Informacije o civilnoj vojsci?

Znam da će me gomila ljudi pogrešno shvatiti, ali džebiga -> Ja bih sve to na jedno dooooobro vojničko ćebovanje :roll:
Yebote, jel palo nekome na pamet da Jevreji ostavljaju karijere u SAD da bi otišli u Izrael da odsluže dug postojbini u trajanju od TRI godine :!: I to u zemlju snajpera, eksploziva i bombaša samoubica. A ove naše p.i.čkice ne mogu da se odvoje od mamice ni na yebenih devet meseci :roll:
 
Groucho_Marx:
Znam da će me gomila ljudi pogrešno shvatiti, ali džebiga -> Ja bih sve to na jedno dooooobro vojničko ćebovanje :roll:
Yebote, jel palo nekome na pamet da Jevreji ostavljaju karijere u SAD da bi otišli u Izrael da odsluže dug postojbini u trajanju od TRI godine :!: I to u zemlju snajpera, eksploziva i bombaša samoubica. A ove naše p.i.čkice ne mogu da se odvoje od mamice ni na yebenih devet meseci :roll:
pa p.i.chkice mani se krstarice i idi do bujanovca i kosova pa se igraj rata,a meni je drzava s vojskom vec dovoljno sjeb... karijeru
 
Darkomir:
Groucho_Marx:
Znam da će me gomila ljudi pogrešno shvatiti, ali džebiga -> Ja bih sve to na jedno dooooobro vojničko ćebovanje :roll:
Yebote, jel palo nekome na pamet da Jevreji ostavljaju karijere u SAD da bi otišli u Izrael da odsluže dug postojbini u trajanju od TRI godine :!: I to u zemlju snajpera, eksploziva i bombaša samoubica. A ove naše p.i.čkice ne mogu da se odvoje od mamice ni na yebenih devet meseci :roll:
pa p.i.chkice mani se krstarice i idi do bujanovca i kosova pa se igraj rata,a meni je drzava s vojskom vec dovoljno sjeb... karijeru

E, što je lepo kad se ljudi neprozvani sami prozovu :roll: Rekao sam p.i.čkice i ti si osetio da mislim baš na tebe :?: :lol:
I pored te tvoje jadne nazovi uvrede, ovo nije tema o Kosovu i Bujanovcu, nego o redovnom služenju vojnog roka.
 
Groucho_Marx:
Darkomir:
Groucho_Marx:
Znam da će me gomila ljudi pogrešno shvatiti, ali džebiga -> Ja bih sve to na jedno dooooobro vojničko ćebovanje :roll:
Yebote, jel palo nekome na pamet da Jevreji ostavljaju karijere u SAD da bi otišli u Izrael da odsluže dug postojbini u trajanju od TRI godine :!: I to u zemlju snajpera, eksploziva i bombaša samoubica. A ove naše p.i.čkice ne mogu da se odvoje od mamice ni na yebenih devet meseci :roll:
pa p.i.chkice mani se krstarice i idi do bujanovca i kosova pa se igraj rata,a meni je drzava s vojskom vec dovoljno sjeb... karijeru

E, što je lepo kad se ljudi neprozvani sami prozovu :roll: Rekao sam p.i.čkice i ti si osetio da mislim baš na tebe :?: :lol:
I pored te tvoje jadne nazovi uvrede, ovo nije tema o Kosovu i Bujanovcu, nego o redovnom služenju vojnog roka.

aj se sad poljubite i pomirite!
 
Groucho_Marx:
Znam da će me gomila ljudi pogrešno shvatiti, ali džebiga -> Ja bih sve to na jedno dooooobro vojničko ćebovanje :roll:
Yebote, jel palo nekome na pamet da Jevreji ostavljaju karijere u SAD da bi otišli u Izrael da odsluže dug postojbini u trajanju od TRI godine :!: I to u zemlju snajpera, eksploziva i bombaša samoubica. A ove naše p.i.čkice ne mogu da se odvoje od mamice ni na yebenih devet meseci :roll:

Ispravka...sada je 6... :? ...i bar zbog onih koji su nam na ratistu poginuli...ili bar sluzili godinu i vise..ne moraju da se i zbog 6 meseci ili civilke ovde -prenemazu-....jer ne mogu da izadju iz majcine suknje...ili kukaju zbog -karijere- ....uzas......
 
