Dugo i bez štrckanja (klub jebaca maratonaca MiZ)

:shock:

kakvi odgovori - kao da se razpituje covek za nekrofiliju :lol:

vise puta je bilo govora o dugom sexu i otvorio covek temu, i lepo pita za misljenja i stavove - sta je tu cudno?!

ja svakako ako imam mogucnost da biram vise volim dugo i na tenane... mogu se posvetiti partneru potpuno kao i on meni, to ne znaci da se ljubimo samo polako i lagano, i divlji sex moze trajati dugo samo zahteva mnogo samokontrole i izdrzljivosti...

mada i quick variante imaju svoju car, vecinom se desavaju na neobicnim mestima ili u trenucima kada strast nemoze biti obuzdana tj. sex radi zadovoljavanja polne pozude (naravno za obe strane) - ali to ne opravdava "3 minutni" sex kad se ima vremena i ima gde, u tom slucaju mene mrzi i da se skinem a kamoli da ucestvujem 8)
 
Da sam pubertetlija, istraumirao bih se citajuci pitanja i odgovore na ovim temama. Mislim, verovatno bih uzimao izjave zdravo-za-gotovo...
Pazi, Patak sasvim komotno ebe 3-4 puta bez vadjenja i jos se pita da li bi mozda bilo bolje, ako bi to odradio u jednoj smeni, al' skraceno radno vreme... 4 sata.
Dajte ljudi... odvadite malo.
 
Što duže, to bolje. Sex je dobra vežba, za trošenje kalorija ubilo se.
Jednom sam imao takav sex, da sam posle automatski zaspao. Nisam mogao da verujem šta mi se desilo. Kasnije sam saznao da kad se muškarci jako napale i "daju sve od sebe", navodno se neki hormon aktivira koji šalje signal mozgu da se telo "pregrejalo" i da mora da se odmori, i muškarac malo po malo zatvara oči i buM, spavanje... (Hrkao sam, je bote...)
Ja se zalažem za što duži sex, naravno kad se ima vremena. Jako je bitno sa kim. Mora da mi je jako stalo do te osobe, da bih poželeo da ne svršim, i onda može da traje i traje...
Još nisam popunio kapacitet, znači da ja kažem "Ej, ne mogu više...", ali biće uskoro, osećam...
 
Shandu:
...Jednom sam imao takav sex, da sam posle automatski zaspao. Nisam mogao da verujem šta mi se desilo. Kasnije sam saznao da kad se muškarci jako napale i "daju sve od sebe", navodno se neki hormon aktivira koji šalje signal mozgu da se telo "pregrejalo" i da mora da se odmori, i muškarac malo po malo zatvara oči i buM, spavanje... (Hrkao sam, je bote...)...
System overload - emergency shutdown!


:mrgreen:
 
Molim da se ova tema ne shvati kao poligon za erotski i seksualni snobizam.
To znači da nije svrha da ja vama naturam to što ja mogu i koliko mogu (baš postoje i razlozi za kontra sposobnost, znači kratko i slatko, šiljokurani itd...)

Neko je pomenuo zašto sam pomenuo muško jedno , "kad devojka može i više puta, i to je čak i dobro".
Pa upravo to želim i da čujem. Naravno da devojka može više puta, naravno da muškarac može više puta.
Naravno da neke devojke ne vole muškarce koji mogu više puta recimo onoliko puta koliko i one, jer ih onda posle kratkog perioda porede sa vatrogasnim crevom...
I sad mogu da navodim sve slučajeve na koje sam naletao ili ja ili moje društvo. Ali želim da to vi uradite ovde na temi....

Znači , vi lično , volite 3-4h i to recimo da muškarac održava produženi koitus.
Ili volite 5-6h ali da to bude 3x (zlatno pravilo nepreterivanja gladnih) .

Ima kolača i recepata koliko hoćete, otkrijte svoj recept.
 
Maxy:
NaraYan:
S_K_V_O:
Wow, klub... :lol:
Predlazem da se zove "Klub yebaca maratonaca".
Nego, mene zanima je l' clanovi kluba imaju neke povlastice, pa cu onda da odgovorim.

Mozesh da se prijavish za maraton na 8 dana bez prestanka. :wink:

Jer ti imas problema sa devojcicom ili sa strckanjem :?: :twisted:

Ni sa jednim od navedenog.
 
S_K_V_O:
Wow, klub... :lol:
Predlazem da se zove "Klub yebaca maratonaca".
Nego, mene zanima je l' clanovi kluba imaju neke povlastice, pa cu onda da odgovorim.

Pa naravno da imaju povlastice....

Kad se žensko naljuti na dečka ili raskine ,
da li želi kratku ili DUGU osvetu...Bar za početak.

Drugo , mnogi muškarci ne vole one egonarcise , koji čim svrše ispuste onu svoju , "e ne mogu više"

Zatim tu je i ona prednost što maratonci sigurno nisu lenji i bez kondicije.

I na kraju i voda i san su sladji posle maratona.

----------------------------------------------
A gde se nalazi ta banja....
Pa da se ne bi maltretirali do neke od banja, lepo okrenete temu, izaberete osobu, kliknete privatne poruke, pošaljete adresu,vreme, želje i sačekate poklon na kućnu adresu...
----------------------------------------------
P.S. Poštarina plaćena. Oštećenu robu prilikom upotrebe sami obnavljate, revitalizujete, bilo tehnikom bilo prirodnim hranivima...
 
NaraYan:
Mozesh da se prijavish za maraton na 8 dana bez prestanka. :wink:

Ovo nije klub bezumnika ili trešnjolomaca...
Dečica koja još nisu bila na trešnji , neka svoje veštine i ambicije prvo vežbaju sa trešnjom , a ne ovde...

Može i sa višnjom i jagodom. Dunju odavno nisam sreo. A jela je poseban doživljaj, ne zbog savijanja grana već zbog iglica...
 

Back
Top