uticaj foruma u rl

MirjanaZ

Elita
Poruka
15.261
mislim,ne znam kako drugacije da naslovim
zanima me koliko imate koristi od ovog foruma u konkretnom zivotu.ne mora da ste zaradili neke pare...
nego da li ste izvukli nesto dobro ili samo bezveze mlatimo slamu?
ja sam nasla neke drugarice
saznala za ovu dijetu,joj hvala ? sto je otvorila temu o tome
pogledala neke filmove koje ste nahvalili

da li kad otvorite temu sa odredjenom dilemom to radite samo da biste pricale o tome i sebi olaksale ili stvarno uzmete u obzir savete.vidim komentare "jao hvala mnogo ste mi pomogli" a ja ne vidim u tome iskrenost,kao da to kazu onako iz pristojnosti
ajd da vidimo da l cete da me ignorisete :lol:
 
ja te ignorisem
odgovaram auditorijumu...

ja sam naucila neke vezbe za fitnes od Popa Mareta,i mnogo sam pomogla na forumu zdravlje(valjda,niko nije umro a to je navaznije)
imam jednog prijatelja ali to je tajni jedan...ali bas prijatelj...ko bi reko.

zahvaljujuci forumu sam se prekjuce istetovirala kod ZOhara koji je fantastican majstor !!!

ima jos dosta stvari ali od sad vas ignorisem,idem da pojedem neku sljivu
 
hanibal77:
mislim,ne znam kako drugacije da naslovim
zanima me koliko imate koristi od ovog foruma u konkretnom zivotu.ne mora da ste zaradili neke pare...
nego da li ste izvukli nesto dobro ili samo bezveze mlatimo slamu?
ja sam nasla neke drugarice
saznala za ovu dijetu,joj hvala ? sto je otvorila temu o tome
pogledala neke filmove koje ste nahvalili

da li kad otvorite temu sa odredjenom dilemom to radite samo da biste pricale o tome i sebi olaksale ili stvarno uzmete u obzir savete.vidim komentare "jao hvala mnogo ste mi pomogli" a ja ne vidim u tome iskrenost,kao da to kazu onako iz pristojnosti
ajd da vidimo da l cete da me ignorisete :lol:

Cuo sam da si uz pomoic foruma regulisala i probleme sa hronicnim zapaljenjem debelog creva kao i sa suljevima.
 
Imam slican odgovor kao Hellen. :)
Takodje, upoznao sam ljude, koje u RL, sigurno nikada ne bih sreo i koji su mi postali pravi i iskreni prijatelji.

I, ne gledam na Forum, kao mlacenje slame. Ne opterecuje me (mozda ponekad :roll: ).

Eto, nisam te ignorisao.
:)
 
Šta bih napisala, bila na skupu forumaša i upoznala virtualne ljude, jedino nam je jagodica promicala, stekla prijateljicu koja je bila i na venčanju moje sestre, sa mnogima se prepisivam :lol:

I super je zezanje - po neki put :wink:
 
Koristi?
-potpuno se asocijalizovao u RL;
-poznanstvo sa jednom izuzetnom osobom (doduše nije sa foruma, ali ne bi bilo bez mojih glupavosti što pišem ovuda);
-pomaže za ubijanje vremena i rešavanje briga...
 
Hellen:
snoshaj efendija:
Hellen:
Захваљујући форуму богатија сам за два права пријатеља и неколико лепих познанстава... :D

Jel palo sendvicarenje sa tom dvojicom ili onako, solo? :lol:


Ти си баш јако повређен због оног на ЉИС, а? :?

Ma nisam breeeeee.Kao do sad nisam davao slicne komentare pa ti sad cudno.Shala mala, kao i obicno. Idemo dalje. :lol:
 
Pa...pomaze ......Ako i tebi licno neka tema nije puno zanimljiva ili potrebna...opet je zanimljivo cuti sta ljudi misle...Ovde smo , uglavnom, jer nemamo vremena puno za druzenje u priv.zivotu...(bar ja..i jos neki),nekima , kojima je tesko ili ne mogu da nadju prijatelje ili partnera , mislim da je isto ovde -zanimljivo-....
Ja sam par tema otvorila, neke jer mi je trebao savet , neke , da cujem sta neko drugi misli....u oba slucaja su mi znacili komentari...sem onih koji nemaju sta da kazu na temu..vec sa bla-bla upadaju...e to me bas nervira...(sem onih -bas- duhovitih.. :wink: )Ali pravi komentari su mi zaista znacili....Posto smatram da imam i dovoljno godina i -zivotnog- iskustva , vise se fokusiram da nekome mojim komentarom pomognem ...ili iznesem svoj stav....(a u vezi mnogo toga ga sada i imam) i iskreno se nadam da je bar nekome neki znacio....
U svakom slucaju -sire se vidici-.... :wink:
 
kako utice forum na rl??
pa, zaljubio sam se u jednu forumasicu...
taman sam poceo verovati da sam prevazisao zaljubljivanja cak i u rl, eto desilo se.
medjutim, ona ne zeli ni da cuje za me. misli da nismo jedno za drugo, bas je hladni racio a ja je i dalje volim...
ne znam sta da radim kako bi promenila misljenje, mozda nisam bio dovoljno uporan, imate li neki savet???
 
random_cloud_form:
kako utice forum na rl??
pa, zaljubio sam se u jednu forumasicu...
taman sam poceo verovati da sam prevazisao zaljubljivanja cak i u rl, eto desilo se.
medjutim, ona ne zeli ni da cuje za me. misli da nismo jedno za drugo, bas je hladni racio a ja je i dalje volim...
ne znam sta da radim kako bi promenila misljenje, mozda nisam bio dovoljno uporan, imate li neki savet???


Ovo si trebao da odgovoriš na temi ''Zaljubiti se preko Net-a''
 
Kada sam pre godinu dana dosla na ovaj forum nisam verovala ni u sta sem u zabavu.Za godinu dana stekla sam dva prijatelja i nekoliko lepih poznanstava. A mozda bude i ..... a nije za ovu temu :lol: E, da i vise interesantnih informacija. Cesto sam se smejala nekim izjavama i uglavnom svi ste ok.Zabava i dalje tece, zar ne?? :lol: :lol: :lol:
 
Betty:
Calimeeeerooo..... :P
:wink:
Reci, Beti? :D

Uticaj Foruma na moj zivot? Nadam se - nikakav.
Ubila sam vreme dok sam bila bolesna,
sad bi trebalo da se plako vracam u RL
i napustim Forum skroz. :D

Upoznala par devojaka sa kojima bih se druzila i u RL.
Videla da su ljudi svuda isti... s tim sto je ovo javna "pijaca",
pa se svi i svakakvi setkaju, a u RL biram i ne dolazim u kontakt sa ljudima
toliko razlicitim od sebe...
 
a niko nije imao nesto negativno?
npr ja sam postala mnogo kriticnija prema svemu i svacemu,i svadljivija. :lol:
odem na poneki francuski forum.ej bre tamo se svi gotive a kad se pojavi neki lik kao efendija onda ga oni uce da to nije dobro i objasnjavaju mu strpljivo.a taj lik se pravda kako on ne moze protiv toga,takva mu se karma zalomila.i sve u tom fazonu.onda se smorim i dodjem ovde da se lepo nerviram ko covek :lol:
 

Back
Top