TV PRETPLATA

MISKE_87

Obećava
Poruka
51
VIDIM SAMO CASKATE O SERIJAMA A NIKO NE POMINJE DA CE SE OD SEPTEMBRA PLACATI TV PRETPLATA NA RTS OKO 300DIN A KO NECE DA PLATI MORACE SUDSKI DA DOKAZE DA NE POSEDUJE TV PRIJEMNIK :idea:
 
Е стварно су кретени. По некој рачуници ће они имати бар 5500000€ месечно!!!!! Е, а не пренос е ништа. Програм им је очајан. Нека онда бар протерају рекламе, пада кажеш... А шта је са нама који плаћамо кабловску?!!! 466+300=766 динара мечено да дајем!!! Па то је чист безобразлук. Прича се да ће се наплаћивати и 300 динара за радио у ауту!!!! http://forum.sbb.co.yu/viewtopic.php?t=894
 
Uopste nisu normalni.Necu da im platim ni dinara,bas da vidim sta ce da urade.Rts nisam pustio mesecima,jer svaka mala lokalna televizija ima kvalitetniji program od njih. :x :x :x
 
većina država ima nacionalni kanal čija uloga nije samo da prenosi Ligu šampiona, ne kažem RTS je stvarno loš, ali upravo iz tog razloga treba da se riješi pitanje finansiranja. Neko će reći kako druge televizije žive od reklama, ali pogledajte kvalitet programa recimo na satelitu koji su free i onih koji se plaćaju.
 
AAALOOO, LJUUDII !!! Jel' neko gledao ovog Cekica na RTS-1?? Vecu gomilu gluposti i neuverljivih objasnjenja nisam odavno cuo!! Drzava je DUZNA da me informise o vaznim stvarima (n.pr. vanredno stanje, elementarne nepogode, izbori...) a ja ne moram to da placam!!! Ovi se uhvatili da uporedjuju da Albanija placa, pa moramo i mi!?!

Neki komentar?...
 
maniaccc:
RTS 1 se znatno poboljsao ove godine, pa vidite kolika mu je gledanost, kakve filmove pustaju..
ali ipak nije u redu to sto hoce da urade..

Mislim da su vec istrosili zalihu novih filmova koje su imali. Poceli su da repriziraju one filmove koje su pustali nedeljom u deset uvece. Sad ih pustaju posle ponoci.
 
Чупи НС:
Е стварно су кретени. По некој рачуници ће они имати бар 5500000€ месечно!!!!! Е, а не пренос е ништа. Програм им је очајан. Нека онда бар протерају рекламе, пада кажеш... А шта је са нама који плаћамо кабловску?!!! 466+300=766 динара мечено да дајем!!! Па то је чист безобразлук. Прича се да ће се наплаћивати и 300 динара за радио у ауту!!!! http://forum.sbb.co.yu/viewtopic.php?t=894
Uh al' vas u N. Sadu deru...
 
Nije toliko stvar u ceni ( 210 din kostaju dve do cetiri kutije cigareta... ), ali je nacin otimanja para sraman!!! :x

Obrazlozenje(?!?) je jos gore: za dvesta dinara mesecno po TV-u ili domacinstvu (svejedno!) RTS ce da bude nezavisna i Tijanic nece da radi po diktatu K......ce!?! :P

K'o da smo veslali sise... :wink:

p.s. na forumu RTS-a je bilo preko 20 komentara na temu pretplate i frajeri su SVE obrisali sem 3 (tri) koja opravdavaju ovu otimacinu!!! :?
 
Pet dana niko nista... :?
Znaci... letargija... :(
Nek rade sta hoce... cim nema masovnijih protesta... :roll:

Provucice OVA vlast jos mnogo toga na slican nacin... a kad se osvestimo, videcemo da zivimo u .... :?:
 
Ma ovo je cist bezobrazluk.Rts ne gledam nikad.Imam 3 televizora u kuci.Ako je 300din po tv,znaci 900din moram da placam.Plus moja kablovska 1000din,ali zato imam 80 kanala i besplatan net(non-stop).Znaci 1900 mesecno.To nikad necu uraditi.
 
Cist bezobrazluk,pravi harac :x .RTS treba srusiti.A nije samo tv pretplata u pitanju.Vidite da traze od naroda pare za Avalski toranj koji ce ponovo da bude u njihovom vlasnistvu i samo na njemu ce da zarade gomilu kesa uzimajuci od ostalih medijskih kuca(i radio i tv)gomilu para za postavljanje repetitora. :x :x :x :x
 
Najgluplje obrazloženje koje sam čuo je ono u skupštini, ne sećam se ko je izrekao, ali nije ni bitno... Kao, komercijalne televizije truju decu lošim programom, a državna televizija je neophodna u fazonu da propagira prave vrednosti. Pa koje prave vrednosti... Jedna pesma jedna želja? Ili one dve lezbe koje kao rade neke seoske poslove? Ili... Ne znam, Zlatiborska pesma? Je8em ti takvu nacionalnu televiziju.
 
Znaci pretplata je nametnuta u stilu ko ima TV - garant gleda RTS. Hoces - neces, ma moras. Ja ne gledam RTS prema tome nemam nameru da je i placam, neka mi je ukinu. Placam kablovsku 230 din. sa gomilom kvalitetnijih programa, zasto bih posebno placao jednu TV? Na kraju, neka plati kablovska od novca koji sam dao. Kakve su to moronske stvari, cista politika APP - ako prodje - prodje, a prolazi garant jer smo otupaveli totalno. Sta sad, ako ja necu da platim ono sto ne gledam, kakve su sankcije i gde cu robijati, zna li ko? Cista majmunska posla.
 
nolle:
.Vidite da traze od naroda pare za Avalski toranj koji ce ponovo da bude u njihovom vlasnistvu i samo na njemu ce da zarade gomilu kesa uzimajuci od ostalih medijskih kuca(i radio i tv)gomilu para za postavljanje repetitora. :x :x :x :x

hahaa,a kad čujem ono ''...kad narod srpski navali da pomaže šakom i kapom...''
14.gif
 

Back
Top