KOMARCI

strucnjaci kazu da to ima veze sa nekoliko faktora, starosnim dobom, polom, i krvnom grupom cak! ja samo znam da ljudske krvopije komarci obilaze!
 
Ne brinite drugari, juce ih je zuti avioncic zaprasivao, ja sam odusevljena izasla na terasu i mahala pilotu! :) Da je sleteo izljubila bih ga propisno.

Kod mene to da li ce me komarci grickati zavisi od sezone.
Jedne godine me ujedaju, a druge ni da me pipnu!
Ove godine su me bas izujedali...mada im ni ja ne ostajem duzna-sinoc sam ubila cak tri krvopije! :twisted:
 
meni nastaju modricw od ujeda,a komarci me grizu samo po nogama.inace,magnet sam za zute mrave s kiselinom,pa me jos oni dokusure.sta ce,stavljam dupe svagdje.
 
Zena s greskom:
antihrista:
strucnjaci kazu da to ima veze sa nekoliko faktora, starosnim dobom, polom, i krvnom grupom cak! ja samo znam da ljudske krvopije komarci obilaze!

I mene, a moj muz kaze da je to zato sto mi je krv otrovna... :twisted:
pa bila citava polemika u novinama.u pravu je covek lol. e znate sta je zakon za posle ujeda, otklanja otok, svrab i posle par mazanja nestaje crvenilo, mast fucidine ili fenistil gel, ima ih u apotekama kostaju oko 300-400 dinara, ali su fantasticni za te alergijske reakcije koze.cak mozete da ih koristite za decu, jer su oni ekstremno osetljivi na supstance koje komarac ispusta prilikom uboda.
 
majcheki:
isto i ni ja :lol:

Ali isto tako sam čula da ima veze sa hormonima - kad treba dobiješ više te grizu, e sad - da'l je tačno nemam pojma
Uuuu, tacno je! :shock:
Bas sam kontala sta im je bilo odjednom da su toliko poludili pa me ujedali, a to je onda sve zbog toga, mamicu im... :evil:
 
20323.jpg


Mene zasvrbi ruka kad vidim ovu sliku
 
*~* Mozda je i bolje da tako prirodno malo "smrduckas" i da te ne ujedaju komarci, nego da "mirises" i sluzis kao "hrana" tim maaaaaaaaaaaalim odvratnim stvorenjima:) *~*
 

Back
Top