Pitanje iz leksikona - Kad biste bili...

Ja bih bio Beluga Kavijar na beloj Lindt cokoladi. Zasto zato sto se to verovatno niko od vas nije usudio da proba a fanasticnog je ukusa, izgleda kontrastno i ukusi se dopunjuju iako ne izgleda tako. takodje, kavijar je cenjen a cokolada vrlo pristupacna bela.... i ostalo vi zakljucite... :wink:
 
Tommy_V:
Ja bih bio Beluga Kavijar na beloj Lindt cokoladi. Zasto zato sto se to verovatno niko od vas nije usudio da proba a fanasticnog je ukusa, izgleda kontrastno i ukusi se dopunjuju iako ne izgleda tako. takodje, kavijar je cenjen a cokolada vrlo pristupacna bela.... i ostalo vi zakljucite... :wink:
prosto sam mogla da se opkladim da ces biti vanilica :lol:
al one su vulgarne u odnosu na belu cokoladu :lol:
 
na OBA pitanja ,,, to znači na prvo i na drugo ????

ja bi volela da budem budjavo jaje ,,, pa da se moj JEDILAC --(jel se tako zove onaj ko bi te pojeo ) ,,,, ispovraća ,,ili da mu bar malo napakostim ,,,ili pokvarena pečurka ili još bolje otrovna koja se saživela toliko sa jestivim da se ne može preoznati ,,, i da se otruje jedilac


ma šalim se ---volela bi da budem čvarak ,,, onako svi zajedno čvarci da budem ,,, nekako su simpatični ,,, ali ne postoji jedan čvarak ...--oni su društvo
 
Hani: jao čokoladni mus je super ali ga mnogi ne konzumiraju predrasuda radi - ti si neka retka srećnica i bolje doživlajavaš orgazme (tako pišu novine za žene koje vole čokoladu). Ej, super je SMRT od čokolade, to ej iz nekog filma.... :lol:

Tomi: beluga kavijar pa još sa čokoladom, zvuči malkice prepotentno :? U svakom slučaju, neobična kombinacija, mnoooogo ekskluzivnija od dosadnih vanilica :wink:
(Homage to your pp las year!)

Vesićki je cilj da gora nego što jeste, čisto iz pakosti :lol: Ma čvarci su veselo društvo, ja glasam za čvarke, ali one mesnate i hrskave :P Može i duvan čvarci. :cool:

Peach, bwe, JA sam ljuta paprika ovde, ti možeš samo da se pretvaraš :mrgreen:
A evo zašto - nesnosna ili neizbežna, kako se kome zalomi. Poznat je efekata chilli high od konzumiranja ljutih paprika - ti njeni molekuli stimulišu nervne završeteke, iste one koji su odgvorni za bol, a, paradoksalno, od njih čovek postaje neizmerno srećan! :lol:
Btw. ja volem ljute paprike :D

Calimero, što si tako light...ali lenja pita od jabuke, mmmm.....s onim pekarskim debelim testom pa prah šećer odzgo...ali ništa da se ne mrvi! :lol:
 
Betty:
KAD BISTE BILI JELO
Šta biste bili?
I zašto?
:)

Obavezno odgovoriti na OBA pitanja (to su gornje i donje)
pa da vidimo ko se voli za kim se mre šta vam je u duši a šta na pameti :D

Kakva je ovo zayebancija sad :D

Skoro sam videla "prozračno zelene" tanjire sa prozračno belim cvetovima, e, pa na tom tanjiru teleći kotlet, sa sosom od pečuraka (sve da ima lep sjaj) dekorisano kriškama paradajza složenim u cvet "bele rade" u sredini kulica žuto sira ....

Posle toga: palačinke u vinskom šatou ... mmmmmm

Pre nego što počneš da jedeš - duboko udahneš
 
Betty:
Calimero, što si tako light...ali lenja pita od jabuke, mmmm.....s onim pekarskim debelim testom pa prah šećer odzgo...ali ništa da se ne mrvi! :lol:
Ja sam light samo kao hrana br 1. Imam i heavy, pitastu varijantu. :wink:

Zaboravila da ti kažem zašto.
Volim kako izgleda karfiol, to je valjda cvast... a možda i lupam, nek me neki botaničar-karfioličar ispravi.
Karfiol je krupan, a ima tako fine sitne detalje.
I ukusan je... sa pavlakom...mljaccccccccccc. :D

A o lenjoj piti nema šta da se kaže.
Lenja pita je car. :lol:
 
Ja bih bila neka cokolada najfinijeg ukusa , koji je toliko dobar da bi osvojio i one koji nisu ljubitelji cokolade, a kad me probaju jednom, ne bi mogli da se zaustave, ne bi znali koliko je dosta,samo bi me grickali, ja bih se topila u ustima, oni bi uzivali u svim mojim ukusima, a sto bi me vise jeli, mene bi vise bilo, nikad me ne bi potrosili. Bila bi to skupa cokolada...
 
Cokoladica BOUNTI...Spolja jako izgleda...(jaca , ali ukusna cokolada) , a iznutra kokos...(blag, prijatan,mmmmmmm)....eto...A..zasto...?
1.-...pa, ocekujes cokoladu...a kada zagrizes- iznenadjenje....nije cokolada vec kokos....jos ukusnije....
2.-najukusnije, najlepse, najsladje, osvezava, daje -snagu-........ :wink:
 
Jao slatkice :D
Mislim da je devdeset posto vas navelo neku čokoladicu; sve bih vas ja poručkala :P

Ja nemam pojma - mislim da bih bila neko piće, a ne hrana :? Jel' može to?
Zato što klizim, ne treba me žvakati :P

Onako, nešto hladno na ove sparne dane - spolja hladna, a u stvari osvežavam... Sad već lupam :lol:
 

Back
Top