GDE! gubiti nevinost...?

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Skoro mi je jedan ortak ispricao pricu koja mi se zgadila... Yebao je neku ribu u kolima pa mu je ostavila krvav trag jer joj je skinuo mrak... :oops: :shock:

Ali zaplet je da mu je isflekala sediste, pa mo je bila frka da zena ne primeti...

Odvratno...

Ja licno nikad nisam hteo u takvim varijantama da 'radim' prvi put... Mislim to je ipak svetinja, zar ne?

Takve su zene nekad, da ne kazem cesto, prave se fine a gube nevinost po kolima i WCima...
 
hanibal77:
jao zene su tako bezveze.a taj tvoj drug je bas plemenitog porekla :roll: ma tako mu i treba kad je kreten.
aleksej sto se ne presaltujes na muskarce,vidim zene ti sve nesto smetaju

Ma nije poenta u njemu, nego u celoj prici, kako je odvratna!

Necu preci na muskarce, ne privlace me, mozda cu samo poceti da skidam nevinost po kolima, ha, ha, samo da nabacim neku musemu...
 
Ma to vi mislite da moze da se bira de da se **** !
Ma kad kaze zenska da oce da se **** ima odma da je ... de stignete !!! verujte mesto negledate nego samo sto pre da pojebete nesto ! :lol:
Prilika je samo jedna i treba je ISKORISTITI !!! :wink:
 
Aleksej_BASO:
Skoro mi je jedan ortak ispricao pricu koja mi se zgadila... Yebao je neku ribu u kolima pa mu je ostavila krvav trag jer joj je skinuo mrak... :oops: :shock:

Ali zaplet je da mu je isflekala sediste, pa mo je bila frka da zena ne primeti...

Odvratno...

Ja licno nikad nisam hteo u takvim varijantama da 'radim' prvi put... Mislim to je ipak svetinja, zar ne?

Takve su zene nekad, da ne kazem cesto, prave se fine a gube nevinost po kolima i WCima...
:lol: pa,da...zato je najbolje kad ti ortak ostavi kljuceve od stana u odsustvu :lol:

ps.nije da te z.,al' tema ti je diskasting! :?
 
eto ja sam privi put u WC-u
drugi prvi put u kolima
a treci prvi put na klupi u skolksom parku
el da naglasim da smo oboje ibli pijani
ne,ne,drogirani...ja sam imala 11 godina a on 45...ali smo se bas ono...voleli...cak me je i njegova zena gotivila,i deca...i kuche...

romantiks
 
Mislim da se to "dogodi" :wink: verovatno ni oni nisu razmisljali o "detaljima" dok su to radili :wink:
E sada...tvoj ortak nema para da je odvede u hotelcic?:wink:(kada vec ne moze kuci,ima zenu...mozda i decicu)kada je RESIO to da uradi jadnoj devojcici a da ne ostavlja "tragove" neka je vodi na neko sigurnije mesto...
E moje devojke...pa udajmo se...GROZNO!
 
Vragolasta Amfibija:
eto ja sam privi put u WC-u
drugi prvi put u kolima
a treci prvi put na klupi u skolksom parku
el da naglasim da smo oboje ibli pijani
ne,ne,drogirani...ja sam imala 11 godina a on 45...ali smo se bas ono...voleli...cak me je i njegova zena gotivila,i deca...i kuche...

romantiks

To tamo kod vas na selu je normalno...
 
peach:
Aleksej_BASO:
Skoro mi je jedan ortak ispricao pricu koja mi se zgadila... Yebao je neku ribu u kolima pa mu je ostavila krvav trag jer joj je skinuo mrak... :oops: :shock:

Ali zaplet je da mu je isflekala sediste, pa mo je bila frka da zena ne primeti...

Odvratno...

Ja licno nikad nisam hteo u takvim varijantama da 'radim' prvi put... Mislim to je ipak svetinja, zar ne?

Takve su zene nekad, da ne kazem cesto, prave se fine a gube nevinost po kolima i WCima...
:lol: pa,da...zato je najbolje kad ti ortak ostavi kljuceve od stana u odsustvu :lol:

ps.nije da te z.,al' tema ti je diskasting! :?

Drugim recim ako ikad i ostavite nekom kljuceve od stana recite mu da obeca da se nece skidati mrak! haha! :wink:
 
Aleksej_BASO:
Mozda me neki nisu razumeli, ja sam pricu ispricao zato sto mi je odvratna!

A taj lik se jos hvali. A mnogo je inace stariji od ribe...
baso da se ne ponavljam po 100-ti put...kako mozes da budes toliki pacenik.
dzaba pokusavas sad kao da budes fin kad znamo kakva si baraba,samo iskoriscavas jadne zene za sex...

jadne zene,sazalimo se nad njihovom gorkom sudbinom !
:lol:
 
Vragolasta Amfibija:
Aleksej_BASO:
Mozda me neki nisu razumeli, ja sam pricu ispricao zato sto mi je odvratna!

A taj lik se jos hvali. A mnogo je inace stariji od ribe...
baso da se ne ponavljam po 100-ti put...kako mozes da budes toliki pacenik.
dzaba pokusavas sad kao da budes fin kad znamo kakva si baraba,samo iskoriscavas jadne zene za sex...

jadne zene,sazalimo se nad njihovom gorkom sudbinom !
:lol:

Ma ti si pacenica, prvo skini bar 40 od svojih 100 kila, pa ce onda i tebe tipovi koristiti vise za sex, cemu se i nadas! :wink: :twisted:
 
E, stvarno moze biti nezgodno. Prvi put kada sam spavao sa nevinom devojkom i meni je bio prvi put i postavljao sam razna pitanja, kao: kako da ne uflekam krevet, da li da stavim neki najlon ispod carsava, koliko li ce uopste krvi biti, kako cu se ja osecati po tom pitanju, kako ona...
No, drugi put, par godina kasnije, kada sam spavao sa nevinom (to je ujedno i poslednji put sa nevinom) nisam se nista brinuo, bas me bilo briga - i naravno bilo je bolje i njoj i meni :D :D :D
 
Ne bi mi se svidelo da budem sa nevinom devojkom. Nista neznaju, a ja bih morao da budem pod konstantnom presijom da je ne povredim ili slicno. Osim toga, ako vec nisam to uradio kad mi je bilo vreme, ne bih to sigurno uradio sada (imam 31 godinu)...
A i kakvo je to vodjenje ljubavi u kolima? Tesko mi je da zamislim, ja imam Yuga... :lol:
 

Back
Top