Informacija za one koji vole vojsku i oruzje (meni se zaista sve to gadi, pogotovu kad se setim onih debila sa snimaka iz prethodnih ratova koji su ovih dana aktuelni) - postoje konkursi za vojne skole i akademije, ili mozda policiju ili zandarmeriju. Ko voli nek' izvoli. Moze da se pravi muskarcina do mile volje. A za one bas "inteligentne" tu je konkurs "Moze biti samo 1".
.... i srecno mu bilo....
 
Pazi ovako - najsavrsenije me zabole patka za jevreje i njihovu vojsku. Jednako me zabole i za tushiranje jednom nedeljno. Zabole me i da jedem konzerve iz '70.-ih. Zabole me da nekom brkatom matorom primitivcu koji u zivotu nije procitao dve knjige odgovaram sa "razumem, uradicu i nije mi teshko" (a to se radi, o da...).
Narocito me zabole za ribe koje se useru od plakanja kad im ne uspe farbanje a ovde sole pamet onima kojima je vaznija karijera od devet (ili 6) meseci drkanja po blatu i prashini.
 
Groucho_Marx:
Darkomir:
Groucho_Marx:
Znam da će me gomila ljudi pogrešno shvatiti, ali džebiga -> Ja bih sve to na jedno dooooobro vojničko ćebovanje :roll:
Yebote, jel palo nekome na pamet da Jevreji ostavljaju karijere u SAD da bi otišli u Izrael da odsluže dug postojbini u trajanju od TRI godine :!: I to u zemlju snajpera, eksploziva i bombaša samoubica. A ove naše p.i.čkice ne mogu da se odvoje od mamice ni na yebenih devet meseci :roll:
pa p.i.chkice mani se krstarice i idi do bujanovca i kosova pa se igraj rata,a meni je drzava s vojskom vec dovoljno sjeb... karijeru

E, što je lepo kad se ljudi neprozvani sami prozovu :roll: Rekao sam p.i.čkice i ti si osetio da mislim baš na tebe :?: :lol:
I pored te tvoje jadne nazovi uvrede, ovo nije tema o Kosovu i Bujanovcu, nego o redovnom služenju vojnog roka.
pa idi covece i igraj se rata,a pusti coveka da kad vec gubi vreme barem letuje na miru...
 
Aj sta si se prepao. Kad sam JA mogao da idem u vojsku mozes i ti. Nije to nista strasno...Malo trcis po brdima, malo kopas rovove, malo ti bacaju suzavac, nosis po 40kg opreme kilometrima, pucas iz puske i tako par mjeseci i sve je gotovo... :lol:

A da, zaboravio sam slatke male torturice od sitnih starjesina, narocito ako ti je IQ preko 90
 
Ja sam za civilno služenje vojnog roka i bojkot vojske.

Mnogo mi je žao što su mnogo lošom politikom uspeli da poubijaju duh patriotizma u ljudima - ali ako su nešto uradili za sve ove godine, uradili su upravo to.

Što da neko ide u vojsku, da bi posle i zbog toga morao nekome da se izvinjava?

Nema više one Srbije i mnogo mi je žao što nemam na šta da budem ponosna u tom smislu.

Ko god je hteo is kar ao nas je kako mu je dunulo - a mi smo to dozvolili i svakom smo rekli izvini.

I šta sad hoćete? Da ispravljate krive drine vojskom - e pa ne može to tako...

Moj dečko od prvog septembra kreće na civilno služenje vojnog roka uz moju punu pomoć i podršku.
 
LePiaf:
Pazi ovako - najsavrsenije me zabole patka za jevreje i njihovu vojsku. Jednako me zabole i za tushiranje jednom nedeljno. Zabole me i da jedem konzerve iz '70.-ih. Zabole me da nekom brkatom matorom primitivcu koji u zivotu nije procitao dve knjige odgovaram sa "razumem, uradicu i nije mi teshko" (a to se radi, o da...).
Narocito me zabole za ribe koje se useru od plakanja kad im ne uspe farbanje a ovde sole pamet onima kojima je vaznija karijera od devet (ili 6) meseci drkanja po blatu i prashini.


Ja sam se -preplakala- prijatelju kada mi je najdraze bice poginulo na Kosovu.....i kada su mu dve granate raznele grudi.....I...ako iko ima nesto protiv vojske ....to sam ja..........+ mi bata ide u septembru u Aleksinac....
ne znam samo kako te nije sramota....
 
