
1077.jpg
tj
hm1800_m.jpg


:hahaha::hahaha:da se i ja našalim.Opusti se
 
Kako nemaaaaa....sve je manje sexa u kolima :lol: sve se manje ljudi "vozaju" ;)

A dobro to, nego kao treba čkode da dodje da hebe, a čorba 112 dindži, a žemska u Bataji. A on na Pevcu. To je 50km po gradu puta 14l recimo, znači oko 2000 dinara da ode i nazad,plus gumica 200 dindži, burek za snajku 100, dodje do 3000 za sex. Pa puta 20 dana mesečno recimo=60.000 dinara. aprox. 780€ za metar dana hebanja!!:rotf:
 
A dobro to, nego kao treba čkode da dodje da hebe, a čorba 112 dindži, a žemska u Bataji. A on na Pevcu. To je 50km po gradu puta 14l recimo, znači oko 2000 dinara da ode i nazad,plus gumica 200 dindži, burek za snajku 100, dodje do 3000 za sex. Pa puta 20 dana mesečno recimo=60.000 dinara. aprox. 780€ za metar dana hebanja!!:rotf:


:hahaha: :hahaha: ebeš mi sve ako si ti normalan!!! :rotf:

Je li, a što u svoje vozno guralo ne ugradiš plin?
 

Back
Top