Ne moraš biti BOGAT i LEP....

naravno da novac nije presudni faktor koji odlucuje. niti je to lepota, kao ni hiljadu drugih stvari. Sve su to vrste peciva za koja ce se uvek naci neka devojka i reci da joj neka od njih nisu ukusna. Ali postoji nesto sto je u svim tim proizvodima iz pekare isto a to je brasno.

Vi se lozite na MOC. Muskarceva moc je ono u sta se zaljubljujte a ta moc na periferiji muskarca moze poprimati razlicite oblike. Cesce od novca to je drustvena popularnost za koju se lakse vezuje vasa biovlast seksualnost.
 
random_cloud_form:
naravno da novac nije presudni faktor koji odlucuje. niti je to lepota, kao ni hiljadu drugih stvari. Sve su to vrste peciva za koja ce se uvek naci neka devojka i reci da joj neka od njih nisu ukusna. Ali postoji nesto sto je u svim tim proizvodima iz pekare isto a to je brasno.

Vi se lozite na MOC. Muskarceva moc je ono u sta se zaljubljujte a ta moc na periferiji muskarca moze poprimati razlicite oblike. Cesce od novca to je drustvena popularnost za koju se lakse vezuje vasa biovlast seksualnost.

Ima smisla to da mora da ima MOC....ali zavisi koliko moci neko trazi.....mora da izgleda mocno, da je poslovno i ambiciozno -mocan..(to valjda i donosi novac, cenim bilo kakvu ambiciju),u ponasanju i stavu -mocan...eto tu moc ocekujem...bar ja....(jer smatram i da i ja imam sta da pruzim.... :wink: )
 
Još taćnije je ...
MORA DA IMAJU MOĆ KOJA RASTE (PERSPEKTIVNA MOĆ)

Tada pored hijararhijskog činioca , zadovoljen je i dinamički činilac , znači promene će se dešavati (neće biti kolotečine) i to promene na bolje.

I sigurnost....
-----------------------------------------
A za milke je bitan cvet.
I za zaljubljene, dok čim predje u ljubav, važi rima

ljubav i moć,
kao dan i noć,
obgrljeni stalno
u sreći, fatalno....
 
random_cloud_form:
naravno da novac nije presudni faktor koji odlucuje. niti je to lepota, kao ni hiljadu drugih stvari. Sve su to vrste peciva za koja ce se uvek naci neka devojka i reci da joj neka od njih nisu ukusna. Ali postoji nesto sto je u svim tim proizvodima iz pekare isto a to je brasno.

Vi se lozite na MOC. Muskarceva moc je ono u sta se zaljubljujte a ta moc na periferiji muskarca moze poprimati razlicite oblike. Cesce od novca to je drustvena popularnost za koju se lakse vezuje vasa biovlast seksualnost.

Zanimljivo razmišljanje, ali postoji nešto oko čega se ne mogu složiti to je da nikakva DRUŠTVENA POPULARNOST tu takođe nije presudna i odlučujući faktor.Neko može biti prihvaćen od sredine, i da je veoma popularan u određenom krugu ljudi, čak i mnogo šire, a da se njegova ličnost iznutra urušava.

Što se tiče iznete tvrdnje da se devojke "lože na MOĆ", :roll: tu treba neke stvari razgraničiti. Moć je širok pojam. E sad, mene uopšte ne bi zaintrigirala nekakva hijerarhijska moć.
No...da ne ulazim dalje u polemiku...toliko :P
 
Tuzni_patak:
Još taćnije je ...
MORA DA IMAJU MOĆ KOJA RASTE (PERSPEKTIVNA MOĆ)

Tada pored hijararhijskog činioca , zadovoljen je i dinamički činilac , znači promene će se dešavati (neće biti kolotečine) i to promene na bolje.

I sigurnost....
-----------------------------------------
A za milke je bitan cvet.
I za zaljubljene, dok čim predje u ljubav, važi rima

ljubav i moć,
kao dan i noć,
obgrljeni stalno
u sreći, fatalno....

Dragi Patak, kao prvo, iznenadio me tvoj odnos prema osobama suprotnog pola, jer uopšte nije džentlmentski da devojke koje očekuju samo cvet i ništa više od toga, nazivaš i upoređuješ sa kojekakvim životinjama, kravama tipa "Milke"....
Na to tek nemam nikakav komentar....

dalje....

Kao drugo, CVET je naveden više figurativno i metaforično. Naravno da nije bitan cvet kao cvet, ali pošto očito nisi dobro shvatio poentu, to se odnosilo pre svega na sitnice, znacima pažnje, to uopšte ne mora biti u materijalnom obliku, ponekad je i osmeh, topla reč najlepši poklon....


I još samo da dodam na kraju....

A ne slažem se ni za iznetu tvrdnju da samo zaljubljeni vole cveće, kada se udje u brak onda ništa od cveća, to je možda gledište iz tvog ugla, život se po meni sastoji od sitnica i njegova lepota i jeste u tome, ali ja za razliku od tebe, duboko verujem (čak i znam) za ljude koji takvu vrstu pažnje prema voljenom biću ukazuju čitav jedan ljudski vek.....
:P
Toliko! :P
 
random_cloud_form:
naravno da novac nije presudni faktor koji odlucuje. niti je to lepota, kao ni hiljadu drugih stvari. Sve su to vrste peciva za koja ce se uvek naci neka devojka i reci da joj neka od njih nisu ukusna. Ali postoji nesto sto je u svim tim proizvodima iz pekare isto a to je brasno.

