loop...

Srecan rodjendan :D

Treba si ovo da me pitas preko pp ali dobro moze i ovako mozda neko da jos neku ideju.

Ja sam mislio da uradis guestbook u obliku knjige tako da mogu da se listaju strane kao sto se to radi na tvom sajtu.
Ali sa tim da to bude povezano sa php-om i da posetioci mogu na jednoj strani da upisu svoj utisak a na ostalima da citaju.
Evo kako je to meni uradio miksin :arrow:

http://www.zodumil.net/start/gb/guestbook.swf

mada ne znam zasto sad ne radi pre je radilo mora da sam nesto prepravljao pa nisam zavrsio :?

U svako slucaju kod mene se upisani utisci listaju na dugmice napred nazad a u tom sam mislio da se listaju bas kao prava knjiga 8) Kapiras :?:
 
Ja znam zasto ti neradi
ovo je stari GB, kako to znam?
Zato sto na novom genije stoji kako treba a ne ovako zalepljeno i pise bmiksin@yahoo.com a ne eunet
ako nemozes da nadjes poslacu ti ponovo
e da, poslao sam ti mail
C-Ya
 
knjiga je ok samo je malo "staticka" za swf:)?

Opusteno, moze da se izvede samo mi jedan detalj nije jasan sa strane php-a (inace meni manje poznat jezik): kako reci swf-u da doda jos jednu stranicu?

inace post ce morati biti ogranicen u px zbog konstantnih dimenzija !!!

pozz
 
izgleda da ce ovo biti jedan od onih topika gde ima i inovacija i pameti, samo volje ne !

jbg, radim neke template za rdesign i nemogu ni njima da se posvetim a ne ovome. jbg

pozz
 
2mikshin

ja sad nisam kuci ali Flash_Back mi je poslao onu skriptu za listanje pa kad budem dosao kuci ja cu ti je poslati.

2F.B.

pa naplati ih koliko ti mislish da vrede, alinadam se da znas dobro engleski i da si prvo procitao pravila oko prijavljivanja.
 
e samo pazi ako hoces da je prijavis kao tvoj template (kako sam ja skapirao)...

nisam ja tvorac te cudesne scripte vec sam samo je "malo" preuredio - nedovoljno da se ne prepozna stvar !!!

... i redesign-nirao sam je ali poenta je u cudesnim redovima scripte...

sve u svemu, ako se ja nisam napravio pameta da na tudjoj muci uzmem kes nemoj ni ti :!:
 
stani covece, jel to free scripta ili je njen tvorac prodaje ili sta...

uostalom to je i nebitno jer sam video jedan guestbook i to nekog naseg coveka koji je slicno uradjen, naime odlicna pozadina i onda kao dolece knjiga i otvara se na sred ekrana i onda stoje polja za upisivanje.samo ni tu nisu mogla da se listaju strane nego samo efekat otvaranja knjige.ewo nasao sam sajt ali ne mogu da nadjem demo
www.gd.co.yu

E sad kad bi to moglo da se uradi bilo bi dovoljno dobro za komercijalne svrhe ali ako neces ti ima ko hoce...

A za template, to ti je moj predlog jel nisam video tako nesto na templatemonster a pregledao sam preko 80%

pozz
 
pa drugar da je moja scripta ziveo bih na karibima :)))))))

na templatemonster-u ti je druga u rublici most popular :D eto naterao si me da priznam da sam provalio sajt, samo razlika izmedju nas je sto sam provalio i scriptu 8)

ps: ma bre kralju rado bih ti pomogao za guestb. ali pazi covece kad nemam vremena, radim moje template i novi htm sajt za radulovic design...

stani da napravim neki bmw sa 2000cc i onda se bacamo na posao, ok
 
da to je taj efekat listanja samo me nervira sto mnogo sporo lista, ja bih voleo da to ide brze...

a za crackovanje mog sajta :arrow: pa ako si bas toliko dokon onda slobodno...da ti olaksam sifra je izmedju 4 i 10 slova :twisted:
 
to nije tacno jel nisam bio kuci pa nisam mogao da radim...

sad sam stigao i treba mi jos jedno pet(5) dana da nesto pozavrsavam pa cu ga pustiti iako ni tad nece biti gotov :oops:

bas bih voleo da vidim tvoje crackovanje :P

pozz
 

Back
Top