Brak bez seksa kako?

Nikako. I to sam jako ozbiljan. Imam 15-tak godina bracnog staza, tek toliko da znas da ne govorim napamet.
Tu nesto mnogo, mnogo nije u redu. Nijedna veza ne moze da normalno opstane bez seksa. Tako, racunaj, da ce se i tvoja definitivno rasturiti, nastavi li se ovako.
Ili te vara, ili te ne voli, ili je takva osoba da je totalno nezainetresovana. U svakom slucaju, ako ona i moze ovako da nastavi - ti ces da 'puknes' jednom. Slucajno ces nekad negde da upoznas neku srastvenu, docice do seksa, probudice se i emocije, i zapitaces se sta ti je trebalo da onoliko vremena izgubis.
 
Anonymous:
inana:
gost0707:
Zivim u celibatu njenom voljom, i zelim je i zelim sex ali ga imam jednom u tri do sest meseci. Kako da promenim to.
.................ma i ovaj moj isto tako koliko si dugo u braku
U braku sam vec deset godina, i da nemam decu lako bi ja, ali ovako imam decu koju obozavam i ne bi mogao da zamislim da sam bez njih.
...neznam kako se slazes sa zenom da li je volis ona tebe.ja imam sina od 9 god.isto ga obozavam.bas sam nedavno rekla mom dragom ti mene vise nevolis ja sam ti samo navika.nista mi nije rekao samo me pogledao.mozda si mozemo pomoci jedno drugom tako sto cemo reci sta zelimo i ocekujemo od nasih polovina pa ko zna mozda popravimo nase bracne zivote.da vidimo gde gresimo mi ..oni..
 
gost0707:
Zivim u celibatu njenom voljom, i zelim je i zelim sex ali ga imam jednom u tri do sest meseci. Kako da promenim to.

Evo moje price: U ovom slucaju radi se o vezi koja je trajala oko 5 godina.Prva polovina veze je bila ok,volela sam ga a vodenje ljubavi mi nije predstavljalo neko zadovoljstvo ali,kao neiskusna,mislila sam da tako treba da bude.Super smo se slagali,razumeli se potpuno ali je vodenje ljubavi za mene postalo da biva mucenje.I naravno to moje negodovanje i odlaganje (nalazeci razloge da seksa ne bude) se odrazilo na vezu,oboje smo postali nervozniji.Ali i pored svega ja nisam ni pomisljala da prekinem vezu,buducnost bez njega,bez nas nisam mogla da zamislim.Bio mi je sve...roditelj,brat,prijatelj...sve osim ljubavnika.
I da ne duzim kad se veza okoncala ja sam bila izgubljena i mnogo mi je vremena trebalo da odbolujem sve to...a onda..Onda se pojavio neko drugi i tek sam tada otkrila sta je prava ljubav.Drhtanje tela,iglice u stomaku,strast,pozuda,pohlepa ili kako ja cesto kazem "magic".Da sam ostala u prvoj vezi ja nikada ne bih saznala za tu magiju jer ipak seks je vrhunac svake ljubavi a ako ga u nekoj vezi nema -onda tu nesto sigurno nije u redu.
Puno srece
 
sta mislis kakav ti je nastup,i da li ona mozda ima previse obaveza ili problema,ili je u depresiji vazno je samo da tebi nesto fali sta je sa njenim potrebama?Seti se pocetaka i pokusaj da nesto promenis.
 
ja nespavam sa svojim muzem jer nemam potrebu.7 dana me ignorise ,chatuje i ne ustaje od kompjutera,ne interesuje ga moja frizura,kako sam provela dan,moje misljenje jednostavno me ignorise i onda se odjednom seti da me voli kad mu se digne.
 
white:
ja nespavam sa svojim muzem jer nemam potrebu.7 dana me ignorise ,chatuje i ne ustaje od kompjutera,ne interesuje ga moja frizura,kako sam provela dan,moje misljenje jednostavno me ignorise i onda se odjednom seti da me voli kad mu se digne.

blago tebi,njemu se barem digne a ja sa mojim uopste ne spavam jer ne moze, a pri tom ne zeli da ide kod psihologa jer smatra da ne moze on nista da mu pomogne!!!trazi pomoc od mene a ja ne znam sta vise da radim!!!pocinjem da ludim i osecam se tako usamljeno!!!zajedno smo 2 godine i nista-10 puta godisnje ako ubodem ja sam srecna-i nikako da se desi spontano sve moramo da pripremamo-sto me cini uvek nervoznom!!pri tom znam da me voli,mnogo je pazljiv ali uopste ne shvatam zasto ne sme da ode da resi taj problem jer ja sam vec na ivici nerava.sta ja da radim????????????????????????ponekad se zapitam da li uopste on mene voli.
 
gost0707:
Zivim u celibatu njenom voljom, i zelim je i zelim sex ali ga imam jednom u tri do sest meseci. Kako da promenim to.
Brate moj,teraj to o pi**u materinu.I ja sam tako ziveo 6 godina i na kraju prsko,razveo se izborio za dete i sad zivim punim plucima!!!!!!!!!!!!Ej,a crkavao sam za detetom,kao i ti.Ma shvati,TI SI SEBI NAJVAZNIJI-JEDAN JE ZIVOT!!!!Jooooooj niko mi ne ce nadohnaditi tih 6 godina............ne razmisljaj mnogo,nego tuzba brate,pa borba,nema druge.........srecno!!!!
 
1.negde si kod nje nesto gaaaadno zabrljao (alkohol je najcesci uzrok takvog stanja, neodgovoran odnos prema braku,nerazumevanje, osnovana ili neosnovana sumnja da postoji druga, skracena predigra...)i sada bojkotuje!
2.preopterecena je obavezama
3.nezadovoljna je zivotom (depresija)
4.ohladila se prema tebi (desava se...tako da sex dozivljava kao prisilu, ili se pojavio drugi covek)
5.verski trip? - ako nisi spreman sa njom u svece...
Otvoren razgovor bez optuzivanja i osudjivanja sa tvoje strane. Pusti je da istrese iz sebe to sto ima.Mozda je bila u krizi par godina a da ti je to promaklo. Mozda je sve prolaznog karaktera.
Ako moze dalje moze, ako ne moze...
 

Back
Top