Jos jedan pacifista...Zivo me interesuje da li bi imala takvo misljenje da ti je ne daj Boze poginuo neko od familije ili da su ti stavljali noz pod grlo? Cak i bez toga vojska je potrebna zato sto tek tu covjek sazna gdje zivi i kakvim je ljudima okruzen. I ja sam razmisljao pacifisticki i odgadjao vojsku godinama. Sad nakon odluzene vojske mogu da kazem da je to stvarno bilo jedintveno iskustvo gdje sve logicnosti ovoga svijeta padaju u vodu... 8)
 
chika_doktor:
Jos jedan pacifista...Zivo me interesuje da li bi imala takvo misljenje da ti je ne daj Boze poginuo neko od familije ili da su ti stavljali noz pod grlo? Cak i bez toga vojska je potrebna zato sto tek tu covjek sazna gdje zivi i kakvim je ljudima okruzen. I ja sam razmisljao pacifisticki i odgadjao vojsku godinama. Sad nakon odluzene vojske mogu da kazem da je to stvarno bilo jedintveno iskustvo gdje sve logicnosti ovoga svijeta padaju u vodu... 8)

Pa da, tu se slažemo. Većini muškaraca je potrebna vojska da bi shvatili... Šta ono reče? Ah da gde žive i kakvim ljudima su okruženi - bez vojske bi definitivno ostali retardirani bez svesti o sebi i okolini :lol:

Ne, ja svojoj voljenoj osobi nikad ne bih dozvolila da pogine zato što je neko rešio da treba da se gine.

Ja svojoj voljenoj osobi nikada nebih dozvolila da bude ponosna na ubistva koje je počinila zarad očuvanja nacionalnog integriteta i suvereniteta.

Ja svojoj voljenoj osobi nikada nebih dozvolila da u državne svrhe služi kao rob i ubilačka mašina kako bi se regulisali ekonomski standardi i popunio državni budžet.

Rekoh ti - nisam pacifista, jednostavno je ova država ubila u meni patriotizam kojim sam ranije zračila. Rekli su ''Sačuvajte svoje porodice''
Pa su rekli ''Napred Srbijo''
Pa su rekli ''Izvinite - pogrešili smo - evo vam našeg predsednika, sudite nam za ratne zločine''

I ja ne posmatram tog čoveka kao Slobodana Miloševića i baš me zabole da li je u pitanju on ili bilo ko drugi - predsednik države je najviša državna INSTITUCIJA

I baš zato što se i meni desilo da u tom ratu izgubim par dragih osoba, baš zato što je moj deda ostao bez ruke, baš zato što smo proživeli sve što smo proživeli.

N e d a m da me neko opet zayebe i da mi usadi veru u to da su razlozi tih gubitaka nešto čega sada treba da se stidim.

Ali dobro... život ide dalje a nekog baš zabole što se čovek sam sa tim teško nosi i još teže miri - bitno da su se oni međusobno pomirili i da sada možemo u slozi i veselju da nastavimo da živimo.

Nemojte da ste retardirani - dosta su bre upravljali našim životima. Svi mi imamo izbora. Možda vi i ne grešite, možda i imate neke čvrste argumente i ubeđenja koja su zasnovana na jakim i pouzdanim činjenicama.

Ako je tako - recite i meni. Ja bih rado da vam se pridružim. Da mašem našom zastavom (koja ima svoju istoriju) da pevam našu himnu (koja ima svoju istoriju)I da jedva čekam da mi dođe neki Hrvat ili Šiptar da mu pokažem da sa Srbima nema zayebancije.
 
ne dolazi u obzir da idem u vojsq....
ni civilnu...ni klasichnu...ma nikakvu
netju da dangubim...netju da radim 12 meseci za dz...od chega da zhivim bre?
boli me za vojsq...ak se zarati ima prvi sam sebi da pucam u koleno....
upoznah dva cheha...oni po 23 ja 24...i oni kao kako je u srbiji....e moj chehu....ja sam sa 24 prezhiveo 3 rata....eeeej u 21om veq!!!!! 3 rata!!!!!!!
pishti mi za vojsq...i za sve povezano sa istom...netje me videti...taman moro u shumi da se krijem

down with vojska!
 
ma ta vojska je bezveze. meni apsolutno to ne treba i tamo nista ne bih naucio sto vec ne znam.

mislim, nepotrebeno gubljenje vremena i kilaze... mislim, ako neko hoce da nosim pusku - neka kaze koliko je spreman da plati pa da vidim da li hocu ili necu. a ovako da volontiram - ma ne pada mi na pamet!
 

Back
Top