Tezak ko crna zemlja

ariela

Aktivan član
Poruka
1.483
Cini mi se da sam prosla mnogo toga i da me vise nista ne moze iznenaditi ali eto ima jooooooooos toga...Kazem...slusaj vidim da smo dva sveta, nisam luda...al brate sta cu kad mi se dopadas i prija mi sex s tobom...dobar si...ajde da to lepo razgranicimo, vidimo se par puta i svako na svoju stranu...Odgovor...ma ne moze...ja sam emotivac to kod mene ne ide tako, ja zelim da do svega dodje spontano...a osim toga ja imislim da ti mene samo tako kao odvajas a u stvari imas cilj da me na taj nacin vezes za sebe... :?: :!:...Pitam se jesam li ja udavaca neka kod koje vazi parola "nista pre sexa" a on se ne da i kaze "nista pre braka" A ja znam da sam bila totalno iskrena kad sam rekla sta hocu...Bicu iskrena jos u jednome...mazohista sam veliki al ovaj ga pretera...
 
Sto si ti ariela dosadna!
Ne yebe mu se sa tobom i u cemu je problem?
Ja mislim da te je u stvari covek dobro procitao, eto to je u pitanju...dzaba se foliras i pred njim i ovde...
Od kad sam na forumu pojavilo se 20-ak tvojih prica u kojima ti mustras nekoga ko nece da bude sa tobom ili silno patis zbog toga(to za slucaj da nisi u mogucnosti da ga smaras).
Ostavi te ljude na miru!
 
peach:
i to bez prazne gaybe,alexej,a? :lol: :wink:

MA pocela mi je keva da radi, sad je lako, svako prepodne do 14h :lol: :lol: :lol: eeee samo sad nemam s kim...

Mis'm nije to bog zna sta ali nije lose, samo treba ranije malo ustati tj dici se, haha! A kad je sex u pitanju uvek se lako dignem bez obzira na to koliko je sati.
 
ariela:
...al brate sta cu kad mi se dopadas i prija mi sex s tobom...dobar si...ajde da to lepo razgranicimo, vidimo se par puta i svako na svoju stranu...

Covece pa o tome svako masta zar ne? Salim se naravno, ali 'ovo' odbiti treba biti lud!

Ustvari kad malo razmislim, mozda bih i ja to uradi, ako bi mi se devojka jaaaako svidela pa bih hteo nesto vise sa njom, i ne bih mogao razmisljati sta radi kad nije samnom, ali mislim da to ovde konkretno nije slucaj.
 
ariela...to ko mala sirena ilis e zvala drugacije,porasla sam odavno,nema veze...

znas sta...kako da ti kazem...znas onaj vic kad su Mileva i Radovan sedeli na klupici a njemu se digoooooooooooo,ne vidi na oci i on joj kaze : Jeli MIleva sta ti mislis od politiku ?a ona kaze: me yebe mi se...a Radovan : ma i meni al ne znam kako da ti kazem...

dakle,sireno...nisu svi muskarci skotovi,nazalost na takvog naidjes kad si ti u fazi skotovanja!!! mislim i ja,ne samo ti...
:lol:
 
Vragolasta Amfibija:
2Aleksej Baso

Baso...eo ja sam udavaca,ja necu da te zaobidjem i bas cu da te muvam !

mubv,muv,muv,muv,muv,muv,muv...jel ti dosta...jel se predajes?

Ma mozes da muvas kol'ko 'os'!

Ne predajem se!

Nikada se necu predati, nikada, nikada!


A na onaj glup citat nemam drugi komentar, osim da ja ne ***** dok je keva u susednoj sobi, ali izgleda da bejbici to nije problem :wink:
 
Ili si ti stvarno udavaca...ili se niste sporazumeli, nesporazum u komunikaciji.

Inace moguce i da je on imao iskustva sa takvima pa je mozda dosao do zakljucka da su skoro sve takve. Kao sto je do takvog zakljucka dosao i na primer Aleksej.
 

Back
Top