pomoc, ljudi,molim vas!

  • Začetnik teme nije bitnoo...
  • Datum pokretanja
nije bitno:
Mako:
Nije virus nego neki spyware tj. nesto slicno. Skini sa neta program AdAware i pusti ga da radi. Iscistice ti sve to.

hvala,ali kako da ga pustim da radi?

Hahaha... :lol: izvini sto se smejem ali to je program koji je napravljen da se sve radi samo sa jednim dugmetom tako da je tvoj deo posla da ga pritisnes i cekas da on zavrsi.Ne moras ni da ga podesavas.
Uputstvo za upotrebu:
Otvori program
Pritisni dugme START(dole desno)
Pritisni dugme NEXT(dole desno)
Malo cekicaj :roll:
I sve sto pronadje mozes da izbrises
Otkaci sve sto nadje i opet stisni dugme dole-desno(ne znam sta pise na njemu :oops: )i gotovo.

Ne brini sve sto izbrises mozes posle da vratis jer pravi automacki bekap.(ali to mi se desilo samo jednom).Sve sto nadje slobodno brisi. 8)
 
Pa ti onda odaberi skenning opciju pre nego sto stisnes dugme NEXT,mozes da odaberes Use default scanning options(klikni na kruzic pored).
Ajde malo pokreni mozak...krk,krk...kzzzzz....jel radi sad? :? :roll:
 
Pretpostavljam da neki od tvojih instaliranih programa trazi konekciju na Internet! To radi npr. Norton, i kada stavis u konekcijama "connect automaticaly" desi ti se to sto ti se desi!
Npr. kada Norton trazi pristup Internetu da bi update-ovao svoju bazu, pise na onom dialog box-u da se trazi www.symantec.com! Proveri da li mozes da provalis na koji se to sajt kaci kada ti zatrazi konekciju!
Problem bi takodje resio i kada bi instalirao ZONE ALARM, jer on kontrolise saobracaj na net-u tvog kompa, i svaki program koji trazi pristup net-u mora da prodje kroz ZA i ti tu kazes jel hoces ili neces da mu dozvolis pristup jednom za svagda! Lepo sredjuje problem sa trojancima koji bi da se prijave onome ko ih je poslao i da otvore "back door" na tvom kompu...Moze da bude i to!
Ako sam ti pomogao,eto...
Ali prvo pokusaj na sve nacine da saznas koji program trazi pristup internetu i 90% problema reseno!
Pozdrav!
 

Back
Top