Da li je poceo rat u Sandzaku?

Lola 111

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
169
Danas su svi mediji javili da su u Novom Pazaru izmasakrirani srpski bracni par u svojoj prodavnici.Uvek se jedan zlocin uzima kao pocetak rata na nekom terenu.Da li ce ovaj masakr nad neduznim Srbima biti te sudbine da bude istorijski?
 
Нама јесте доста рата, али нећемо ми бити криви ако нас ови сомови испровоцирају!!! Успут, чуо сам да НАТО овим споразумом о преласку трупа (који је заправо окупација) има права да без утицаја државе реши питање Санџака!
 
Lola 111:
Danas su svi mediji javili da su u Novom Pazaru izmasakrirani srpski bracni par u svojoj prodavnici.Uvek se jedan zlocin uzima kao pocetak rata na nekom terenu.Da li ce ovaj masakr nad neduznim Srbima biti te sudbine da bude istorijski?

Прво, није Санџак, већ Рашка.
Друго, засада нема података да су убијени на националној, тј. верској припадности.

Видећемо...
 
Lola 111:
Danas su svi mediji javili da su u Novom Pazaru izmasakrirani srpski bracni par u svojoj prodavnici.Uvek se jedan zlocin uzima kao pocetak rata na nekom terenu.Da li ce ovaj masakr nad neduznim Srbima biti te sudbine da bude istorijski?
Pa ti nisi normalan kretenu jedan :x Ti si, samo jos jedan u nizu paranoicara ovde.Ubistvo verovatno iz koristoljublja,ili vec ali nikako na nacinalnoj osnovi!!!Boze kakvih budala ima ovde!
 
Zmaj_od_Nocaja:
Lola 111:
Danas su svi mediji javili da su u Novom Pazaru izmasakrirani srpski bracni par u svojoj prodavnici.Uvek se jedan zlocin uzima kao pocetak rata na nekom terenu.Da li ce ovaj masakr nad neduznim Srbima biti te sudbine da bude istorijski?
Pa ti nisi normalan kretenu jedan :x Ti si, samo jos jedan u nizu paranoicara ovde.Ubistvo verovatno iz koristoljublja,ili vec ali nikako na nacinalnoj osnovi!!!Boze kakvih budala ima ovde!

Ајде идиоте секташки иди лечи се већ једном, сомино глу*а
 
Po svim do sada pokazateljima zlocin su izvrsili siptarski teroristi koji su normalno imali vremena da pobegnu na Kosmet jer novopazarska policija nije htela 12 sati da izadje na uvidjaj.Verovatno se Shiptari vracali sa letovanja u C.Gori pa u povratku da prikolju nekog Srbina.
Nisam nigde procitao da su zlocin osudile muslimanske stranke u N.Pazaru,a isto tako nigde se ne cuje osuda od strane Islamske zajednice.
 
Zmaj_od_Nocaja:
Lola 111:
Danas su svi mediji javili da su u Novom Pazaru izmasakrirani srpski bracni par u svojoj prodavnici.Uvek se jedan zlocin uzima kao pocetak rata na nekom terenu.Da li ce ovaj masakr nad neduznim Srbima biti te sudbine da bude istorijski?
Pa ti nisi normalan kretenu jedan :x Ti si, samo jos jedan u nizu paranoicara ovde.Ubistvo verovatno iz koristoljublja,ili vec ali nikako na nacinalnoj osnovi!!!Boze kakvih budala ima ovde!

Бога ми, сад кад смо сазнали на који начин су убијени, нешто ми не изгледа да је убиство почињено из користољубља.

Ево на кој начин су убијени:


NJihova bliska rođaka iz Beograda koja nije želela da joj se ime objavljuje, kaže da je videla telo Radosave Mutavdžić i da je prizor bio strašan.


Kosa joj je bila iščupana. Jedno oko izvađeno, drugo rasečeno. Usne isečene, a imala je i brojne povrede po licu. Ruke su joj bile na više mesta zasečene, a imala je tragove uboda nožem po leđima. To sam videla svojim očima, a rekli su mi i da su joj sekli grudi. Nema sumnje da se nad njom neko iživljavao - kaže naša sagovornica. Kako tvrdi, čula je da je i Dragomir Mutavdžić bio maltretiran.

