KAKO DA JE OSTAVIM

mimaleks

Početnik
Poruka
1
Volim devojku koja je 18. god. mladja od mene. Veza nam traje 4. god. Sada je ona nasla momka sa kojim se vidja. Meni govori kako joj je vreme da se udaje i da treba da nadje pravu osobu. Za mene se nemoze udati, jer sam ja vec bio ozenjen(imam i decu) a da je i s`obzirom na sredinu u kojoj zivimo neprihvatljivo. Bez obzira na sve, mi se vidjamo redovno(mnogo vise nego sto se vidja sa tim momkom)ali bih vas hteo pitati kako da odem od nje.(primio sam se mnogo na nju)
 
A sta ocekujes kao odgovor ? Nesto poput recepata iz kuvara ? Nesto kao: uradi ovo, pa ono, pa malo onog drugog ?
Znas ti to i sam, nisi tako naivan, cim imas i decu i bar 45 god, (minimum, po slobodnoj proceni).

Ako je zaista volis, pusti je, skloni se iz njenog zivota, ostavi je da gradi svoju srecu, da zasnuje svoj brak, da izrodi svoju decu ...

Nije lako, znam, ali snadji se. Musko si.
 
Ponekad muškarac ostaje s jednom ženom zbog razloga koje ni on sam ne shvata. Otišao bi, ali ostaje. Krenuo je, ali se vraća. Mrzi, ali podnosi. Buni se, ali robuje. Besni, ali cuti. Vara, ali se ne rastaje. Možda ti zaista treba dati vremena da se saberes. Jedino se bojim da ćes, kad se saberes, ostati onde odakle je tako strastveno želeo otići.
Svaki Ken više-manje tako razmišlja. Poznajem knjigu o kojoj govorite. Na kraju Ken gubi izbore, ne postigne cilj za kojim je žudio, plače na ramenu svoje žene (!) i za sve krivi ljubavnicu. Njen život se ruši dok on u uskrsloj obiteljskoj idili njihovog prekrasnog vrta zaboravlja da je i postojala i spretno okreće meso na roštilju za goste. Kao nekad. Pre nego je žudio da postane američki predsednik.
Priča romana je, naravno, izmišljena.
Ali nisu muškarci.:)))

ucini jedan pogresan korak i odi od nje..nemoj da stvaras boli i sebi i njoj, za vas svakako nema buducnosti, to bi bio moj savet..koliko god bolelo..stisni mu*a
 
black-devil:
Ponekad muškarac ostaje s jednom ženom zbog razloga koje ni on sam ne shvata. Otišao bi, ali ostaje. Krenuo je, ali se vraća. Mrzi, ali podnosi. Buni se, ali robuje. Besni, ali cuti. Vara, ali se ne rastaje. Možda ti zaista treba dati vremena da se saberes. Jedino se bojim da ćes, kad se saberes, ostati onde odakle je tako strastveno želeo otići.
Svaki Ken više-manje tako razmišlja. Poznajem knjigu o kojoj govorite. Na kraju Ken gubi izbore, ne postigne cilj za kojim je žudio, plače na ramenu svoje žene (!) i za sve krivi ljubavnicu. Njen život se ruši dok on u uskrsloj obiteljskoj idili njihovog prekrasnog vrta zaboravlja da je i postojala i spretno okreće meso na roštilju za goste. Kao nekad. Pre nego je žudio da postane američki predsednik.
Priča romana je, naravno, izmišljena.
Ali nisu muškarci.:)))

ucini jedan pogresan korak i odi od nje..nemoj da stvaras boli i sebi i njoj, za vas svakako nema buducnosti, to bi bio moj savet..koliko god bolelo..stisni mu*a


SAMO ZA MOJU IVANU!

Kako dani brzo polaze
uspomene josh mi dolaze
pa me radost seti tad na nju
Kad je ona bila tu.....

