Izrada jestivih slika za torte

joky

Početnik
Poruka
8
Da li neko poznaje tehnologiju izrade jestivih slika za torte ? Znam da se proizvode od jestivog papira na kojem se stampa koju smo odabrali. Moze se stampati i sa obicnim stampacem ali su potrebni specijalni ketridzi sa jestivim bojama.

Mene zanima gde se moze kupiti papir za stampanje i posto je i da li ga mogu ja sam proizvoditi (koje komponente idu u sastav) ?
Masinu bi napravio sam.
Gde se mogu kupiti ketridzi i za koje stampace ?
Da li se ketridzi moraju puniti sa original bojom za tu marku ketridza ili se mogu koristiti i od drugih proizvodjaca ?
Posto su ketridzi i posto su boje za punjenje ?
 
Neko mi rece da se papir moze nabaviti u Kini i da je tamo najjeftiniji. Obisao sam Kinesk butike u mome gradu sa ciljem da nadjem nekoga ko bi mi bio dobavljac za papir. Svi Kinezi su nezainteresovani, a jedan mi rece da on to ne moze i da on nabavlja robu iz Beograda. Tada sam povezao citajuci ovde diskusije da postoje ljudi koji dopremaju robu iz Kine i ovde je rasturaju, odnosno kupuju je Kineske radnje.

Ovo ispod mi je ostalo nepoznato:

Mene zanima gde se moze kupiti papir za stampanje i posto je i da li ga mogu ja sam proizvoditi (koje komponente idu u sastav) ?
Masinu bi napravio sam.

DA LI POSTOJE NEKI DOBAVLJACI ZA ROBU IZ KINE SA KOJIMA BI MOGAO STUPITI U KONTAKT I POPRICATI U VEZI MOJE PROBLEMATIKE !!!

Kako da stupim u kontakt sa tipom iz Stare Pazove ? Odgovara mi jer se bavi i masinama u poljoprivredi.

Poz
 
pa u 70 bloku BG imas kineski trzni centar koji kolko ja razumeo radi na principu da mali kinezi rasturachi robe imaju bossa koji je dobavlja
tzv. gospoda KINEZI
mozda je jeftinije al analize ce te kostati
postoje analize koje jestive stvari treba da prodju na granici a takodje treba da ih prati dokumenat o poreklu tako da to moze do te mere da uveca cena da ono mozda je bolje da probas ovde
e sad pomogao bih ti u tome ali.. marinkoco@gmail.com
 

Back
Top