Svetsko prvenstvo 2014. u Brazilu

Ko ce biti prvak Sveta?

  • Brazil

  • Spanija

  • Urugvaj

  • Nemacka

  • Italija

  • Argentina

  • Holandija

  • Francuska

  • Belgija

  • Hrvatska

  • Portugalija

  • Rusija

  • Neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

8-Mile RD

Veoma poznat
Poruka
10.353
Danas su odredjeni sesiri za zreb, koji je na programu 6. decembra.

Ovo je sve formirano po geografskom principu. Jedna ekipa iz 4. sesira ce izvlacenjem biti prebacena u drugi sesir.

63575347529e0683d086a072369441_orig.jpg
 
Danas su odredjeni sesiri za zreb, koji je na programu 6. decembra.

Ovo je sve formirano po geografskom principu. Jedna ekipa iz 4. sesira ce izvlacenjem biti prebacena u drugi sesir.

63575347529e0683d086a072369441_orig.jpg

Kako diktirano, po kom osnovu ne bi mogli npr juznoamerikanci i afrikanci u istu grupu,ili severna amerika i azija,po cemu moraju da budu odvojeni
kakva fifina lista,kakve gluposti,sesire treba napraviti po rezultatima sa nekoliko zadnjih prvenstava,kvalifikacije same po sebi nisu merilo,oni koji su najbolji kvalifikovali su se
Ili po fifinoj listi,samo kad bi ta Fifa objasnila nacin bodovanja na istoj...
sad ce Francuzi da izvuku Svajcarsku,Kostariku i Hrvatsku i to slucajno
 
Grupa A
Brazil
Hrvatska
Meksiko
Kamerun

Grupa B
Španija
Holandija
Čile
Australija

Grupa C
Kolumbija
Grčka
Obala Slonovače
Japan

Grupa D
Urugvaj
Kostarika
Engleska
Italija

Grupa E
Švajcarska
Ekvador
Francuska
Honduras

Grupa F
Argentina
Bosna i Hercegovina
Iran
Nigerija

Grupa G
Nemačka
Portugal
Gana
SAD

Grupa H
Belgija
Alžir
Rusija
Južna Koreja
 
Poslednja izmena:
Hrvati upali sa najjacima iz konmebola, konkakafa i kaf-a. Vratilo im se za user u barazu. :)

Baš tako. Ne samo da smo vjerojatno najslabiji od sve 4 ekipe, već ćemo putovati preko 6000 km za 3 tekme (najgora grupa:evil: ) i jurišat sa klime + 12 na + 30 u Amazonu. Al da stvar bude najgora i ako prođemo grupu nekim čudom, u osmini finala na Španjolsku/Nizozemsku.
Realno, uspjeh je ako se na otvaranju predstavimo hrabro i preostale 2 ne izgubimo, a ako prođemo grupu možemo biti vrlo zadovoljni
 
Užasno težak ždrijeb i odlično otvaranje. Možemo biti sretni što imamo čast otvoriti SP s domaćinom. Ždrijeb nas je pomazio glede dokvalifikacija, dobili smo najlakšeg protivnika. Ne može nas uvijek maziti.

* 12. lipnja 2014.: Brazil - Hrvatska (São Paulo)
* 18. lipnja: Kamerun - Hrvatska (Manaus)
* 23. lipnja: Hrvatska - Meksiko (Recife)

* 15. lipnja: Argentina - BiH (Rio de Janeiro)
* 21. lipnja: Nigerija - BiH (Cuiabá)
* 25. lipnja: BiH - Iran (Salvador)

Ždrijeb je inače odličan. U skupini B natjecanje se otvara reprizom završnice iz 2010., igraju Španjolska i Nizozemska. U istoj su skupini Urugvaj, Engleska i Italija. Zajedno su Njemačka, Gana i SAD. Ako kojim čudom prođemo, igramo u osmini završnice najvjerojatnije sa Španjolskom ili Nizozemskom. BiH se u slučaju prolaska križa s najlakšom skupinom u kojoj su Švicarska, Ekvador, Francuska i Honduras. Čini mi se da BiH ima lakši posao i veće izglede za prolazak skupine.

DOSADAŠNJI SUSRETI

* Hrvatska - Brazil 2 0 1 1 1:2
* Hrvatska - Kamerun (prvi susret)
* Hrvatska - Meksiko 3 2 0 1 5:2
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mislim da ce biti dosta iznenadjenja na prvenstvu.

