Priča se po gradu da nema više romantike .....

djura22

Zainteresovan član
Poruka
114
Ko ide recc da se zzene visse ne pale na emotivne tipove.Hoccu recci da ceo taj romanticcni pravac(pokret)nije visse in-mislim-ssik!
E,a jada mi se najbolja drugarica.Ko veli da ceo onaj protokol,mislim,kazzess joj nessto smessno,pa ponudiss piccem,pa uzmess fon,pa ccekass 3 dana da zovess,umedjuvremenu joj doturiss cvecce itd...e sve to,ovaj-niz klozet molim lepo.
Kazze mi cura da je ceo taj romanticcni pokret,sad samo tekovina prosslog veka.Elem,sve brzzi zzivotni tempo,duzzi radni dan i uopsste demokratske promene u zemlji i regionu--nametnuli su druga pravila.
Ko veli mi ova,sad se od nas occekuje da maksimalno posstujemo tudje vreme i s tim u vezi odma uleccemo u 16metara.
Isto vazzi i za zzene.Veli mi cura,kad joj frajer pruzzi ruku,ona ga prvo pita ssta vozi.Veli,ssta me briga ssta radi.On ssta radi to cce i dalje da radi,a ssta vozi,tu ccu i ja das vozim.(nemozzess kriviti curu ssto zzeli najbolje za sebe ,jel)
 
E,a evo ruku na srce-i meni je postalo nekako neudobno da im nosim cvecce i ccokoladu,ono,ko da me zanima kolko ccokolade mozz da strpa u sebe!
Cela ta jeftina parada je u stvari jedno ozbiljno moralno pitanje.Jednostavno zato ssto ja time ubedjujem curu da sam nessto ssto nisam.I tako 2-3meseca.--E ko u boksu kad jedan masse po minuta levicom,pa ga ko hipnotisanog coki desnom,a ovaj padne ko svecca il ssta vecc.--
Mene ovako iskreno zanima,recimo koliko bombonjera bih trebo da joj poklonim,pa da bi mi ona dozvolila da joj karminom crtam po butinama?Ja bih to odma dono na drugi sastanak.
A naravno da postoji i druga strana medalje.
Ima kad ja cveccem i ccokoladom odkupljujem buducce grehe.I tom prilikom mi je nekako neudobno,al hej,pa nisam ja smislio pravila!
-znass stalno kasnim,ali zato ruzze!U krevetu sam jedan ko ruski crtani,ali zato....blablabla.
Da skratim--ccista prostitucija!
 
djura22:
Vidite sada....obaveze-tamte-vamte,uglavnom dugo nisam bio u vezi.Pa bih vas ljubazno zamolio,a imajucci u vidu opssta pravila,da mi nacrtate,a ako treba i grafik.
--koliko ste buketa preko grbacce prebacili dok sisa meseca nije videla?(koje cvecce je danas u modi)
-koliko ste puta otvarali vrata dok,ovaj...

A ssto ti lepo ne naucciss i probass da instalirass nassa slova na svojoj massini? Napissi novu temu i pitaj nekog ako ne znass... Mozzda bi onda neko i ccitao tvoje postove :?: :D
 
Groucho_Marx:
djura22:
Vidite sada....obaveze-tamte-vamte,uglavnom dugo nisam bio u vezi.Pa bih vas ljubazno zamolio,a imajucci u vidu opssta pravila,da mi nacrtate,a ako treba i grafik.
--koliko ste buketa preko grbacce prebacili dok sisa meseca nije videla?(koje cvecce je danas u modi)
-koliko ste puta otvarali vrata dok,ovaj...

A ssto ti lepo ne naucciss i probass da instalirass nassa slova na svojoj massini? Napissi novu temu i pitaj nekog ako ne znass... Mozzda bi onda neko i ccitao tvoje postove :?: :D
E,a ssto ti lepo ne promeniss pol?
 

Back
Top