Tuca petlova

Pera_Zdera

Domaćin
Poruka
3.555
Bio jednom jedan petao. I naravno da su bile tu i neke koke u okolini. Igrom slucaja te koke su pojele neki koncentrat i na zalost postale slepe ali ne i gluve. Problem je postojao zato sto je bilo i drugih petlova.

E sad petao vidi(ili utripuje) da koke mirisu nekog drugog petla i on postane ljubomoran i zavidan...zloban. On drzi neki svoj licni bes u njemu, ali to ne moze drugo da suzdrzi, mora da explodira.

Iako bi trebalo da se svaki petao trudi da njegova prica bude najzanimljivija i najsimpaticnija. U nemanju adekvatnih aduta za tako nesto, oni se okrecu drugoj proverenoj metodi, a to je okreni pricu drugog petla da je glupa i luda.

I tad nastaje tuca.
I koriste se najcrnje i najofucanije metode. Ne biraju se sredstva. Cilj opravdava sredstvo, a u ratu je samo jedan zakon "ko koga zahebe". Ko ce koga kljucnuti i otici sa bojnog polja rasirenog repa i naduvane kreste. :lol:

A to je ono sto upravo gledamo na svojim "TV" aparatima. Tuca petlova.

Moram iskoristiti priliku da kazem da mene to kljucanje i kocoperenje ne zanima i da ja vise necu gubiti vreme da odgovaram na takve nebulozne postove...jer ja vremena nemam.
 
Aleksej_BASO:
Cekaj, nista mi nije jasno, koji je petao pobedio?

ne, vidi, petar misli da je on petao ( sta moze ocekivati od dokumentovanog ludaka ) kapiram i da je poceo da kukurice u zoru ( pa su komsije pi zdele ) i da kljuca po stanu...medjutim, ispalo je da samo on kapira sebe kao petla dok ga svi ostali dozivljavaju kao kvočku i nemilosrdno ga "gaze"...kapiras?

:lol: :lol: :lol:
 
16_3_122.gif
 
nesons:
Petrova ...tj. Petlova prica je bas surova ! :lol:

Znam da ti je teško a tako si lepo očekivao da se na kraju priče jedan petao nađe u nedeljnoj supi ... ali avaj ovako ostade Pera Petao Metronom živ i zdrav (sumnjivo,ali u neku ruku pomalo jeste :lol: ) i pored toga što se izlupetao kao MAXIM po diviziji. :lol:
 
DOKONI UM:
nesons:
Petrova ...tj. Petlova prica je bas surova ! :lol:

Znam da ti je teško a tako si lepo očekivao da se na kraju priče jedan petao nađe u nedeljnoj supi ... ali avaj ovako ostade Pera Petao Metronom živ i zdrav (sumnjivo,ali u neku ruku pomalo jeste :lol: ) i pored toga što se izlupetao kao MAXIM po diviziji. :lol:

Kao MAD MAX OD 1 DO 15-og dela ! :lol:
...eh sto volim supu od detlica ....petlica !! :lol:
 
HEMI 426:
Aleksej_BASO:
Cekaj, nista mi nije jasno, koji je petao pobedio?

ne, vidi, petar misli da je on petao ( sta moze ocekivati od dokumentovanog ludaka ) kapiram i da je poceo da kukurice u zoru ( pa su komsije pi zdele ) i da kljuca po stanu...medjutim, ispalo je da samo on kapira sebe kao petla dok ga svi ostali dozivljavaju kao kvočku i nemilosrdno ga "gaze"...kapiras?

:lol: :lol: :lol:
Ti ne moras da tripujes. Ti znas da si glupavi, ne obrazovani, ne vaspitani, ne kulturni, ne zreli narkoman. Jel sam nesto izostavio.

Negde si u svom razvoju jednostavno stao. Verovatno zbog previse sarenih pilulica.
 
DOKONI UM:
nesons:
Petrova ...tj. Petlova prica je bas surova ! :lol:

Znam da ti je teško a tako si lepo očekivao da se na kraju priče jedan petao nađe u nedeljnoj supi ... ali avaj ovako ostade Pera Petao Metronom živ i zdrav (sumnjivo,ali u neku ruku pomalo jeste :lol: ) i pored toga što se izlupetao kao MAXIM po diviziji. :lol:
O lupanju smo videli dovoljno...posebno o zastavi. :lol: ...kao MINIM po Rusiji. :lol:
 
HEMI 426:
pa nisam nikom pricao o tebi, debilu... :shock:

mani ga se... :lol:
Vidiš da je realno : DEBIL.
Svako zezanje čovek shvata ozbiljno.
Takve sam kao "omladinac" uvek gazio i lupao im ćuške u društvu jer su me strašno nervirali glupaci koji se dure zbog zezanja a željni su da zezaju druge ali ne zbog zabave već zbog zlobe.

Pero, polij se malo hladnom kiselom po glavi...prokuvaće ti mašina...ne radi termostat...ako prokuva :arrow: glava dole, klipovi gore, generalka.
 
DOKONI UM:
HEMI 426:
pa nisam nikom pricao o tebi, debilu... :shock:

mani ga se... :lol:
Vidiš da je realno : DEBIL.
Svako zezanje čovek shvata ozbiljno.
Takve sam kao "omladinac" uvek gazio i lupao im ćuške u društvu jer su me strašno nervirali glupaci koji se dure zbog zezanja a željni su da zezaju druge ali ne zbog zabave već zbog zlobe.

Pero, polij se malo hladnom kiselom po glavi...prokuvaće ti mašina...ne radi termostat...ako prokuva :arrow: glava dole, klipovi gore, generalka.

omladinac :lol:
 
Sinonim bi bio : Tinejdžer ali ja sam odrasato sa crvenom maramom pa mi je ovo "omladinac" lepše.

O.R.A. - Omladinska radna akcija :lol:
zamisli taj trip danas...klinke sa tetovažama i pirsingom i nadrogirani klinci prave Veljin auto put kroz Čačak...yebo te :arrow: deluje kao S.F.horor sa elementima erotike :roll:
 

Back
Top