Ne mogu da pokrenem Psi-Ops The Mindgate Conspiracy :( HELP!

polarni_meda

Početnik
Poruka
3
Kupio sam igricu neki dan i instalirao je... Ma sve po protokolu i bez ikakvih problema... ALi kada kliknem na ikonicu- nista se ne dogadja. Da li je moguce da je problem do kompa ili graficke? Ali nije mi los komp- cudi me da bar ne pokusa da je pusti, pa i neka sece..... Pokusavao sam posle na sve nacine sa krekovima, formatiranje diska, menjanje drajvera.... Komp mi je 1000Mhz 256RAM 64MbGeForce... Ali igra trazi i manje... Ako iko moze da mi pomogne ili da ideju.. neka to ucini...
 
igra ima krek,znaci treba je pravilno krekovati, esad ne znam dal ima pixel shadere pa mozda ne podrzava tvoju graficku ,trenutno mi nije kuci dvd sa tom igrom ,ali bice vec sutra, pa ti mogu detaljno objasniti krekovanje jer ne mogu napamet da se setim gde se tacno kopira krek, mozda si tu nesto pogresio !!!! igra je ok ,ima par caka gde ne pomaze cisto naopucavanje protivnika.ako do sutra ne dobijes odgovor javicu se i probati da resimo problem,igru sam inace zavrsio pre 10ak dana.



poz.
 
hvala kolik... mada ja sam je krekovao sigurno kako treba. imao sam problema sa pixel shaders kod lego star wars- tu sam saznao da mi ih graficka definitivno ne podrzava, ali je za lego SW igrica bar to prijavila.... anyway- probao sam igru kod ortaka sa malo jacim kompom- i radi bez problema! znaci da je definitivno nesto oko kompa, a ja ne mogu da znam sta kada podrzavam, i prelazim solidno preko min system requierements-a! Mogu da ti kazem hvala u svakom slucaju tako sto cu ti preporuciti igru koja bi trebala da bude slicna psi opsu. U svakom slucaju je super a samo je na jednom disku. Ne trazi puno a nova je. Super je svakako, probaj: Second Sight!
 

Back
Top