zasto

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ма ти си само тренутно разочарана...Кад се опет заљубиш биће најдивнији, најискренији, најнежнији...бла, бла... :wink:
 
lellica:
:?: ...Zasto savremeni muskarci.. ne veruju u ljubav..vernost i vezivanje?
:?: Zasto uzivaju u lazima?
:?: Zasto nas cine setnima?

lellice..ne tripuj :roll:

1.niko ne bezi sa mesta na kojem mu je dobro
2.ako ne voli tebe i ne zeli da se vezuje za tebe, ne znaci da nece voleti nekog drugog i vezati se za nekog drugog
3.mislis da uzivaju?
4.seta i tuga nisu ono zbog cega treba da se brines..brini se kad vise ne budes osecala nista...
5.veruj u sebe..u tebi je i tvoja sreca i tvoja tuga :wink:
 
lellica:
:?: ...Zasto savremeni muskarci.. ne veruju u ljubav..vernost i vezivanje?
:?: Zasto uzivaju u lazima?
:?: Zasto nas cine setnima?

drago dete, zato sto ne bi bilo interesantno kada bi u interpolnom ratu postojali gubici samo na jednoj strani.
ako ti je za utehu, cini se da su muski gubici veci.

uostalom izracunaj koliko si likova odbila a koliko njih je tebi slamalo srce i znaces tacno ko dobija rat, so far....
ako procitas temu - koliko si njih odbila (na zenskom kutku je) videces da mnoge od zenki cak i ne pamte muskrace koje su precrtale. Dakle, totalno su hladnokrvne.

Zelim da razmislis, ako si i ti tako bila hladna kad si odbijala momke, onda nemas ni ono moralno pravo da dramis kad i sama ispusis kod nekih...
 
lellica:
:?: ...Zasto savremeni muskarci.. ne veruju u ljubav..vernost i vezivanje?
:?: Zasto uzivaju u lazima?
:?: Zasto nas cine setnima?

:lol: Veruju, veruju i to vrlo
:lol: Zato sto ih to cini srecnima,bar tako oni misle.
:lol: I zaljubljenima, a to je prelepa emocija
 
random_cloud_form:
Zelim da razmislis, ako si i ti tako bila hladna kad si odbijala momke, onda nemas ni ono moralno pravo da dramis kad i sama ispusis kod nekih...

ja sam nad svakim plakala sto ga odbijam ja imam moralno pravo ajde ga prebij to mi je nova fora
 
zato što si ti naivna guskica ali porašćeš ---(jel se važi ovakva rečPORAŠĆEŠ--- nikada to nisam upotrebila ... i nikada neću u stvarnom životu ... mada nekako mi je ok kada izgovorim ali kada napišem ,,,, uuuuuuuuuuu viiiuuuuu :idea:
 
Zašto ... sve što je lepo ima kraaaj ?
Zašto ... je smo sunca večan sjaaaj ?
Zato sam odavno saaam, ruke niko da mi daaa ...



Da zaključavam ? A ? Ili još da pevam ?
 
Ma, dobro lepo si otpevao... Ali, ipak sam za ključić :? Da li je ovo pitanje uopšte bilo za žene :?: :oops:
Ionako mislim da je u postavci teme došlo do greške, pa je poslednje pitanje trebalo da glasi - zašto nas čine sRetnima :) :P
 
Dakle, rekli smo NE generalizaciji !

Tema je trebalo da bude postavljena:

lellica:
:?: Zasto onaj sladak dečko iz trećeg dva .. ne veruje u ljubav..vernost i vezivanje?
:?: Zasto uziva u lazima?
:?: Zasto me cini setnom?


Šta da ti kažem, a da ne povredim tvoju nežnu i setnu dušu ? ]ebiga, našao bolju ribu. Dešava se to ...
 
Milojko Vasic:
Dakle, rekli smo NE generalizaciji !

Tema je trebalo da bude postavljena:

lellica:
:?: Zasto onaj sladak dečko iz trećeg dva .. ne veruje u ljubav..vernost i vezivanje?
:?: Zasto uziva u lazima?
:?: Zasto me cini setnom?


Šta da ti kažem, a da ne povredim tvoju nežnu i setnu dušu ? ]ebiga, našao bolju ribu. Dešava se to ...

He, he...a mozda je i pede.r ... :wink: , znas da je 20% populacije sada homo i bi.... :?
 
avesic:
zato što si ti naivna guskica ali porašćeš ---(jel se važi ovakva rečPORAŠĆEŠ--- nikada to nisam upotrebila ... i nikada neću u stvarnom životu ... mada nekako mi je ok kada izgovorim ali kada napišem ,,,, uuuuuuuuuuu viiiuuuuu :idea:

vidi joj godishte...ne verujem da je guskica :shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top