Pitanje iz leksikona - Kad biste bili...

mislim da bih bila neka iznutrica...sa puno ljute paprike...ali ne muckalica...to je nekako sve smuljano....ili skembici...i to je jos smuljanije...
nesto tipa crevca na zaru ili pohovani mozak...
zasto...idem u malim kolicinama, tesko padam na stomak i nekima se povraca od mene... :lol:
nisam za svakodnevnu upotrebu, losa sam po zdravlje...hahahaha....

ma ne...ustvari...ja sam susi...ziva riba, pirinac, obmotano algom...
nikakve prerade...pljas iz mora na tanjir...pa sad hoces me ili me neces...da me kuvaju, dinstaju i preradjuju, ne dolazi u obzir!
 
ja bi bila *****!!!!!! mrze me, smrdim, oce da me se reshe, a ne mogu bez mene i uvek se vracam!!!!! i potajno pate kad odem (hint - uzimanje noshe kod dece, deca pate).

eheehh dok me ne vide ne mogu da se osecaju OK a kad me vide jedva cekaju da odem

ali neke ptichice se greju u meni kad je zima, i jedu iz mene travke.. hint - konjsko ***** i ptichice vrapci

:cry: dirljiva slika je l tako
 
anakin:
ma ne...ustvari...ja sam susi...ziva riba, pirinac, obmotano algom...
nikakve prerade...pljas iz mora na tanjir...pa sad hoces me ili me neces...da me kuvaju, dinstaju i preradjuju, ne dolazi u obzir!

e, ti si riba!! bas si prava ribetina!!!!! u smislu chick, ti si kultivisana pa obradi recenicu. opaaaaaaaaasna mala ova anakin uuuuuuuuuuu opasssssssna
 
CaLiMeRo:
?:
ja bi bila *****!!!!!!

....

:cry: dirljiva slika je l tako
U redu, Jagodo, osim sto ***** nije HRANA. :lol:

tacno to sam se i ja setila dok sam stajal na vecernjoj sluzbi. eto kako bog pomaze inace upravo sam pojela bombonjeru i toliko. bila sam nedelju dana zgodna i to je to. cisto da vidim kako je

bila bi sudzuk, dosadna bezukusna i mlitava i uvek se druzim sa agresivnom alvom koju ne voli bas svako, samo ne znam ko je alva..mama?
 
tasicka:
Banshee:
oglednela sam od svih ovih jela. :roll:
obozavam miris i ukus marcipana.


:shock: a meni je marcipan kao oho-lepak, mislim nisam jela oho-lepak nego tako mirise....(ne nisam duvala lepak al sam lepila sve i svasta..)

:lol: :lol: :lol:
pravi dobar marcipan ima miris badema,a mene podseca i na amareto (opet bademi ali dobro :roll: ).obozavam ga.znam da ga mnogi ljudi ne vole ali meni je jedan od omiljenih slatkisa...posle cokolade.
a sad,mozda nekome mirise i na oho lepak :lol:
meni pasulj ima miris na nesto mnogo ruzno. :x
 

Back
Top