Secas li se Ivana,da li mozes da zaboravis
Pozelis li Ivana na trenutak da me poljubish....


NARAVNO:U originalu je SANJA! :lol: :lol: :lol:
 
SAMO ZA MOJU IVANU!

Kako dani brzo polaze
uspomene josh mi dolaze
pa me radost seti tad na nju
Kad je ona bila tu.....

Secas li se Ivana,da li mozes da zaboravis
Pozelis li Ivana na trenutak da me poljubish....


NARAVNO:U originalu je SANJA! :lol: :lol: :lol:[/quote]

Samo nju sam volio
i bio samo njen
i sve sto sam
imao izgubio za tren
a to ume da boli
u srcu stvori trag
jer mi niko kao ona
nije bio tako drag
moje misli za nju
lete iz casa u cas
i sve su manje sanse
sanse za nju spas
da je s´drugim otisla
bolelo bi manje
on je sa njom
to bi bilo bolje stanje
al kad Bog ti uzima
jedino sto volis
ti mozes da places
i da se njemu molis
a kad molitve ne vrijede
i kad ostajes sam
koliko to boli ja najbolje znam.

Sada imam samo sliku
koja sjeca ma ne nju
iako i dalje ne shvatam
da ona nije tu
razbolela se pre nekih
godinu dana
ljekari su tvrdili to je srcana mana
neki drugih oblika
oni znaju sto je
to sto su pogrijesili nekog zivot staje
o Boze zasto ja
nijesam otiso sa njom
da je volim isto
udjem u njen vjecni dom
zasto u zivotu samo mene tuga prati
sve bi svoje dao
da ona moze da se vrati
jos su mi u glavi
zadnje rjeci od nje...

"Molim te kazi mi da volis me"

-Dr. Iggy-

Samo za DON-a
 
Anonymous:
Chan Shaolin Si:
ja znam covjeka u stvari momka nije se jos ozenio niti se ikad zenio ima 42 godine i izlazi sa djevojkom koja ima samo 19 god.
Ma taj zna da zivi. Eh, kad bih i ja tako ...

ja pojma nemam sta ona u njemu vidi dobro sem sto ima stalni posao niti ima njemacke papire niti stalni boravak nista al mu zato mala placa ljetovanja u Spaniju.
 
Ja sam se muvala sa momkom od 42 a ja imam 24

I kako je bilo?

Konkretno, šta ima bolje od tvojih vršnjaka... ili si htela samo da probaš?

Je l' pao seks... mene interesuju samo konkretne stvari!

Al' budi iskrena!
 
mimaleks:
Volim devojku koja je 18. god. mladja od mene. Veza nam traje 4. god. Sada je ona nasla momka sa kojim se vidja. Meni govori kako joj je vreme da se udaje i da treba da nadje pravu osobu. Za mene se nemoze udati, jer sam ja vec bio ozenjen(imam i decu) a da je i s`obzirom na sredinu u kojoj zivimo neprihvatljivo. Bez obzira na sve, mi se vidjamo redovno(mnogo vise nego sto se vidja sa tim momkom)ali bih vas hteo pitati kako da odem od nje.(primio sam se mnogo na nju)

Kao prvo, mala te vuche za nos i ne pada joj na pamet s tobom da ima nesto dalje i dublje. Samo je mozda drzi to sto si ipak "zabranjeno voce". A kao drugo, sretan si covek sto je to tako jer nema tu neke velike srece za ubuduce. Zamisli sebe i nju za 10-15 godina. U svojoj okolini imam ziv primer za tako nesto. To nije zivot to je muchenje za oboje.
Uzmi sve sto ti zivot pruza, trenutno. Dok traje, traje. Nemoj se opterecivati sada. Kad se devojchica uda, nadji i ti sebi nesto spram sebe a ako vas i dalje to bude drzalo ....sve je to samo stvar dobre organizacije...Gazdarice, jel jos ona Garaza u igri?
 

Back
Top