Koji laptop izabrati - kupiti ?

Iako imam Fujitsu Siemens Amilo 6820 s kojim sam iznenadjujuce zadovoljan preferiram sledece :

1. HP- Compaq - imaju nove sisteme baterija koje drze i po 6 sati ali su skupi i mnogo teski
2. ACER ( jedini lap-top koji mozes da bacis sa visine od 1 m na asfalt i da mu sigurno ne bude nista, osim da se malo izgrebe )- super su lap-topovi,vrlo tanki i ako si sminker imas ih i u crvenoj boji - serija Acer Ferrari :-)

3. DELL, LG, SUjitsu Siemens, Asus....

U principu, to je tehnika pribliznog kvaliteta, razlike su u nijansama ( koje se naravno ogledaju u ceni, tvojim potrebama i tvojoj sposobnosti da platis ), ne mozes mnogo da pogresis i da hoces :-)
 
Nemoj nista razmisljati, uzmi neki HP Compaq, baziraj se na svoj budzet imas ih od 750eura-2200eura. Nema potrebe da se baziras na druge proizvodjace, Fuitsu Siemens nije los ali mnogo nabudzen sa cenama, Dell nikako gore krseve nisu mogli da naprave od serije Latitude, IBM je mnogo dobar ali mu je jedina mana sto dizajn spoljasnjosti racunara nisu menjali 5-7 godina, ali mozes da ga stavis na pod zgazis i da mu nista ne bude ima titanijumsku plocu. Toshiba nije losa, Gericom pogledaj oni su jeftini ali im kvalitet ne odgovara ceni, Acer su jako dobri ali im strasno brzo pada cena jedino sto mi se kod njih svidja su vrlo tanki racunari. I ostao je Gigabite imas ga u sampru mislim da su odlicni ali HP je HP.
 
Ja imam acer 3 god i nisam imao problema..tu informaciju mi rece ortak koji inace odrzava racunare i prati malo bolje..on ima asus..mada meni licno je bitan i izgled..i retko koji mi se dopada za tu kintu..sony i apple su druga prica

apple-logo1.jpg
je totalno van konkurencije! :D
 
....ja stvarno neznam zasto svi ***** na FS-se? Imam FS Amilo La1703a, radi kao satic,i stvarno nisam imao ama bash nikakvih problema sa njim vec godinu dana-ali stvarno! Pored njega sam od burazera iz svabije drpio Asus G17V skoro ga je dobio tamo od firme e, to je vec masina......( ex, kad bi ga samo zaboravio ovde...)...., ali i ovaj moj nemac mi zavrsava posao....
 

Back
Top