- On je imao 21 ubod nožem po telu, između ostalog uboden je u srce i obe slepoočnice. Isečeno mu je jedno oko, noge i ruke, a skroz je isečen oko struka. U rukama mu je pronađena kosa ubice - kaže rođaka pokojnih Mutavdžića

LJudi ne sumnjaju ni na koga konkretno, ali misle da je ubistvo naručeno - i na nacionalnoj osnovi kako bi se Srbima u Novom Pazaru dalo do znanja da nisu poželjni u ovom kraju. Nije bilo razloga da Mutavdžićima neko učini zlo jer su bili skromni i pošteni ljudi. Nisu imali probleme, dugove... Stanovali su u srpskom delu Novog Pazara - kaže ona.

Овакву маштовитост у убијању могу да имају само задрте србофобичне муслиманчине!

Сачувај Боже...
 
U svim novopazarskim selima sa srpskim zivljem sprovode se nocne straza,a u samom Novom Pazaru ,srpska omladina se povlaci u kuce sa prvim mrakom.
Sve mi se cini da je pocelo nesta sto se zaustaviti ne moze.Sada se ceka zlocin i na drugoj stani i zurka pocinje.
 
Lola 111:
U svim novopazarskim selima sa srpskim zivljem sprovode se nocne straza,a u samom Novom Pazaru ,srpska omladina se povlaci u kuce sa prvim mrakom.
Sve mi se cini da je pocelo nesta sto se zaustaviti ne moze.Sada se ceka zlocin i na drugoj stani i zurka pocinje.

Sta podrazumevas pod "nocnim strazama"? Da li to znaci da ima naoruzanih lica?
 
Lola 111:
U svim novopazarskim selima sa srpskim zivljem sprovode se nocne straza,a u samom Novom Pazaru ,srpska omladina se povlaci u kuce sa prvim mrakom.
Sve mi se cini da je pocelo nesta sto se zaustaviti ne moze.Sada se ceka zlocin i na drugoj stani i zurka pocinje.
Taj zlocin na drugoj strani ce i sami pociniti ako treba i samo ce on imati odjek u svetskoj javnosti kao novo gnusno delo Srba protiv "bosnjaka".
 
King 7:
Lola 111:
U svim novopazarskim selima sa srpskim zivljem sprovode se nocne straza,a u samom Novom Pazaru ,srpska omladina se povlaci u kuce sa prvim mrakom.
Sve mi se cini da je pocelo nesta sto se zaustaviti ne moze.Sada se ceka zlocin i na drugoj stani i zurka pocinje.
Taj zlocin na drugoj strani ce i sami pociniti ako treba i samo ce on imati odjek u svetskoj javnosti kao novo gnusno delo Srba protiv "bosnjaka".

Па добро сви све знамо одавно - и овакав сценарио
се и очекује - ПИТАЊЕ ЈЕ САМО ДА ЛИ ЈЕ ВЛАСТ
СПРЕМНА И ДА ЛИ ИМА ОДГОВОР НА ОВАКВЕ СТВАРИ, или
ће и даље да ћуте и чешкају јај*ца.
Сада је уствари у првом плану РАЗЛОГ због кога је
Вук пожурио не питајући никога да потпише и буквално
одрицање суверенитета земље???
 
eremita:
King 7:
Lola 111:
U svim novopazarskim selima sa srpskim zivljem sprovode se nocne straza,a u samom Novom Pazaru ,srpska omladina se povlaci u kuce sa prvim mrakom.
Sve mi se cini da je pocelo nesta sto se zaustaviti ne moze.Sada se ceka zlocin i na drugoj stani i zurka pocinje.
Taj zlocin na drugoj strani ce i sami pociniti ako treba i samo ce on imati odjek u svetskoj javnosti kao novo gnusno delo Srba protiv "bosnjaka".

Па добро сви све знамо одавно - и овакав сценарио
се и очекује - ПИТАЊЕ ЈЕ САМО ДА ЛИ ЈЕ ВЛАСТ
СПРЕМНА И ДА ЛИ ИМА ОДГОВОР НА ОВАКВЕ СТВАРИ, или
ће и даље да ћуте и чешкају јај*ца.
Сада је уствари у првом плану РАЗЛОГ због кога је
Вук пожурио не питајући никога да потпише и буквално
одрицање суверенитета земље???
Ne znam koja vlast samo. Vise mi lice na ispostavu CIA-e i na gomilicu ljudi koje nimalo ne interesuje niti ekonomija niti dobrobit ove zemlje i koja je spremna na sve osim na dobro. Ne ocekujem NISTA posebno od njih po ovom pitanju. Narod zna kako idu stvari i sam se organizuje. Osim toga i vrli potpis je tu kao kamen za vratom. Nadajmo se da nece ispasti najgore a voleo bih da smo spremni i na tu mogucnost.
 

Back
Top