Samo ko se razume!!!

motherland2

Početnik
Poruka
8
Kupio sam plocu ASUS A7V600-X i procesor Sempron 2500+,problem je sto ga ploca prepoznaje kao Athlon 1600+. Prvo sam pomislio da je do Bios-a,update-ovao sam ga na poslednju verziju(009) ali i dalje ga vidi kao Athlon 1600+.
Zna li ko sta je u pitanju???
 
Кулиража:
Aj malo detaljnije...
Da budem iskren, i ne secam se shta sam sve radio, ali znam da je bio Barton 2500+ koji je 'ladno radio na 2,2GHZ i samo 256 MB rama (Kingston) sa Asus 9200 SE karticom (koja je bila i najgori deo na kompu u smislu OC-a). Memorija je radila na fabrichkim latencijama (by SPD), a ni napone nisam menjao! Nisam hteo da previshe eksperimentishem, komp je bio kod mene samo na servisu (neshto oko modema) pa nisam hteo da neshto spalim (mada sam imao velikih problema da se uzdrzim 8-) ). Secam se samo da sam tada zalio shto nemam takav procesor :cry:
 
Кулиража:
A cuveni Barton.

Skoro sam imao u rukama jedan 2500+ sa otkljucanim mnoziocem.
Mozda je neverovatno ali prvo cega sam se setio kad sam to video je nekoga sa foruma koji je menjao zakljucani Barton za otkljucani uz doplatu.

Ja imam 2 otkljucana BARTONA 2500+ i ne nameravam da ih menjam jos 3 god :)
Jedan mi radi sa Gigabyte K7VT880 (Via 880) a drugi sa ABIT-om NF-7 i rade kao sat!!
SVIMA PREPORUCIJEM BARTONA!!!! TU NEMA GRESKE!!!
Taj procesor sa svim plocama radi perfektno!!!
POZDRAV ZA SVEE!
 
Ja imam Semprona 2200+ i drzim ga na 200 za svaki dan a ide i preko 220 sa blagim podizanjem napona na NF2(epox) ploci!Jedino sto je jadan mnozilac (9) pa izvlacim samo 2Ghz, a kao takav prolazi sve testove ..S&M i 3dMark..

poz..
 

Back
Top