Bojim se PMS

nisam OVO htela alimi je simpatično :lol:
smiley_abyh.gif



možda je ovo rešenje u pms? :D
iconsex-doggystyle.gif


možda mi muškarcima tada izgledamo ovako :mrgreen: :arrow:

smiley_abwn.gif
 
Jaoj, bwe, sad će Beti da me pojede za večeru, haha.
Šta pravite toliku frku od nervoze, gospode!!!
(E, imala sam i ja dane kad sam nervozna :? pa onda shvatim da je zbog toga).
Ebote, iskontrolišem se, kao da vas ništa u životu ne nervira sem hormona :roll:
Ono, svaki novi dan je divan dan (uz Rama margarin :x ), tralala, ala je lep ovaj svet...
I ondaK dođe kobna, hej - NEDELJA, ni manje ni više, da vam se smrkne pred očima, jao, kako bi sve bilo divno i niko vas ne bi iznervirao da nije hormona. E šio mi ga Đura.
Pa šta, ja imam utisak da sam progutala lubenicu i da treba uskoro da je porodim. Buhu.
OK, verujem da nekome i dolaze te stvari toliko do izražaja da ometaju život - pa leči se, pobogu, to nije za tolerisanje!!!
Nego, sad ispade da mi četvrt meseca po vasceli božji dan vrištimo i iživljavamo se, i da smo još, jadne, žrtve svog organizma. Ceo ž. deo foruma ima PMS :roll: koji im ometa život :roll:
 
tja, pa da - treba napraviti kalendar na krstarici gde ćemo doći i precrtati dan kad dolaze Crveni Kmeri...:roll:
Pa onda, ako se recimo meni poklopi s Queen, dođe neka budala i kaže "vi ste intimno i virtuelno povezane, sigurno ste drugarice" :lol:
hehehehe....
glupetam :wink:
 
Julian_Duranona:
@Blackcat
Ne. To vazi za sve zene...
Uglavnom se ONI dani poklapaju sa periodom kad je pun mesec... Proucavao sam.
Malo je oblacno, ali sam siguran da je doslo vreme...

To je bila samo shala :) Bash bi bilo zanimljivo da sve zhene imaju u isto vreme... lepo bi se mushkarci provodili ;)
 
Naročito ako su mu žena i švalerka bliske drugarice :lol:
Zatvorena vrata kod obe plus pretvorile se u divlje mačke :lol:
Po nekom zakonu, kod mene uvek prošljaka ž.solidarnost u pms-u - ma koliko bila grrr....
:D
 
ariela:
:D Sad mi je smesno a do pre nedelju dana sam mislila da cu da napravim tragediju...Ne znam kako vi drage moje dame ali ja imam jedan veoma cudan oblik PMS i posto se on javi na nedelju dana pre "kise" ja napravim nevidjene gluposti u smislu maltretiranja i svadje svega i svakog...Nikad me nije boleo stomak nikada nisam imala neku dakle bol zbog toga vec samo psihicke neke simptome koji su s godinama izrazeniji...Mislim da je najbolje da se tada zatvorim u kucu ali to nije moguce jer moram da radim, a komunikacija mi je tada uzasna...Toliko sam razdrazljiva da rizikujem da izgubim posao, vezu sam uspela totalno da unistim jer covek nece da ima razumevanja vise za moje verbalne napade koji su od fizickih veoma blizu :D Od muve pravim magarca sto kazu i kad najzad dodje dan "D" ja sam druga osoba i sve teram na salu ali ljudi ne zaboravljaju...Zasto su tada problemcici veliki ko "kuca" i ima li neka od vas slican problem? Napominjem da je i depresija izrazena pa posle tog svadjalackog nagona placem i samosazaljevam se...

A meni kad je PMS stalno placem. Sta god ko da mi kaze mene povredi, i u tvom slucaju ljudi ne zaboravljaju, a u mom JA ne zaboravljam, mada bi trebalo jer tada me pocne da mi se sve menja. da boli stomak, donji, nervoza, napetost, osecam kao da cu da ubijem svakog ko me samo popreko pogleda i osecam se da sam NESHVACENA!
Kad pocne menstruacija, onda me prvih dana jakkkooo boli, na lekovima sam za bolove, i onda sam nervozna jer boli... A kad sve prodje, onda je sve ok.
 
To što reče moja crna imenjakinja je provereno tačno. Mi smo čule to još davno i proveravale...

Što se tiče mene... Zavisi - nekad plačem, nekad histerišem (to sve manje, jer kad znam da je to razlog mogu da se iskontrolišem). U stvari - ne mogu da kontrolišem plakanje, ali samo kao suzne žlezde; ali nisam baš u tolikom bedaku, kad znam da će proći. Kad sam histerična, onda se trudim da ćutim, jer znam da šta god kažem da ću explodirati... Onda ispadnem nedruželjubiva i nekomunikativna, ali bolje i to nego nadrkana, kao da jedem malu decu :mrgreen:.

Nego... Evo, ovomesečni PMS mi traje već dve nedelje :shock: :x Prva nedelja standardno, a onda mi kasni JOŠ celu sledeću nedelju :?
Mislim da nisam trudna, nego sam se prehladila jaaako izgleda na onom splavarenju :(
I nervira me što žderem dve nedelje umesto samo jednu :( I juče sam kupila čokoladicu zato što se zove cica maca; i bila je preslatka i sa suvim grožđem, a ja to ne volim - pa sam mislila da menjam nick :?

E, a ako sam trudna onda ovo nije PMS?
Ako sam trudna, onda ću roditi bebu :P
 
Betty:
tja, pa da - treba napraviti kalendar na krstarici gde ćemo doći i precrtati dan kad dolaze Crveni Kmeri...:roll:
Pa onda, ako se recimo meni poklopi s Queen, dođe neka budala i kaže "vi ste intimno i virtuelno povezane, sigurno ste drugarice" :lol:
hehehehe....
glupetam :wink:
:lol:

daleko bilo :lol:
Inače, ima neke istine u tome. Juče na lančbrejku toročem sa mojim dvema najboljim drugaricama i njih dve naručuju kolač posle ručka. Nude me, ja stoički odbijam (jer znam da ću kasnije da kupim Kit Kat :lol: ), a jedna od njih komenatriše "Joj, ubih se od slatkog, treba da dobijem". Nas dve isti glas "I ti???"
 
znam te fore....
nego računam da bi putem tog onlajn kalendarskog rasporeda Kmera moglo da se otkrije i poneko "tajno dopadanje", pa rekoh da sprečim u začetku :twisted:

Šalim se, baš si mi nešto draga ovih dana :wink:
 
Betty:
znam te fore....
nego računam da bi putem tog onlajn kalendarskog rasporeda Kmera moglo da se otkrije i poneko "tajno dopadanje", pa rekoh da sprečim u začetku :twisted:

Šalim se, baš si mi nešto draga ovih dana :wink:

hahahaha, i ti meni, posebno nakon onog posta sa lap topom i rukom u gaćicama :lol:
 

Back
Top