Oralni sex...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Novac

Početnik
Poruka
14
Da li podrzavate oralni sex? Ovo je sada tema o ljubavi i sexu,tako da sada ne moze da mi dodje blonde i kaze cased close,jer je ovo forum za to! I provalio sam da su na netu 80% vise muskarci-sto ne valja!!!!!!!!! Gde su zenska bica??? 8) :wink:
 
Novac:
Da li podrzavate oralni sex? Ovo je sada tema o ljubavi i sexu,tako da sada ne moze da mi dodje blonde i kaze cased close,jer je ovo forum za to! I provalio sam da su na netu 80% vise muskarci-sto ne valja!!!!!!!!! Gde su zenska bica??? 8) :wink:
Kakav sex? Ne razumem sta je to. Ako bi malo pojasnio.
 
Novac:
Da li podrzavate oralni sex? Ovo je sada tema o ljubavi i sexu,tako da sada ne moze da mi dodje blonde i kaze cased close,jer je ovo forum za to! I provalio sam da su na netu 80% vise muskarci-sto ne valja!!!!!!!!! Gde su zenska bica??? 8) :wink:

Kakvo pitanje, "da li PODRZAVATE oralni sex"...
Podrzavate - mislis upraznjavate ili navijate, kao kada se posrzava svoj tim na utakmici.
Ili mozda kao kada se podrzava predsednicki kandidat ili necija inicijativa u kucnom savetu? :D :D :D

Oralni seks je super.
 
Rijetko ocde sta komentarisem, a rijetko i citam postove ovde...

Moram da dam komentar...

Postavio bih samo jedno pitanje usput autoru topica...

Kakav je to sex a da nema orala...

1. Staromodan..
2. Besmislen..
3. Dosadan...

Toliko....
 
Neka neka, ako....

Jos desetak ili dvadesetak ivakvih postova i amli ce se okaliti, postace pravi forumas...

Volim oralni sex kao i svaki drugi, i rado ga se secam....

I zeznuo si se nije 80% nego duplo vise muskaraca na netu, jer oni imaju generalno nedostatak sexa. Zena uvek moze samo da 'rasiri noge' i nacice se neko ko ce da je odradi, ma koliko ruzna bila, ali muskarac ne bas...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top