Savrsen zlocin

pa ovako,sad i ne znam koga bih koknuo,najradije bih radio po narudzbini,to jest bio platjeni ubica(sto je veoma unosan posao).Kupio bih hekler & koc PSG-1 snajper pushku,moze sa daljine od kilometar glavu da raznese...osmatram nekoliko dana,uhvatim trenutak nepaznje i okinem...taj se vise ne dize iako ima pancirku...
 
Master_Chief:
pa ovako,sad i ne znam koga bih koknuo,najradije bih radio po narudzbini,to jest bio platjeni ubica(sto je veoma unosan posao).Kupio bih hekler & koc PSG-1 snajper pushku,moze sa daljine od kilometar glavu da raznese...osmatram nekoliko dana,uhvatim trenutak nepaznje i okinem...taj se vise ne dize iako ima pancirku...

jes a to su bombone pa niko i ne zna da si pazario
 
?:
Master_Chief:
pa ovako,sad i ne znam koga bih koknuo,najradije bih radio po narudzbini,to jest bio platjeni ubica(sto je veoma unosan posao).Kupio bih hekler & koc PSG-1 snajper pushku,moze sa daljine od kilometar glavu da raznese...osmatram nekoliko dana,uhvatim trenutak nepaznje i okinem...taj se vise ne dize iako ima pancirku...

jes a to su bombone pa niko i ne zna da si pazario
Heh,devojko mislis ti da ja nisam mislio na to...odkupim oruzije od nekog privatnika koji radi s tim stvarima...papire mogu da sredim da to izgleda legalno,koknem toga koga treba da koknem i oruzije sakrijem.Znas kad me nadju?O kukovom letu
 
nemam neku inspiraciju kad se radi o javnim licnostima....nekako me za njih bas zabole...nit ikog volim nit ne vilim....a i necuovde da lupetam pa da ispadnem zlocinac... :lol:
 

Back
Top