Vi se lozite na MOC. Muskarceva moc je ono u sta se zaljubljujte a ta moc na periferiji muskarca moze poprimati razlicite oblike. Cesce od novca to je drustvena popularnost za koju se lakse vezuje vasa biovlast seksualnost.

pa sto se onda u tebe ne zaljubljuju ti si tako mocna muskarcina
 
?:
random_cloud_form:
naravno da novac nije presudni faktor koji odlucuje. niti je to lepota, kao ni hiljadu drugih stvari. Sve su to vrste peciva za koja ce se uvek naci neka devojka i reci da joj neka od njih nisu ukusna. Ali postoji nesto sto je u svim tim proizvodima iz pekare isto a to je brasno.

Vi se lozite na MOC. Muskarceva moc je ono u sta se zaljubljujte a ta moc na periferiji muskarca moze poprimati razlicite oblike. Cesce od novca to je drustvena popularnost za koju se lakse vezuje vasa biovlast seksualnost.

pa sto se onda u tebe ne zaljubljuju ti si tako mocna muskarcina

Seljački komentar....
 
ebo~korisnichko~ime:
Darkomir:
Novcic_u_fontani:
ebo~korisnichko~ime:
ti tjesh se bogato udati!

neću bre!!!!!!! 8)
na osnovu čega si to zaključio ????????????????

:? :? :? :oops: :oops: :oops:
hoces,hoces :) :lol:

ma provalili te...
netjkash se ko selska mlada...vidi se bre!


a i nick ti je materijalistichki :shock:
A jel te, po tebi ja sam na forumu da bi mogla da se udam! :lol: :lol:
Nemam pametnija posla nego da tražim muža. :lol:

Dečko, ne vrti se ceo svet oko jednog muškarca :!: :!: :!:

Drugo,

moj nick uopšte nije materijalistički.
Nick mi nije "DOLAR" :lol:

Moj nick je nick nade. I pozitivan je. :)
A kad smo već kod nickova, pogledaj prvo svoj...
toliko...
 
Ja volim novčić, možeš da ga bacaš u svakoj prilici.
I kad si raspoložen i kad nisi.
Možeš koristiti novčić da pomogne nešto da odlučiš.
Možeš koristiti novčić da nekoga zaboli glava.
Možeš koristiti novčić da zaglaviš lift.
Možeš koristiti novčić onda kada nemaš prsten da udariš žig....

.....
 
Novcic_u_fontani:
ebo~korisnichko~ime:
Darkomir:
Novcic_u_fontani:
ebo~korisnichko~ime:
ti tjesh se bogato udati!

neću bre!!!!!!! 8)
na osnovu čega si to zaključio ????????????????

:? :? :? :oops: :oops: :oops:
hoces,hoces :) :lol:

ma provalili te...
netjkash se ko selska mlada...vidi se bre!


a i nick ti je materijalistichki :shock:
A jel te, po tebi ja sam na forumu da bi mogla da se udam! :lol: :lol:
Nemam pametnija posla nego da tražim muža. :lol:

Dečko, ne vrti se ceo svet oko jednog muškarca :!: :!: :!:

Drugo,

moj nick uopšte nije materijalistički.
Nick mi nije "DOLAR" :lol:

Moj nick je nick nade. I pozitivan je. :)
A kad smo već kod nickova, pogledaj prvo svoj...
toliko...


:? shta radish na "Savremen mushkarac" :?
nado?
 
ebo~korisnichko~ime:
:? shta radish na "Savremen mushkarac" :?
nado?
A izvini nisam pročitala, gde to piše da je zabranjeno postavljati pitanja i teme na strani "Savremen muškarac" ?
Ne želim više da se raspravljam sa tobom, jer si temu odveo u potpunu krajnost, samo bih te zamolila da prestaneš sa analizaranjem mog nicka, moje ličnosti, i razloga koji su me naveli da otvorim jednu ovakvu temu, jer su tvoje analize i zaključci potpuno pogrešni.

Što se nade tiče, i bacanja novčića u fontane:
NADA JE MOŽDA LOŠ VODIČ, ALI JE DOBAR DRUG NA PUTU!!!
Toliko!
 
Novčić, nemo' da se sikiraš, forum je pun ljudi koji ZNAJU! Oni znaju šta su žene, ušli su nam, bre, u glave, juče se ispilili, a već stigli da budu muškarci, a da u biti razumeju šta mi u svakom trenutku mislimo i želimo, na šta se "ložimo". :cry:
Ne, jednostavno mi nije jasno ODAKLE VAM TOLIKI EGO da tvrdite da znate šta žene misle i zašto tako misle?
PA VI KOJI SE TAKVIM PREDSTAVLJATE BISTE MORALI IMATI OGROMNOG USPEHA SA ŽENAMA dok nas "tako dobro" razumete :lol:
Naravno, ložim se na moć. Zato sam i gledala "Moćne Rendžere". :shock:
A što bih se sama trudila kad mogu da se udadem za 'ednog moćnika??? A? Kad sam, žensko, nesposobna :cry:
I onog "Moćnog Miša", kad vidim - sva se naježim :lol:
A kad vidim "moćna" napucana kola sva poludim, moram da ih imam hahaha...
DRAGI MOJI MUŠKARCI, AKO JE NEŠTO MOGUĆE ZAKLJUČITI, ČISTO EMPIRISTIČKI, TO JE DA SE UPRAVO VI LOŽITE NA MOĆ.
:wink:
Ali, daleko od toga da ja to TVRDIM. Sebi ne dozvoljavam toliku MUDROST... Jer ja vas, uistinu, ne razumem, kao što razumem druge žene. Niti ću ikada tvrditi da sam kadra da vas analiziram. Vaše postupke - da, vaše glave - taman posla!
Ne znam kako sebi dozvoljavate takve tvrdnje!?!
Ko vas je proglasio za mudrace???
 

Back
Top