Vlado Georgiev ponovo u igri

Dokle bre vise taj vlado?!!! stvarno mi nije jasno kako masa moze vise da slusa kopiju kopijine kopije. Covag sam sebe kopira zato sto je provalio da kod mase tto prolazi.ajde jos recite i da je jedini originalan na ovoj sceni- jeste, servira nam istu pesmu vec dve godine i jos smo ovce pa treba da ne provalimo...
 
uopshte niko ne pricha da je neko ovca.
chovek jednostavno koristi isprobanu formulu i mlati pare, a shto i ne bi kad se ljudima svidja. ej, nije to neka umetnost, to je vishe biznis, zanat. masovna muzika i kultura je jednostavno takva.
da nam je vlado georgijev masovna muzika, mi bismo bili normalna zemlja i normalni ljudi, a ne ovi..... znate vecj koji :)
 
Keeper:
uopshte niko ne pricha da je neko ovca.
chovek jednostavno koristi isprobanu formulu i mlati pare, a shto i ne bi kad se ljudima svidja. ej, nije to neka umetnost, to je vishe biznis, zanat. masovna muzika i kultura je jednostavno takva.
da nam je vlado georgijev masovna muzika, mi bismo bili normalna zemlja i normalni ljudi, a ne ovi..... znate vecj koji :)
Lepo receno!
Mislim da samo jos treba dodati da se covek sam probio, nije iza sebe imao pink i sl. a najbolje mi je bilo kad je pre par godina kad je bio rodjendan 3K pozdravio lika sa maicom "omrzene nam TV"!
Svaka mu cast!
 
Ja volim Vladu...ali ima neke stvarno glupe ispade u pesmama....

zivim da te nadjem bez tebe ne zivim ja
ti si jedini razlog ja znam
al OSTANI SAMA DOK TE NE PRONADJEM...sebicno

reci mi ti reci da si moja reci mi
SAMO DA CUJEM I AKO VEC ZNAM...ovo je egoisticno
 
smarach:
Ja volim Vladu...ali ima neke stvarno glupe ispade u pesmama....

zivim da te nadjem bez tebe ne zivim ja
ti si jedini razlog ja znam
al OSTANI SAMA DOK TE NE PRONADJEM...sebicno

reci mi ti reci da si moja reci mi
SAMO DA CUJEM I AKO VEC ZNAM...ovo je egoisticno

Moras prvo da uzemes njegov disk Zena bez imena,pa ces videti tamo reci,ako nisi lepo cuo!A vi muskarci i ne umete bas da uzivate u lepoj muzici...too bad
 

Back
Top