Sto se tice Hrvata mislim da i nisu tako lose prosli , moglu su mozda proci malo bolje ali isto tako i mnogo gore.

Sad sto se tice otvaranja bice to jako tezak mec i za Hrvatsku a i za Brazil , jer ipak to je otvaranje prvenstva i svi ce biti pod velikim psiholoskim pritiskom i takvi mecevi su tradicionalno uglavnom tvrdi , pa stoga i ne bi bio previse iznenadjen da Hrvatska otkine Brazilu neki bod.
Sto se tice Meksika i Kameruna mislim da Hrvati ulaze u te meceve kao blagi favoriti , Kamerun i Meksiko jesu ozbiljne ekipe ali ipak daleko su od svojih najboljih dana.
Mislim da Hrvati i imaju sansi za prolaz , ali naravno treba im ona igra iz nekih prethodnih ciklusa ili recimo ona kao u revansu protiv Islanda.

Sto se tice Bosne i Hercegovine , bice stvarno zanimljivo videti ih , takodje mislim da su dobili jednu grupo po meri.
Argentina je svakako tu favorit ali opet cini mi se da nisu vise u onakvom naletu kakvom su bili pre nekoliko godina , isto tako ako Bosna bude odigrala najbolje sto moze nije nemoguce da zakine Argentini neki bod , sto se tice Argentine mislim da imaju fantastican napad , izuzetno jaku odbranu ali da su u sredini malo tanji.
Sto se tice Nigerije , to je ekipa u usponu , aktuelni prvak Afrike, imaju odlicnog selektora , imaju podmladjen tim , ekipa sastavljena od dobrih trkaca i dobrih tehnicara , ali mislim da im je problem to sto su se prelako odrekli nekih iskusnih igraca, mislim da sa tako podmladjenim timom mogu da se nose sa ekipama iz Afrike ali sa najboljim svetskim reprezrentacijama vec malo teze.
Takodje mislim da im je i izbalansiranost tima nije bas najbolja , imaju zaista nekoliko odlicnih napadaca, svetske klase ali vezni red a pogotovo odbrana im nije ni blizu tog nivoa.
A sto se tice Irana , objektivno najslabiji protivnik u ovoj grupi, ali opet vrlo cvrsta i nezgodna ekipa koja retko prima golove, pa trebace se dobro pomuciti da im se probije odbrana 9setimo se samo nas u Francuskoj 98-e)
 
Užasno težak ždrijeb i odlično otvaranje. Možemo biti sretni što imamo čast otvoriti SP s domaćinom. Ždrijeb nas je pomazio glede dokvalifikacija, dobili smo najlakšeg protivnika. Ne može nas uvijek maziti.

* 12. lipnja 2014.: Brazil - Hrvatska (São Paulo)
* 18. lipnja: Kamerun - Hrvatska (Manaus)
* 23. lipnja: Hrvatska - Meksiko (Recife)

* 15. lipnja: Argentina - BiH (Rio de Janeiro)
* 21. lipnja: Nigerija - BiH (Cuiabá)
* 25. lipnja: BiH - Iran (Salvador)

Ždrijeb je inače odličan. U skupini B natjecanje se otvara reprizom završnice iz 2010., igraju Španjolska i Nizozemska. U istoj su skupini Urugvaj, Engleska i Italija. Zajedno su Njemačka, Gana i SAD. Ako kojim čudom prođemo, igramo u osmini završnice najvjerojatnije sa Španjolskom ili Nizozemskom. BiH se u slučaju prolaska križa s najlakšom skupinom u kojoj su Švicarska, Ekvador, Francuska i Honduras. Čini mi se da BiH ima lakši posao i veće izglede za prolazak skupine.

DOSADAŠNJI SUSRETI

* Hrvatska - Brazil 2 0 1 1 1:2
* Hrvatska - Kamerun (prvi susret)
* Hrvatska - Meksiko 3 2 0 1 5:2

Sa Brazilom smo do sada igrali 3 puta. Prva utakmica je bila izmedju olimpijskih momcadi tako da nisam siguran broje li se i te utakmice.

Bilo je to 1996. kada su olimpijske reprezentacije remizirale1-1.
 

Back
Top