pitanje koje ima samo 1 odgovor

LUDICA:
Ej, cekaj, ti si ona sto te cike diraju u bazenu? :shock:
Suosjecam s tobom :D

To govori o tebi, koliko si "duhovita" i veomaaa "pametna"...Ne znas sta da kazes, pa branis "cike" koji se jednim imenom nazivaju manijaci...Pitam se da li to kazes i kad ti mamu tako diraju "cike". Ti se verovatno sama pipas "cike", ne moraju oni to da rade. Sad se ja stvarno"suosjecam" sa tobom :lol:
 
MvS:
LUDICA:
Ej, cekaj, ti si ona sto te cike diraju u bazenu? :shock:
Suosjecam s tobom :D

To govori o tebi, koliko si "duhovita" i veomaaa "pametna"...Ne znas sta da kazes, pa branis "cike" koji se jednim imenom nazivaju manijaci...Pitam se da li to kazes i kad ti mamu tako diraju "cike". Ti se verovatno sama pipas "cike", ne moraju oni to da rade. Sad se ja stvarno"suosjecam" sa tobom :lol:
Jednom ces odrasti, pa ce sve biti u redu...Da, da, pipam cike..Kako god ti kazes...Jbg, sta cu kad volim klince :D
 
LUDICA:
MvS:
LUDICA:
Ej, cekaj, ti si ona sto te cike diraju u bazenu? :shock:
Suosjecam s tobom :D

To govori o tebi, koliko si "duhovita" i veomaaa "pametna"...Ne znas sta da kazes, pa branis "cike" koji se jednim imenom nazivaju manijaci...Pitam se da li to kazes i kad ti mamu tako diraju "cike". Ti se verovatno sama pipas "cike", ne moraju oni to da rade. Sad se ja stvarno"suosjecam" sa tobom :lol:
Jednom ces odrasti, pa ce sve biti u redu...Da, da, pipam cike..Kako god ti kazes...Jbg, sta cu kad volim klince :D

Jadna ti...Sada te STVARNO sazaljevam :( ...Ja bar kad odrastem necu imati mentalnih problema :) ...Srecom, u ovim godinama sam inteligentnija i zrelija od vrsnjaka, sto se ne moze reci za tebe...Na tvoju zalost, ostala si debil kao sto si uvek i bila...Da li je moguce...! Prvi put da sam se spustila na takav nivo da se raspravljam sa nekom osobom koja ima problema sa nervima, mentalnih problema i ko zna sta jos u TIM godinama. Boze, boze, na sta cu jos naici... Vrlo si umisljena, mislis da su svi mladji od tebe...Taj covek je imao 40 godina, tako da moze tebi tata da bude...Inace, vrlo je jadno s tvoje strane da ismevas ljude (pogotovu decu) kako su napadnuta od strane manijaka...Sta bi tek rekla silovanoj deci jos mladjoj od mene...Uzas! To nije covek...To je monstrum! Zamisli "ha,ha, vidi silovano dete...koliko imas godina? sest? Hahaha...Ja se ne plasim da cu biti silovana, jer se ja nudim ljudima...ispod plavog mosta!" Prosto mi dodje da placem!
 
SILOVACU TE!!! He, he... Ne interesuje me koliko je imao godina taj covek, nisam ni procitala u detalje, nije me interesovalo... Iz tvojih postova odmah sam shvatila koliko si nezrela..ali imas vremena..I ja sam bila...Nemam namjeru da se raspravljam s tobom..OK, znas obim kruga :lol: Dobro je, pametna si, nema frke...
 
LUDICA:
SILOVACU TE!!! He, he... Ne interesuje me koliko je imao godina taj covek, nisam ni procitala u detalje, nije me interesovalo... Iz tvojih postova odmah sam shvatila koliko si nezrela..ali imas vremena..I ja sam bila...Nemam namjeru da se raspravljam s tobom..OK, znas obim kruga :lol: Dobro je, pametna si, nema frke...

Pa moram da znam kad sam to radila ove godine :wink:
 

Back
Top