Vodolija & Ovan

laura87:
A kombinacija zena Vodolija i muskarac Ovan?I gledala sam i na astro sajtovima,al hocu i da cujem iskusne astrologe sa foruma....

Privukla me tema!
Astrolog nisam, ali iz ličnog iskustva (ceo život sam u kontaktu sa ovnovima), odnosi su veoma snažni, burni i neretko potresni. Od najlepših mogućih trenutaka do najstrašnijih scena.
Prijateljski savet, budi sklona kompromisima ili se, na vreme, skloni.
:wink:
 
orca:
laura87:
A kombinacija zena Vodolija i muskarac Ovan?I gledala sam i na astro sajtovima,al hocu i da cujem iskusne astrologe sa foruma....

E, nisam astrolog, ali iz licnog iskustva....Ma to je super kombinacija, samo neka ti o tome ne pise Ameba, mozes se gadno razocarati :lol:
Nemoj, Orca, da si taki. Vidiš da sam bila fina. :wink:

Uostalom, po nekoj opštoj definiciji, Vodolija i Ovan bi se dobro slagali. Možda meni nije išlo s muškim Ovnovima jer sam u podznaku Ovan :roll: Đavo će ga znati...
 
Nestasna Ameba:
orca:
laura87:
A kombinacija zena Vodolija i muskarac Ovan?I gledala sam i na astro sajtovima,al hocu i da cujem iskusne astrologe sa foruma....

E, nisam astrolog, ali iz licnog iskustva....Ma to je super kombinacija, samo neka ti o tome ne pise Ameba, mozes se gadno razocarati :lol:
Nemoj, Orca, da si taki. Vidiš da sam bila fina. :wink:

Uostalom, po nekoj opštoj definiciji, Vodolija i Ovan bi se dobro slagali. Možda meni nije išlo s muškim Ovnovima jer sam u podznaku Ovan :roll: Đavo će ga znati...[/quote/]

Ma ja te obozavam,a ovo je nacin da te malo cacnem u zicu :lol: :lol: :lol: Ne te menjam, samo mi taka bidni :lol: :lol: :lol:
 
spanjolka:
Kad vec ima toliko vodolija ovde,molim vas kazite mi s voja iskustva sa muskim Rakovima!
Moj slučaj: zavisi :wink:
Ja sam imala jako malo iskustava emotivne prirode s Rakovima. A i oni sa mnom. Mislim da se samo jednom desilo da se jedan Rak zaljubio u mene (ali samo to - zaljubio), ali mene on nije privlačio.

Međutim, imam drugaricu Vodoliju/Škorpiju koja je prosto lepak za Rakove, a ni ona nije ravnodušna prema njima.

Naravoučenije: slučajevi kombinacija Vodolija-Rak su različiti :wink:
 
Nestasna Ameba:
spanjolka:
Kad vec ima toliko vodolija ovde,molim vas kazite mi s voja iskustva sa muskim Rakovima!
Moj slučaj: zavisi :wink:
Ja sam imala jako malo iskustava emotivne prirode s Rakovima. A i oni sa mnom. Mislim da se samo jednom desilo da se jedan Rak zaljubio u mene (ali samo to - zaljubio), ali mene on nije privlačio.

Međutim, imam drugaricu Vodoliju/Škorpiju koja je prosto lepak za Rakove, a ni ona nije ravnodušna prema njima.

Naravoučenije: slučajevi kombinacija Vodolija-Rak su različiti :wink:


Ma ne ide to glatko,ne ide....on je mnogo naporan za vodoliju,dosadan.
 
Prvo, moram da ti kazem da je ta kombinacija odlicna .... Kada se sretnu muski Ovan i zenska Vodolija, samo sto ne sevaju munje i ne pucaju gromovi ... strastveno - olujna kombinacija i jedno drugo prosto "raspaljuju", kao sto vihor (Vodolija) raspaljuje plamen (Ovna) :lol: Ipak, potrebno je videti planete emocija, ljubavi i strasti, pa uporediti ....
 
Eh,vidi sad to! Pa i ja sam vodolija-skorpija,a on je rak-skorpija,a inace ima stelijum u strelcu i vagi i 2 planete u blizancima,a samo sunce u raku i Jupitera na nekih 00 nesto skorpije!Pa jel je uspevalo toj tvojoj drugerici amebo :?: :roll: :D
 
spanjolka:
Eh,vidi sad to! Pa i ja sam vodolija-skorpija,a on je rak-skorpija,a inace ima stelijum u strelcu i vagi i 2 planete u blizancima,a samo sunce u raku i Jupitera na nekih 00 nesto skorpije!Pa jel je uspevalo toj tvojoj drugerici amebo :?: :roll: :D
S jednim skoro da joj uspe, ali je tada bila suvise mlada da bi se vezala (klasika). Ostala su secanja i poneka ranica, ali ponajvise lepih uspomena, cini mi se :wink:
 

Back
Top