POSLEDNJI CIN

Hmmm...
Rekla bih nekim osobama ono shto hocu...
Ne bih odrzavala liniju vec bih svaki dan jela bar po tepsiju princes-krofni, a o chokoladi, sladoledima, drugim kolachima, pudingu i milk-shake-u da ne govorim...
Probala bih drogu...
Proputovala sve zemlje koje zelim da vidim...
...i josh mnogo, mnogo toga, samo sada ne mogu da se sjetim...
 
Podigla bih kredit na jedno 100 000 evrića i uzela za žirante ljude koje ne podnosim, dala bih otkaz i sa tim kešom nestala negde gde samo ja znam gde sam - i bilo bi mi do ja ja.
 
plakala bih, mnogo bih plakala.i ne bih se odvajala od mog sina, i uzivala bih u svakom izlasku sunca i izvinila bih se ljudima ako sam ih nekada uvredila.i posadila bih dosta cveca i sad sam se rasplakala, lol jbt sto postavljate tako tuzna pitanja.
 
prodo bi sve shto imam...qpio sve znane i neznane droge...neki kabriolet...i krenuo od holandije do indije...il bi se jednostavno ubio...mada bi prvo napisao neq knjigu...da da da sigurno bi napisao knjigu
 
gledao sam jedan film,kad covek dobija informaciju od doktora da ima rak i da nece ziveti vise od 5 meseci cini mi se,i on tako ide i sveti se onima koji su mu naneli najvece zlo u zivotu,i pobio on te ljude posle nekoliko meseci ode na kontrolu i ustanove doktori da on u stvari nema rak i da je potpuno zdrav... :wink: think about it...
 
majcheki:
Podigla bih kredit na jedno 100 000 evrića i uzela za žirante ljude koje ne podnosim, dala bih otkaz i sa tim kešom nestala negde gde samo ja znam gde sam - i bilo bi mi do ja ja.

He, he....e ovo bih i ja uradila.... :wink:
E sad....trosenje tih para...
1.-platila bih za mesto na groblju ..gde je sahranjena moja najveca ljubav....i ostavila bih mojima za sahranu...
2.-dva meseca bih putovala ...Kuba, Tunis, Pariz, Moskva..i neko ostrvo...
3.-zadnjih mesec dana bih se vidjala svaki dan sa nekim od familije i prijatelja.....i pokusala sa savetom ili novcem da resim njihove najvece probleme...i....sadasnjem momku pomogla da me preboli....cak bi se potrudila da mu nadjem neku...adekvatnu...jer on..ne znam ....kako bi....i da li bi.....Najteze bi bilo mom mladjem bratu.....najvise bih bila sa njim....i njemu najvise pomogla.....
Teska tema....
 

Back
Top