A sada malo o kamkorderima

levcanin

Početnik
Poruka
11
Potrebna mi je pomoc.naime,trenutno sam u americi i zelim da iskoristim to i kupim miniDV kamkorder.da li se isplati kupiti ne pal kamkorder.imam u opciji canon zr200 i jvc gr-d270us.kakvi su servisi kod nas za canon i jvc i kakve su samsung kamere.unapred zahvalan.
 
Da sam pri kešu, znači oko 2000$, ne bih pazario miniDV, već onaj s karticom. Oni sa cdrw su poveliki (relativno :? ), ali ovi sa karticom su cool. I obavezno 3ccd čip, preko 1Mpix i Sony, Panasonic,....
:arrow: To bi bilo to...
 
jomini:
Da sam pri kešu, znači oko 2000$, ne bih pazario miniDV, već onaj s karticom. Oni sa cdrw su poveliki (relativno :? ), ali ovi sa karticom su cool. I obavezno 3ccd čip, preko 1Mpix i Sony, Panasonic,....
:arrow: To bi bilo to...
Molim te,samo napomeni da li su te kartice one koje idu i u foto aparate,ili neke druge (obicna foto kartica je suvise plitka za video kameru, gladnu gigabajta).
 
Danas sam video Sony dcr-DVD-203! Ne ide ni kartica, već mini disk! 1Mpix, može odmah da reže DVD (ako staviš DVD-RW mini disk, a može i običan), posle prekopiraš na redovan DVD diski ili običan CD. Touch screen, Carl-Zeiss optika, bruka jedna! 60000din!
Kanda će fasovati!
 
pa ne znam bas najbolje ali to je nova tehnologija a sve sto je novo treba da prodje odredjeno vreme da bi se pokazalo kao dobro.s obzirom da nisu u pitanju male pare ja cu malo pricekati.najverovatnije cu da kupim jvcgr-d270.cena je oko 500 dolara sa opremom.
 

Back
Top